Liga Mistrzów: Juventus - Chelsea [ZAPIS RELACJI]
Kieran Lynam/Wikimedia/CC BY 2.0

• Dodał: Rafał Judka
  • Data publikacji: 29.09.2021, 22:52

Przed nami szlagier środowych spotkań w ramach Champions League. Juventus podejmie na własnym stadionie Chelsea. Włosi rozpoczęli sezon źle, ale powoli łapią formę po zmianie trenera i odejściu Cristiano Ronaldo. Anglicy z kolei w weekend przegrali po raz pierwszy w tegorocznych rozgrywkach z Manchesterem City i będą chcieli odbić to sobie na europejskiej arenie. Obie ekipy wygrały swoje pierwsze mecze grupowe, więc ewentualny zwycięzca zapewni sobie pozycję samodzielnego lidera w grupie H.

JUVENTUS - CHELSEA 1:0

Relacja na żywo

Juventus - Chelsea 1:0 - Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy ponownie

Juventus - Chelsea 1:0 - To goście prowadzili grę, ale byli albo bardzo dobrze zatrzymywani przez obronę rywali, albo marnowali swoje doskonałe sytuacje.

Juventus - Chelsea 1:0 - Juventus sprawia lekką niespodziankę pokonując Chelsea 1:0

Juventus - Chelsea 1:0 - Koniec spotkania!

Juventus - Chelsea 1:0 - Piłka meczowa na głowie Havertza. Chilwell dobrze znalazł Niemca w polu karnym z rzutu rożnego, ale ten z doskonałej pozycji strzela nad poprzeczką

Juventus - Chelsea 1:0 - Juventus ma jeszcze siłę na kontry, ale akcja McKenniego prawą strona nie przyniosła skutku. Juventus musi wytrzymać jeszcze dwie minuty

Juventus - Chelsea 1:0 - Złe dośrodkowanie Barkleya. Do końca jeszcze 4 minuty

Juventus - Chelsea 1:0 - Sędzia dolicza 5 minut. Juventus umiejętnie się broni i zyskuje na czasie kolejne sekundy.

Juventus - Chelsea 1:0 - Ostatnie minuty do dominacja Chelsea. Czy Londyńczycy zdążą doprowadzić do remisu?

Juventus - Chelsea 1:0 - Tym razem Havertz z główki, ale piłka nadal nie w siatce

Juventus - Chelsea 1:0 - Zamieszanie w polu karnym, ale obrońcy Juventusu pozbywają się piłki ze strefy zagrożenia

Juventus - Chelsea 1:0 - Pięć minut do końca meczu. Rzut wolny dla Chelsea

Juventus - Chelsea 1:0 - Lukaku nie trafia! Znakomita sytuacja Belga. W końcu dostał dobrą piłkę w polu karnym, ale jego uderzenie poszybowało nad poprzeczką

Juventus - Chelsea 1:0 - Gra w końcówce się odrobinę otworzyła. Najpierw gospodarze wyszli z kontrą za sprawą Keana, ale Włoch za długo zwlekał z podaniem do kolegi. Chwilę później w drugą stronę pędzili goście, ale dośrodkowanie z lewej strony było zbyt niedokładne

Juventus - Chelsea 1:0 - Dziesięć minut do zakończenia spotkania. Goście próbują teraz przebić się środkiem, ale tam nadal brakuje dla nich miejsca

Juventus - Chelsea 1:0 - Christensena zmienia Barkley, a Kean i McKennie wchodzą za Rabiota i Chiesę

Juventus - Chelsea 1:0 - Bardzo aktywny jest z prawej strony Hudson-Odoi, lecz co chwilę jest powstrzymywany przez obrońców. Kiedy po raz pierwszy urwał się rywalom dograł do Lukaku dośrodkowaniem, ale Belg nie trafił swoim strzałem w bramkę

Juventus - Chelsea 1:0 - Od kilku minut nic nie zmienia się na boisku. Nowa krew w szeregach gości niewiele póki co dała Tuchelowi

Juventus - Chelsea 1:0 - Chelsea znowu utrzymuje się przy piłce. Piłka krąży przed polem karnym jak w hokejowym zamku, ale brak strzałów czy kluczowych podań do środka

