Liga Mistrzów: Benfica Lizbona - Bayern Monachium [ZAPIS LIVE]

• Dodał: Piotr Ziąbka
  • Data publikacji: 20.10.2021, 22:30

W 3. kolejce fazy zasadniczej Ligi Mistrzów w grupie „E” zmierzą się ze sobą dwie niepokonane dotąd drużyny. Benfica Lizbona podejmie Bayern Monachium. Obie ekipy pokonały już w tym sezonie Barcelonę. Bawarczycy zwyciężyli również w meczu z Dynamem Kijów, z którym Portugalczycy zremisowali. Czy Robert Lewandowski poprowadzi dziś swoją drużynę do zwycięstwa? Zapraszamy na relację na żywo od godziny 21:00.

Benfica Lizbona - Bayern Monachium [0:4]

Relacja na żywo

0:4 - Koniec! Bayern wygrywa w Lizbonie 4:0. To była niesamowita druga połowa w wykonaniu Bawarczyków. Dziękujemy za udział w relacji i życzymy miłego wieczoru.

0:4 - Dwie minuty doliczone.

0:4 - Dwie korekty w składzie Bayernu. Za Comana, Hernandeza i Sabitzera wchodzą Musiala, Tolisso oraz Richards.

0:4 - GOL! 4:0! Niesamowicie rozpędził się Bayern i Bawarczycy są nie do zatrzymania! Leroy Sane!

0:3 - GOL! 3:0 dla Bayernu. Leroy Sane wyłożył piłkę Lewandowskiemu, a Polak skierował ją do pustej bramki.

0:2 - Kolejne zmiany w Benfice. Schodzą: Joao Mario, Darwin Nunez oraz Rafa Silva, a w ich miejsce na boisko wchodzą: Adel Taarabt, Goncalo Ramos i Pizzi.

0:2 - GOL! Samobójcze trafienie wprowadzonego przed chwilą Evertona Soaresa.

0:1 - Zmiana także w Bayernie. Za Mullera wchodzi Stanisić.

0:1 - Everton Soares zmienia Yaremchuka.

0:1 - Gol Bayernu nie zmienił obrazu gry. Cały czas to Bawarczycy naciskają, a drużyna z Portugalii stara się kontratakować.

0:1 - GOL! Ależ trafienie Leroya Sane z rzutu wolnego. Vlachodimos był absolutnie bezradny.

0:0 - Yaremchuk miał doskonałą okazję, ale jego strzał minął się z bramką Neuera, a nie zdołał przeciąć lotu piłki Nunez.

0:0 - Zmiana w Bayernie Monachium. Za Pavarda wchodzi Serge Gnabry.

0:0 - Groźnie zapowiadała się akcja Bayernu, ale kończy się tylko na kornerze.

0:0 - Żółta kartka dla Lucasa Hernandeza za faul na Rafie.

0:0 - Manuel Neuer! Niesamowita interwencja niemieckiego bramkarza po strzale Goncalvesa.

0:0 - Ponownie sędzia po konsultacji z VAR-em nie uznaje trafienia piłkarzy z Monachium. Tym razem dopatrzyli się spalonego Kingsleya Comana.

0:1 - GOL! Thomas Muller pakuje piłkę do siatki z najbliższej odległości. Niemiec dobijał strzał Sane.

0:0 - Żółty kartonik obejrzał Joao Mario.

0:0 - Padł Nunez w polu karnym Bayernu, ale gwizdek arbitra milczy.

0:0 - Kolejny raz piłkarze Bayernu trafiają w słupek. Tym razem uderzał Thomas Muller, ale Niemiec i tak był na spalonym.

0:0 - Ależ blisko gola był Benjamin Pavard. Najpierw doskonałym dryblingiem popisał się Coman, a obrońca z Francji zamykał akcję strzałem, lecz piłka tylko odbiła się od słupka.

0:0 - Rozpoczęła się druga połowa.

0:0 - Piłkarze obu drużyn są już na boisku, za kilka chwil rozpocznie się druga połowa.

0:0 - Koniec pierwszej połowy. Benfica remisuje z Bayernem 0:0. Zapraszamy na drugą połowę za niespełna 15 minut.

