Piłka nożna - El. MŚ: Albania - Polska [ZAPIS RELACJI LIVE]
MercedesBenz240, https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Arena_Komb%C3%ABtare#/media/File:Arena_Komb%C3%ABtare,_Tiran%C3%AB.jpg

Piłka nożna - El. MŚ: Albania - Polska [ZAPIS RELACJI LIVE]

  • Dodał: Kacper Lewandowski
  • Data publikacji: 12.10.2021, 23:03

Już we wtorek o 20:45 na Arenie Kombetare w Tiranie reprezentacja Albanii podejmie reprezentację Polski. Będzie to najprawdopodobniej kluczowe spotkanie dla finalnego układu tabeli grupy I. Przed startem spotkania to gospodarze są w lepszej sytuacji. Najważniejszym celem dla Polaków jest nie przegrać tego spotkania. Na naszą relację live zapraszamy Państwa już na kwadrans przed pierwszym gwizdkiem.

 

ALBANIA - POLSKA 0:1 (0:0)

Relacja na żywo

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony wieczór. To koniec tej przerwy reprezentacyjnej, ale już dziś zapraszamy Państwa na nasze relacje live w listopadzie!

Albania - Polska 0:1 - I KONIEC! Wygrywamy z Albanią w Tiranie! Nie był to najlepszy mecz za kadencji Paulo Sousy, ale to są bardzo ważne trzy punkty!

Albania - Polska 0:1 - Kolejna zmiana w reprezentacji Polski. W miejsce Jana Bednarka wejdzie Michał Helik.

Albania - Polska 0:1 - Sędzia dolicza cztery minuty do drugiej połowy.

Albania - Polska 0:1 - Zmiana w reprezentacji Polski. Za Tymoteusza Puchacza wchodzi Bartosz Bereszyński. Graczowi Unionu Berlin nie śpieszyło się do opuszczenia murawy, w konsekwencji czego obejrzał żółtą kartkę.

Albania - Polska 0:1 - Tym razem Broja spróbował swoich sił indywidualnie, okiwał Puchacza, wdarł się w nasze pole karne, ale na szczęście dobrze interweniował Wojciech Szczęsny.

Albania - Polska 0:1 - Ramadani fauluje Tymoteusza Puchacza i w konsekwencji ogląda żółtą kartkę.

Albania - Polska 0:1 - Znów próbowali Albańczycy, tym razem Broja dośrodkował, jednak jego podanie przeszło przez całe pole karne i wyszło na aut.

Albania - Polska 0:1 - Ależ błąd popełniła nasza defensywa! Ostatecznie jednak fenomenalną interwencją popisał się Jan Bednarek!

Albania - Polska 0:1 - Po wznowieniu gry Albańczycy znów grają bardzo brutalnie. Najpierw faulowany został Puchacz, następnie Świderski.

Albania - Polska 0:1 - Na murawie usiadł Mateusz Klich. Gracz Leeds United wyraźnie ma jakiś problem z kostką.

Albania - Polska 0:1 - Ajajaj! Lewandowski miał fenomenalną szansę po ladze w wykonaniu naszego obrońcy. Ostatecznie nasz kapitan wywalczył tylko rzut z autu.

Albania - Polska 0:1 - Świetnie Frankowski wykazał się w obronie. Broja próbował nacisnąć go pressingiem, ostatecznie jednak piłka wyszła na aut bramkowy po doskonałym zachowaniu gracza Lens.

Albania - Polska 0:1 - Po ponad dwudziestu minutach wracamy do gry!

Podwójna zmiana w reprezentacji Albanii. Barego zastąpił Cokaj, a Roshiego Bajrami.

Spiker ogłosił, że mecz ma zostać wznowiony, a piłkarze wracają powoli na murawę.

Na stadionie pojawili się funkcjonariusze policji. Sytuacja cały czas jest rozwojowa.

Clement Turpin oczekuje, aż sytuacja na stadionie się uspokoi. Na razie spiker na stadionie próbuje tamować emocje najbardziej zagorzałych kibiców.

Cały czas spotkanie jest zawieszone. Nie wiadomo na razie jakie będzie zakończenie tej sytuacji.

Albania - Polska 0:1 - Sędzia Clement Turpin nakazał opuścić boisko przez zawodników. Powodem jest oczywiście skandaliczne zachowanie lokalnych kibiców.