Juventus - Chelsea 1:0 - Kulusevski zmienia Bernardeschiego

Juventus - Chelsea 1:0 - Bernardeschi zmarnował doskonałą sytuację! Juventus wyszedł z szybką kontrą i w ostatniej fazie Cuadrado zagrał do Włocha, który był niepilnowany na piątym metrze. Napastnik Starej Damy nie trafił jednak czysto w piłkę, a ta wyleciała za linię końcową boiska

Juventus - Chelsea 1:0 - Tuchel reaguje na sytuację na boisku. Wpuszcza Hudsona-Odoi, Loftus-Cheeka i Chalobaha. Z meczem żegnają się Ziyech, Azpilicueta i Jorginho

Juventus - Chelsea 1:0 - Goście grają w drugiej połowie zdecydowanie za wolno w ofensywie. Anglicy nie stwarzają zagrożenia, a dla prowadzącego Juventusu to idealna sytuacja żeby czekać na kontry.

Juventus - Chelsea 1:0 - Locatelli próbując przerwać podanie rywali odbił piłkę w stronę własnej bramki. Szczęsny był czujny, ale piłka na szczęście dla Juventusu nie zmierzała w światło bramki

Juventus - Chelsea 1:0 - Bonucci najpierw świetnie odebrał piłkę na własnej połowie, a następnie wyszedł z indywidualną kontrą. Jednak przed samą bramką skapitulował w sytuacji trzech na jednego

Juventus - Chelsea 1:0 - Gospodarze mocniej naciskają na rozgrywających Anglików. Są o krok od odbioru piłki i wyjścia z kontrą

Juventus - Chelsea 1:0 - Mocny początek Juventusu, ale Chelsea z powrotem przy piłce. Tak jak w pierwszej połowie

Juventus - Chelsea 1:0 - Zdrzemnęła się ekipa gości na początku drugiej połowy. Chiesa dostał świetne podanie w pole karne i uderzył nad bezradnym Mendim

Juventus - Chelsea 1:0 - GOOOL! CHIESA!

Juventus - Chelsea 0:0 - Wracamy na boisko. W miejsce Alonso na murawie pojawił się Chilwell

Juventus - Chelsea 0:0 - Chelsea przeważała przez większą część pierwszej połowy. Goście jednak nie mogą przebić się przez dokładną obronę gospodarzy. Juventus po złym wejściu w mecz rozkręcał się z minuty na minutę i przy większej koncentracji przy kontrach mógł nawet wyjść na prowadzenie. Czy wynik spotkania otworzy się w drugiej połowie? Przekonamy się za ok. 15 minut

Juventus - Chelsea 0:0 - Koniec pierwszej połowy!

Juventus - Chelsea 0:0 - Silva dwukrotnie próbował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Najpierw uderzał głową, potem z woleja. W obu przypadkach w obrońców rywali

Juventus - Chelsea 0:0 - Juventus coraz śmielej poczyna sobie na połowie Chelsea. W porównaniu do początku spotkania częściej utrzymuje się tam przy piłce. Czy uda mu się zagrozić jeszcze raz bramce Mendiego przed przerwą?

Juventus - Chelsea 0:0 - Bernardeschi w mur

Juventus - Chelsea 0:0 - Chiesa świetnie wyszedł z indywidualną akcją na lewym skrzydle. Potem przerzucił na prawą stronę do Cuadrado, a ten został sfaulowany na 20. metrze. Rzut wolny dla Juventusu

Juventus - Chelsea 0:0 - Chwila spokoju na boisku. Chelsea przy piłce. Juventus czeka na kontrę

Juventus - Chelsea 0:0 - Goście utrzymują się przy piłce, ale ani Kovacic, ani Jorginho nie mają pomysłu jak rozegraniem piłki sforsować obronę gospodarzy

Juventus - Chelsea 0:0 - Obrońcy Chelsea zostawili za dużo miejsca Rabiotowi, który zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego. Piłka poleciała jednak odrobinę za wysoko

Juventus - Chelsea 0:0 - Juventus po raz pierwszy od dawna w polu karnym Chelsea. Silva jednak nie dał Chiesie obrócić się z futbolówką i Włoch stracił piłkę

Juventus - Chelsea 0:0 - Havertz śmiało wbiega w pole karne, ale obrońcy interweniują tuż przed strzałem Niemca

