Fortuna 1 Liga: remis Odry z Widzewem

• Dodał: Kamil Czuj
  • Data publikacji: 05.09.2021, 20:01

Spotkanie 7. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi pomiędzy Odrą Opole a Widzewem Łódź zakończyło się remisem. Po dość przeciętnym spotkaniu padł wynik 0:0.

Przed tym meczem „Czerwono-Biało-Czerwoni” znajdowali się na drugiej lokacie z piętnastoma punktami na koncie. Zawodnicy „Oderki” byli zaś na dziewiątej pozycji z dorobkiem dziewięciu „oczek”.

W pierwszej połowie działo się niewiele. Widzew miał delikatną przewagę, ale ni umiał potwierdzić jej zdobyczą bramkową.

Od początku drugich 45 minut to Odra przejęła inicjatywę, ale ich przewaga nie trwała zbyt długo, bowiem już po kilku chwilach gra ponownie się wyrównała. Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie i spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

Wynik ten spowodował, że Widzew zachował swoją pozycje w tabeli. Z kolei opolanie podskoczyli w tabeli o jedno „oczko”.

Odra Opole – Widzew Łódź 0:0

Odra: Kuchta – Maćkowiak, Kostrzycki, Niziołek, Kamiński – Mikinic, Trojak(85’ Pawlik) – Janus, Marzec (72’ Piech), Sauczek (54’ Ko. Nowak) - Czapliński

Widzew: Wrąbel – Tanżyna, Dejewski (57’ Kun), Kr. Nowak – Stępiński, Hanousek, Mucha (72’ Danielak), Zieliński – Letniowski (79’ Grudniewski), Karasek (58’ Becht) – Tomczyk (72’ Montini)

Żółte kartki: 84’ Niziołek - 10’ Karasek, 47’ Hanousek, 59’ Stępiński, 74’ Tanzyna

Czerwone kartki: 79’ Czapliński

Sędzia: Sebastian Jarzębak