Albania - Polska 0:1 - GOOOOOOOOOL! Ależ fenomenalne dośrodkowanie Mateusza Klicha prosto na nogę Karola Świderskiego! Fatalnie jednak zachowali się kibice Albańscy, którzy rzucili butelką w głowę zawodnika PAOKu Saloniki.

Albania - Polska 0:0 - Niezła próba prostopadłego podania do Klicha w wykonaniu Roberta Lewandowskiego. Niestety pierwszy do piłki doszedł Berisha.

Albania - Polska 0:0 - A teraz Jan Bednarek faulował Manaja, który nie podnosi się z murawy.

Albania - Polska 0:0 - Tu mogła paść bramka dla reprezentacji Polski. Krychowiak doskonale ograł Broję, odegrał do Lewandowskiego, ale piłka rekoszytowała pod nogę Piotra Zielińskiego. Niestety próba zawodnika Napoli przeleciała wysoko nad poprzeczką.

Albania - Polska 0:0 - Podwójna zmiana w reprezentacji Polski. Adam Buksę zastąpi Karol Świderski, natomiast miejsce Kamila Jóźwiaka zajmie Przemysław Frankowski.

Albania - Polska 0:0 - Ale szkoda sytuacji, którą wypracowali sobie Polacy! Najpierw Lewandowski okiwał trzech obrońców, następnie piłkę z dośrodkowania otrzymał niepilnowany Jóżwiak. Niestety pozycja nie była dogodna do strzału i ostatecznie strzał nie zagroził bramce Berishy.

Albania - Polska 0:0 - Żółta karta dla Segio Orriniego, asystenta trenera reprezentacji Albanii. W związku z przerwą również zmiana w ekipie gospodarzy. Na boisku Leniani zmienił Lorenca Trashiego.

Albania - Polska 0:0 - Znów dobrze w defensywie zareagował Grzegorz Krychowiak. Naprawdę nieźle dziś gra zawodnik Krasnodaru w asekuracji.

Albania - Polska 0:0 - Lewandowski spróbował wedrzeć się w pole karne skrzydłem, ale pomimo wygranej w starciu z obrońcą górą ostatecznie był Berisha.

Albania - Polska 0:0 - Pierwsza zmiana u gospodarzy. Na boisku melduje się Broja, który zastępuje Uzuniego. Piłkarza Southampton kibice powitali owacją na stojąco.

Albania - Polska 0:0 - Rzut rożny dla Polski, ale najpierw sędzia Clement Turpin interweniuje u delegata UEFA.

Albania - Polska 0:0 - Trzeba przyznać, że ponownie Lewandowski nie gra swoich najlepszych zawodów w życiu. Ewidentnie czegoś brakuje naszemu kapitanowi zarówno w przyjęciu, jak i w rozegraniu.

Albania - Polska 0:0 - Znów Albańczycy byli blisko zdobycia bramki. Na szczęście znów naszym oponentom zabrakło precyzji.

Albania - Polska 0:0 - Twardo zagrał Janek Bednarek. Kolejna kartka dla zawodnika Biało-Czerwonych.

Albania - Polska 0:0 - Fantastyczną interwencję zaliczył Kamil Glik! Tu mogło być 1:0. Po odbiciu piłkę przejął Hysaj, który następnie sfaulował Tymoteusza Puchacza, za co obejrzał żółty kartonik.

Albania - Polska 0:0 - Ależ dobrze zagrał Krychowiak do Lewandowskiego! Niestety nasz kapitan zbyt późno zdecydował się na dogranie do Mateusza Klicha i ostatecznie piłka wychodzi na aut dla gospodarzy.

Albania - Polska 0:0 - Clement Turpin oficjalnie wznawia grę!

Po przerwie na boisko za Jakuba Modera wchodzi Mateusz Klich.

Piłkarze już wracają na murawę. Za chwilę zaczniemy decydujące 45 minut.

Albania - Polska 0:0 - Eufemistycznie mówiąc nie była to najlepsza połowa w historii polskiego futbolu. Pora na przerwę. Miejmy nadzieję, że Paulo Sousa wprowadzi zmiany taktyczne na drugą połowę. Do relacji wrócimy za około 15 minut.

Albania - Polska 0:0 - Sędzia dolicza jedną minutę do pierwszej połowy.

Albania - Polska 0:0 - Tym razem nawet nie byliśmy w stanie rozegrać akcji - faul w ataku bez piłki Krychowiaka.