Juventus - Chelsea 0:0 - Goście wracają do spokojnego konstruowania akcji. Gdy tylko jest okazja dogrywają do środka do Lukaku "na ścianę", ale póki co Belg przegrywa pojedynki z obrońcami Starej Damy

Juventus - Chelsea 0:0 - Kolejne niedokładne podanie Chelsea w środku pola. Tym razem piłkę przejął Bernardeschi, ale w przeciwieństwie do swojego kolegi sprzed kilku minut próbował rozwiązać akcję indywidualnie. Jego strzał jednak o centymetry minął bramkę Mendiego

Juventus - Chelsea 0:0 - Cuadrado co rusz blokuje Alonso. Hiszpan zdenerwował się i próbował wypchnąć przeciwnika na bandy. Otrzymał za to żółtą kartkę

Juventus - Chelsea 0:0 - Rabiot świetnie odebrał podanie rywali i ruszył z kontrą 2 na 1. Lecz w decydującej fazie fatalnie podał do Bernardeschiego i najlepsza sytuacja Juventusu spełzła na niczym

Juventus - Chelsea 0:0 - Chelsea od dłuższego czasu utrzymuje się przy piłce. Najpierw po przejęciu próbują szybko dostarczyć piłkę do Lukaku. Gdy jednak nie mają dogodnej sytuacji spokojnie rozgrywają piłkę i szukają luki w obronie rywali

Juventus - Chelsea 0:0 - Włosi męczą się z wyprowadzaniem akcji. Uciekają się do indywidualnych akcji, ponieważ Chelsea dobrze zamyka im możliwości rozgrywania

Juventus - Chelsea 0:0 - Bernardeschi wychodzi z kontrą, ale Kovacic odbiera mu piłkę tuz przed polem karnym Chelsea. Włosi domagają się karnego, ale sędzia ma inne zdanie

Juventus - Chelsea 0:0 - Lukaku przed pierwszą okazją w meczu! Szczęsny broni!

Juventus - Chelsea 0:0 - Dobrze działa lewa strona gości. Alonso i Ziyech co chwilę zagrażają obrońcom gospodarzy

Juventus - Chelsea 0:0 - Chelsea bardzo agresywnie w odbiorze na połowie rywala. Nie pozwala Juventusowi rozgrywać piłki

Juventus - Chelsea 0:0 - Pierwszy strzał w meczu. Kovacic zza pola karnego, ale słabo i niecelnie. Szczęsny spokojnie łapie piłkę

Juventus - Chelsea 0:0 - Sporo nerwowości na początku spotkania. Kilka strat z obu stron. Bernardeschi dostał dobrą piłkę na wolne pole, ale sędzia odgwizdał spalonego

Juventus - Chelsea 0:0 - Zaczęli! Czekamy na emocje!

Juventus - Chelsea - Jesús Gil Manzano z Hiszpanii wyprowadza drużyny na boisko. Czas na hymn Ligi Mistrzów

Juventus - Chelsea - Goście podejdą do tego spotkania podrażnienie pierwszą porażką w sezonie. W weekend ekipa Thomasa Tuchela przegrała z Manchesterem City. Czy Chelsea potwierdzi, że to był tylko wypadek przy pracy i utrzyma wysoką formę z początku rozgrywek w starciu z Juventusem?

Juventus - Chelsea - Czy gospodarze spotkania podtrzymają serię czterech meczów bez porażki? Juventus słabo rozpoczął nowy sezon, ale ostatnie mecze zwiastują poprawę gry Starej Damy. Co prawda w oba ostatnie spotkania wygrała ona jedną bramką, ale w poprzednim meczu w Champions League z Malmo zachowała czyste konto.

Juventus - Chelsea - Znamy składy obu ekip. Juventus: Szczęsny - Danilo, Bonucci, de Ligt, Alex Sandro - Cuadrado, Betancur, Locatelli, Rabiot - Bernardeschi, Chiesa. Chelsea: Mendy - Christensen, Silva, Rudiger - Azpilicueta, Kovacic, Jorginho, Alonso - Havertz, Ziyeh - Lukaku

Juventus - Chelsea - Na naszą relację zapraszamy przed 21:00