0:0 - Jeszcze raz piłkarze Bayernu złapani w pułapkę ofsajdową. Tym razem Thomas Muller.

0:0 - Ostre starcie Pavarda i Vertonghena, w którego wyniku ucierpiał Belg.

0:0 - Cztery minuty doliczył arbiter do pierwszej części spotkania.

0:0 - Żółta kartka za faul dla Nicolasa Otamendiego.

0:0 - Radość piłkarzy Bayernu była przedwczesna. Zdaniem VAR Lewandowski skierował piłkę do bramki ręką.

0:1 - Kingsley Coman dogrywa do Roberta Lewandowskiego, a Polak zamienia tę akcję na gola. 1:0 dla Bayernu.

0:0 - Zmiana u gospodarzy. Schodzi kontuzjowany Andre Almeida, a w jego miejsce wchodzi Diogo Goncalves.

0:0 - Groźny strzał Leroya Sane przelatuje obok słupka bramki Vlachodimosa.

0:0 - Celny strzał Kimmicha złapany w koszyczek przez Vlachodimosa.

0:0 - Fenomenalny kontratak Benfici, w którym strzał na bramkę oddawał Farwin Nunez. Manuel Neuer wspiął się na wyżyny swoich umiejętności i uratował swoją drużynę.

0:0 - Świetny strzał Kingsleya Comana, ale bramkarz z Grecji stanął na wysokości zadania.

0:0 - Thomas Muller w sytuacji sam na sam po podaniu Roberta Lewandowskiego, ale chwilę wcześniej Polak był na pozycji spalonej.

0:0 - Teraz faulowali Bawarczycy i Benfica będzie miała okazje na dośrodkowanie w pole karne.

0:0 - Mocny strzał Leroya Same ze stojącej piłki, ale ta Niemiec posłał futbolówkę wysoko nad poprzeczką.

0:0 - Faul na Lewandowskim i będzie okazja z rzutu wolnego dla gości.

0:0 - Bayern przeprowadza kolejne ataki, ale druga z rzędu akcja kończy się spalonym.

0:0 - W niezłej sytuacji był Jaremczuk. Na nieszczęście napastnika gospodarzy wpadł w niego Nunez i piłka po uderzeniu głową poleciała daleko od bramki

0:0 - Pierwsza niezła akcja gospodarzy, ale obrońcy Bayernu oddalili zagrożenie.

0:0 - Fantastyczna interwencja Vlachodimosa po strzale głową Lewandowskiego!

0:0 - Pierwszy strzał gości, ale Sane nieczysto uderzył i piłka przeleciała tuż obok bramki.

0:0 - W pierwszych minutach inicjatywę mają goście.

0:0 - Robert Lewandowski miał świetną szansę, ale arbiter odgwizdał spalonego.

0:0 - Sędzia rozpoczął rywalizację!

Na ławce rezerwowych gości zabrakło Juliana Nagelsmanna, który w Lizbonie się rozchorował.

Piłkarze już są na boisku i zdążyli wysłuchać hymnu Ligi Mistrzów.

Natomiast w Bayernie Monachium zagrają: Neuer - Hernandez, Upamecano, Sule, Pavard - Sabitzer, Kimmich - Sane, Muller, Coman - Lewandowski.

Trener Jorge Jesus wystawił następujący skład: Vlachodimos - Vertonghen, Otamendi, Verissimo - Grimaldo, Weigl, Mario, Almeida - Nunez, Jaremczuk, Silva.

W niedawno zakończonym meczu tej grupy FC Barcelona pokonała 1:0 Dynamo Kijów po golu Gerarda Pique.

Witamy, już za mniej niż 10 minut na Estadio da Luz rozpocznie się mecz grupy E, w którym Benfica Lizbona podejmie Bayern Monachium. Serdecznie zapraszamy na relację live!

Piotr Ziąbka – Poinformowani.pl

Piotr Ziąbka

Student Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. 10 lat zawodowego pływania za mną. Prywatnie kibic piłki nożnej, koszykówki i skoków narciarskich.