Albania - Polska 0:0 - Kolejny rzut rożny dla Biało-Czerwonych .

Albania - Polska 0:0 - Tym razem żółty kartonik obejrzał nasz napastnik, Adam Buksa. Zawodnik New England Revolution ewidentnie nie cofał dziś nogi w pojedynkach.

Albania - Polska 0:0 - Potwornie brutalny jest ten mecz, a w konsekwencji mamy i pierwszą żółtą kartkę. Ukarany został Ismajli za faul na Robercie Lewandowskim.

Albania - Polska 0:0 - Znów gospodarze starali się zagrozić bramce Szczęsnego. Rzut rożny po interwencji Modera.

Albania - Polska 0:0 - Piłka wróciła na naszą połowę, a wraz z tym Albania dotarła w pole karne Wojciecha Szczęsnego. Fenomenalnie strzał powstrzymał Kamil Jóźwiak.

Albania - Polska 0:0 - Przejmujemy inicjatywę! Efektowny strzał z dystansu oddał Piotr Zieliński. Tym razem górą był Berisha.

Albania - Polska 0:0 - Ależ dobrą akcję napędzili Puchacz z Buksą! Niestety Robert Lewandowski po przyjęciu piłki źle przymierzył i strzelił prosto w obrońcę.

Albania - Polska 0:0 - Albańczycy koronkowo rozegrali pod naszym polem karnym. Na szczęście strzelający Bare pokusił się o uderzenie z pierwszej piłki , a w konsekwencji piłka przeleciała wysoko w trybuny.

Albania - Polska 0:0 - Czegoś brakuje w grze naszych reprezentantów. Z jednej strony próbują rozgrywać piłkę, z drugiej brakuje precyzji. Ewidentnie konieczne będą korekty taktyczne.

Albania - Polska 0:0 - Brutalny faul Uzumiego na Piotrze Zielińskim. Tym razem skończyło się na upomnieniu.

Albania - Polska 0:0 - Po zamieszaniu w polu karnym strzał oddał Adam Buksa. Próba ta przeleciała jednak wysoko nad poprzeczką.

Albania - Polska 0:0 - Nic z tego, ale ponownie rozgrywamy rzut rożny.

Albania - Polska 0:0 - Rzut wolny dla Polski pod polem karnym Albanii zakończył się wywalczeniem tylko rzutu rożnego.

Albania - Polska 0:0 - Chwila bardzo dobrej dyspozycji gospodarzy. Ciężkie chwile przeżywamy w obronie. Na szczęście na razie za każdym razem jakiś zawodnik jest w stanie nas wyratować.

Albania - Polska 0:0 - Wściekły Paulo Sousa gestykuluje przy linii. Ewidentnie nie podoba mu się styl jaki prezentują nasi gracze.

Albania - Polska 0:0 - Sędzia pokazuje, że gramy dalej.

Albania - Polska 0:0 - Buksa pada w polu karnym po interwencji obrońcy. Czy będzie rzut karny?

Albania - Polska 0:0 - Nieczysto rozpoczęło się wtorkowe spotkanie. Na razie dużo gry faulem i mało udanych akcji.

Albania - Polska 0:0 - Pierwszy gwizdek! Zaczynamy!

A teraz pora na Hymni i Flamurit , hymn narodowy Albanii!

Piłkarze weszli już na boisko. Pora na hymny narodowe. Rozpoczynamy od Mazurka Dąbrowskiego

Sędzią dzisiejszych zmagań będzie francuski arbiter Clement Turpin.

Z kolei Paulo Sousa wystawił naszą reprezentację w składzie: Szczęsny - Dawidowicz, Glik, Bednarek - Jóźwiak, Krychowiak, Zieliński, Moder, Puchacz - Buksa, Lewandowski

W roli gospodarze wystąpi reprezentacja Albanii. Selekcjoner wystawił naszych rywali w następującym składzie: Berisha - Ismajli, Kumbulla, Veseli - Hysaj, Bare, Ramadani, Trashi - Roshi - Manaj, Uzumi

Witamy Państwa bardzo serdecznie na naszej relacji live z meczu Albania - Polska. Mecz rozpocznie się już za około kwadrans, a my już za moment przedstawimy Państwu składy obydwu drużyn.

Kacper Lewandowski – Poinformowani.pl

Kacper Lewandowski

Aplikant Radcowski, prywatnie ogromny kibic Premier League, śledzę też ligę włoską, portugalską i polską.