Liga Europy: Legia Warszawa - Leicester City [ZAPIS LIVE]
Jakub Strzelczyk Photography

• Dodał: Kacper Tyczewski
  • Data publikacji: 30.09.2021, 18:30

W swoim drugim spotkaniu fazy grupowej Ligi Europy Legia Warszawa podejmie u siebie Leicester City. Podczas poprzedniej kolejki podopieczni Czesława Michniewicza pokonali na wyjeździe Spartak Moskwa 1:0. Czy dziś także będziemy mogli cieszyć się z trzech punktów? O tym przekonamy się za nieco ponad dwie godziny. Natomiast na relację live z całego spotkania zapraszamy od 18:45!

Legia Warszawa 1:0 Leicester City

Relacja na żywo

Legia 1:0 Leicester - My natomiast dziękujemy za dzisiejsze emocje! Oby było jak najwięcej takich wieczorów jak dzisiaj!

Legia 1:0 Leicester - KONIEC! MAMY TO! LEGIA WYGRAŁA Z LEICESTER 1:0 I MA JUŻ SZEŚĆ PUNKTÓW PO DWÓCH MECZACH FAZY GRUPOWEJ!

Legia 1:0 Leicester - Strzał nad bramką Maddisona.

Legia 1:0 Leicester - Ostatnia minuta meczu! Akcję od bramki rozpocznie Miszta.

Legia 1:0 Leicester - Szansa na wyrównanie dla Leicester. Na szczęście w boczną siatkę trafił Maddison.

Legia 1:0 Leicester - Sędzia doliczył pięć minut do podstawowego czasu gry.

Legia 1:0 Leicester - Legia powinna już zamknąć mecz. Kolejna świetna kontra, ale tym razem myli się Pekhart.

Legia 1:0 Leicester - CO ZA AKCJA KASTRATIEGO! ZAWODNIK LEGII ŚWIETNIE ZACHOWAŁ SIĘ W POLU KARNYM, ALE JEGO STRZAŁ NA SŁUPEK ODBIŁ SCHMEICHEL!

Legia 1:0 Leicester - Żółta kartka dla Pekharta.

Legia 1:0 Leicester - Ależ było groźnie. Piłkę uderzoną przez Maddisona tuż sprzed linii bramkowej wybił Mateusz Wieteska.

Legia 1:0 Leicester - Emreli schodząc z boiska zarobił jeszcze żółtą kartkę, podobnie jak Maddison.

Legia 1:0 Leicester - Kolejna zmiana w Leicester. Na boisku za Dakę melduje się Jamie Vardy. Zmiany także w Legii. Za Josue wchodzi Lopes, a za Emreliego Pekhart.

Legia 1:0 Leicester - Jedna z nielicznych szans Legii w drugiej połowie. Strzał Emreliego został zablokowany i mamy rzut rożny.

Legia 1:0 Leicester - Natomiast w Legii Hanna zastąpił Johanssona.

Legia 1:0 Leicester - Kolejna zmiana w Leicester. Za Amartey'a wszedł Lookman.

Legia 1:0 Leicester - Fatalne dośrodkowanie Barnesa i piłka dla Legii.

Legia 1:0 Leicester - Strzał przewrotką Daki leci wysoko nad bramką.

Legia 1:0 Leicester - Zmiana nastąpiła także u gospodarzy. Zdjęty został Andre Martins, a zastąpił go Lirim Kastrati.

Legia 1:0 Leicester - Mamy pierwsze dwie zmiany w drużynie gości. Boisko opuścili Perez i Dewsbury-Hall, a zameldowali się na nim Barnes i Maddison.

Legia 1:0 Leicester - Świetna interwencja Miszty. Bramkarz Legii broni strzał z blika Vestergaarda.

Legia 1:0 Leicester - Daka oddał strzał głową, lecz pewnie w bramce zachował się Cezary Miszta.

Legia 1:0 Leicester - Maik Nawrocki dziś nieźle spisuję się w obronie. Kolejny raz udało mu się oddalić zagrożenie spod bramki Legii.

Legia 1:0 Leicester - Dewsbury-Hall trafia w mur, a Legia szybko wychodzi z kontrą, ale ostatecznie piłkę wyłapuje Schmeichel.

Legia 1:0 Leicester - Leicester będzie miało dobrą szansę na zdobycie bramki. Tuż przed polem karnym faulowany był Perez przez Kharatina.

Legia 1:0 Leicester - Żółta kartka dla Josue za dyskusję z sędzią, co skutkuje zawieszeniem w kolejnym meczu.

Legia 1:0 Leicester - Blisko szczęścia był Emreli. Strzał z daleka Azera poleciał tuż nad bramką.

Legia 1:0 Leicester - Piłka w siatce Legii, ale na szczęście sędzia nie uznał bramki po faulu jednego z zawodników Leicester w polu karnym Legii.

Legia 1:0 Leicester - Arbiter Ivan Bebek rozpoczął druga połowę. Obie drużyny nie przeprowadziły żadnych zmian.

Legia 1:0 Leicester - Koniec pierwszej połowy. Na razie Legia ma bardzo dobrą sytuację przed drugą częścią gry! Wracamy za piętnaście minut.

Legia 1:0 Leicester - Sędzia doliczył jedną minutę.

Legia 1:0 Leicester - Doskonała szansa dla Leicester. Po błędzie w wyprowadzeniu piłki przez obrońców Perez nie trafił w bramkę w sytuacji sam na sam z Misztą.

Legia 1:0 Leicester - Goście stworzyli kolejne zagrożenie pod bramką Legii, ale świetnie akcję przerwał Nawrocki.

Legia 1:0 Leicester - Niezła akcja Leicester, ale zgranie głową Castagne'a pewnie wyłapał Miszta.

Legia 1:0 Leicester - Mahir Emreli oddał płaski strzał z piętnastego metra. Piłka zdążyła jeszcze odbić się od lewego słupka i wleciała do bramki!

Legia 1:0 Leicester - GOOOOOOOOOL DLA LEGIIIIIII!!! EMRELI!!!!!!!!!!!!!

Legia 0:0 Leicester - Bardzo niecelny strzał z daleka Slisza.

Legia 0:0 Leicester - Świetna akcja Legii! Niestety sędzia odgwizdał spalonego.

Legia 0:0 Leicester - Rzut rożny dla Legii, lecz goście pewnie oddalili zagrożenie.

Legia 0:0 Leicester - Mamy pierwszą żółtą kartkę. Otrzymał ją Luke Thomas za faul na Mattiasie Johanssonie.

Legia 0:0 Leicester - Świetne podanie Pereza do Daki, ale na szczęście Zambijczyk nie zdołał opanować piłki.

Legia 0:0 Leicester - Długa akcja Leicester została zwieńczona faulem w ataku Castagne'a na Mladenoviciu.

Legia 0:0 Leicester - Błąd w wyprowadzeniu piłki Legii. Na szczęście bez konsekwencji.

Legia 0:0 Leicester - Rzut rożny dla gości, ale nie sprawili zagrożenia podopiecznym Czesława Michniewicza.

Legia 0:0 Leicester - Mamy pierwszy celny strzał gospodarzy. Uderzenie Andre Martinsa pewnie wyłapał Kasper Schmeichel.

Legia 0:0 Leicester - Początek rywalizacji spokojny po obu stronach.

Legia 0:0 Leicester - Spotkanie rozpoczęło się.