Puchar Włoch: znakomity debiut Piątka!

• Data publikacji: 11.08.2018, 22:58

Fenomenalnie swoją przygodę z włoską piłką rozpoczął Krzysztof Piątek! Były zawodnik Cracovii zadebiutował dziś w oficjalnym meczu Genoi. Jego zespół rywalizował w 1/32 Pucharu Włoch z drugoligowym Lecce, a Piątek strzelił cztery bramki!

Piątek strzelanie rozpoczął już w drugiej minucie. Polski napastnik popisał się "szczupakiem" po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Kolejną bramkę zdobył kilka chwil później po podaniu za plecy obrońców i minięciu golkipera rywali. Trzecia bramka autorstwa Krzysztofa Piątka padła w 19. minucie.

Polak znów pokonał golkipera rywali strzałem głową po centrze z prawego skrzydła. Po raz ostatni na listę strzelców Piątek wpisał się tuż przed przerwą. Ponownie popisał się strzałem głową, tym razem po wrzutce z rzutu rożnego. Polak murawę opuścił w 60. minucie. Rezultat zmianie już nie uległ i Genoa zameldowała się w kolejnej rundzie dzięki zwycięstwu 4:0.