Hokej - kwalifikacje IO: Polska - Austria [LIVE]

• Data publikacji: 29.08.2021, 13:54

Polscy hokeiści nie mają już szans na awans na igrzyska olimpijskie w Pekinie. Liczymy, że na koniec swojego udziału w turnieju w Bratysławie, podobnie jak w meczach z Białorusią i Słowacją, Polacy zostawią serce na lodowisku. Nasz zespół może jeszcze zakończyć rozgrywki na drugim miejscu, a pomoże w tym zwycięstwo z Austrią.

Polska - Austria 13:30

Relacja na żywo

Dziękujemy Państwu, że byli Państwo z nami podczas relacji z trzech emocjonujących meczów z udziałem naszych hokeistów. Zapraszamy do śledzenia naszego portalu, gdyż wciąż czekamy na ostateczne rozstrzygnięcia z turniejów kwalifikacyjnych z Bratysławy, Oslo i Rygi.

Koniec meczu! Polacy przegrali 1:4. Jedyną bramkę, na 1:1 zdobył Maciej Urbanowicz. Hattrickiem popisał się Brian Lebler. Polacy zagrali dobrze w całym turnieju, a przede wszystkim pokonali Białoruś. Była nawet szansa na awans na igrzyska. Ostatecznie w każdym meczu Polacy zdobyli po jednej bramce. Najprawdopodobniej nasz zespół zajmie czwarte miejsce w turnieju.

3. tercja - 20. minuta POL 1:4 AUT - Polacy nie wykorzystali przewagi. Za minutę koniec spotkania.

3. tercja - 18. minuta POL 1:4 AUT - Ostatnie momenty polskich hokeistów na tym turnieju. Będzie jeszcze przewaga dla naszego zespołu.

3. tercja - 13. minuta POL 1:4 AUT - Polacy stracili krążek we własnej tercji i też stracili bramkę. Brian Lebler kompletuje hat-tricka. Za dużo błędów naszego zespołu. Będzie trudno uzyskać korzystny wynik.

3. tercja - 12. minuta POL 1:3 AUT - Dodatkowa kara dla Pawła Zygmunta za zapoczątkowanie bójki. Czterech na czterech na lodzie.

3. tercja - 11. minuta POL 1:3 AUT - Kilka dogodnych sytuacji dla naszej bramki, ale nie ma bramki. W tej chwili hokej chwilowo zmienił się w boks.

3. tercja - 10. minuta POL 1:3 AUT - Szansa na zdobycie bramki wzrasta. Polacy w przewadze liczebnej.

3. tercja - 8. minuta POL 1:3 AUT - Austriacka obrona zbyt mocna dla zespołu Roberta Kalabera. Nadal Polacy przegrywają 1:3.

3. tercja - 5. minuta POL 1:3 AUT - Wyrównany początek trzeciej tercji. Warto zauważyć, że o prowadzeniu Austriaków świadczą detale, bo nie dominują oni na lodowisku.

3. tercja - 1. minuta - Zaczynamy trzecią tercję.

Koniec drugiej tercji - Koniec drugiej części gry tego meczu rozgrywanego w dobrym tempie. Austriacy zdobyli jedną bramkę i prowadzą 3:1. Wracamy po przerwie.

2. tercja - 18. minuta POL 1:3 AUT - Tym razem przewagę mieli Austriacy, ale jej nie wykorzystali. Przed chwilą dobre natarcie Polaków na bramkę rywali.

2. tercja - 15. minuta POL 1:3 AUT - Niestety, Lebler po raz drugi wpisuje się na listę strzelców. Austria ma już dwie bramki przewagi.

2. tercja - 12. minuta POL 1:2 AUT - Nie zagrali dobrze Polacy w tej przewadze.

2. tercja - 10. minuta POL 1:2 AUT - Kara dla Baugmartnera. Polacy ponownie w przewadze.

2. tercja - 9. minuta POL 1:2 AUT - Niestety, Alan Łyszczarczyk nie okazał się lepszy od austriackiego bramkarza w sytuacji jeden na jeden.

2. tercja - 6. minuta POL 1:2 AUT - Dobra przewaga w wykonaniu Polaków, ale zabrakło skuteczności przy kilku strzałach.

2. tercja - 3. minuta POL 1:2 AUT - Zdobywca drugiej bramki dla Austrii, Brian Lebler powędrował na ławkę kar. Szansa dla naszej ekipy.

2. tercja - 1. minuta POL 1:2 AUT - Druga tercja rozpoczęta. Polacy spróbują po przerwie odpowiedzieć rywalom.

Koniec pierwszej tercji - Wielka szkoda bramki w końcówce pierwszej tercji. Polacy po 20 minutach przegrywają 1:2.

1. tercja - 20. minuta POL 1:2 AUT - Na 58 sekund przed końcem pierwszej tercji Polacy popełnili błąd w obronie. Wykorzystali go rywale. Po trafieniu Briana Leblera Austria wraca na prowadzenie.

1. tercja - 19. minuta POL 1:1 AUT - Kończy się pierwsza część gry. Wyrównana rywalizacja między Polakami i Austriakami.

1. tercja - 16. minuta POL 1:1 AUT - Polacy pod bramką rywali. Dobry fragment gry naszej drużyny.

1. tercja - 13. minuta POL 1:1 AUT - Asysty zaliczone Marcinowi Koluszowi i Alanowi Łyszczarczykowi. Oby bramka była świetnym impulsem dla podopiecznych Roberta Kalabera.

1. tercja - 12. minuta POL 1:1 AUT - Wspaniała kontra naszej drużyny! Maciej Urbanowicz wykorzystał sytuację sam na sam i mamy remis!

1. tercja - 11. minuta POL 0:1 AUT - Austriacy założyli zamek, było niebezpieczne, ale na szczęście rywalom zabrakło skuteczności. W połowie pierwszej tercji nadal 0:1.

1. tercja - 8. minuta POL 0:1 AUT - Niestety, kara dla Macieja Urbanowicza. Austria z pierwszą przewagą w meczu.

1. tercja - 5. minuta POL 0:1 AUT - Manuel Ganahl trafia z najbliższej odległości. Świetna kontra Austriaków. John Murray bezradny.

1. tercja - 3. minuta - Początek nieco dla Austriaków. Polacy też mieli swoje okazje.

1. tercja - 1. minuta - Początek meczu!

Skład reprezentacji Polski - Murray, Raszka - 1.linia - Kolusz, Ciura, Dziubiński, Komorski, Chmielewski, 2. linia - Wajda, Kostek, Wronka, Pasiut, Zygmunt, 3. linia - Bryk, Górny, Urbanowicz, Paś, Łyszczarczyk, 4. linia - Wanacki, Kameneu, Starzyński, Przygodzki

Dzień dobry! Już tylko kilkanaście minut dzieli nas od rozpoczęcia meczu Polska - Austria podczas kwalifikacji olimpijskich w Bratysławie. Obydwa zespoły nie mają już szansy na awans, ale powinno być ciekawie.

Mecz Polaków z Austriakami rozpocznie się o 13:30.