Piłka nożna - el. MŚ: Andora - Polska [ZAPIS LIVE]

• Dodał: Kacper Tyczewski
  • Data publikacji: 12.11.2021, 20:37

Reprezentanci Polski w meczu 9. kolejki eliminacji mistrzostw świata w Katarze zmierzą się na wyjeździe z Andorą. Jednym z najważniejszych wydarzeń podczas spotkania może być debiut Matty'ego Casha w naszej kadrze, który rywalizację rozpocznie na ławce rezerwowych. Początek meczu już o 20:45. Zapraszamy!

ANDORA - POLSKA 1:4

Relacja na żywo

To już koniec na dziś! Dziękujemy, że byliście z nami!

Andora - Polska 1:4 - Nie oglądaliśmy już groźnych sytuacji i ostatecznie Polacy dopisują trzy punkty, co daje już im pewny udział w barażach.

Andora - Polska 1:4 - Sędzia doliczył cztery minuty.

Andora - Polska 1:4 - Ostatnia zmiana w naszej kadrze. Za Piotra Zielińskiego wchodzi Damian Szymański.

Andora - Polska 1:4 - Tym razem szczęścia uderzeniem głową szukał Krzysztof Piątek, ale podobnie jak przed chwilą u Lewandowskiego ta sztuka się nie udała.

Andora - Polska 1:4 - Lewandowski miał szansę na trzecią bramkę, ale jego strzał głową pewnie wyłapał Alvarez.

Andora - Polska 1:4 - Na boisku melduje się Karol Świderski, który zastępuje Arkadiusza Milika.

Andora - Polska 1:4 - Nasz kapitan świetnie główkował po dośrodkowaniu Piotra Zielińskiego z rzutu rożnego.

Andora - Polska 1:4 - W końcu się udało! Druga bramka Roberta Lewandowskiego!

Andora - Polska 1:3 - Nasi reprezentanci wciąż mają przewagi, ale nie mogą się przebić przez andorską defensywę.

Andora - Polska 1:3 - Zmiany przeprowadza także Paulo Sousa. Na boisko wchodzą Krzysztof Piątek, Karol Linetty oraz debiutujący Matty Cash. Na ławkę rezerwowych schodzą Grzegorz Krychowiak, Przemysław Frankowski i Mateusz Klich.

Andora - Polska 1:3 - Mamy pierwszą zmianę u gospodarzy. Z boiska zszedł Pujol, a na boisku zastąpił go Albert Rosas.

Andora - Polska 1:3 - Żółta kartka dla Grzegorza Krychowiaka za faul na Pujolu.

Andora - Polska 1:3 - Po długiej analizie sędzia podtrzymał swoją decyzję.

Andora - Polska 1:3 - Mamy jeszcze analizę VAR.

Andora - Polska 1:3 - Piłka po uderzeniu Arkadiusza Milika ląduje w siatce, ale sędzia odgwizduje spalonego.

Andora - Polska 1:3 - Świetna interwencja Alvareza, który zatrzymał strzelającego głową Roberta Lewandowskiego.

Andora - Polska 1:3 - Bereszyński bardzo dobrze przerwał kontrę Andorczyków.

Andora - Polska 1:3 - Milik najwyżej wyskoczył w polu karnym po dośrodkowaniu Zielińskiego, ale piłka przez niego uderzona poleciała nad bramką.

Andora - Polska 1:3 - Rozpoczęła się druga część meczu.

Andora - Polska 1:3 - Był to też ostatni akord pierwszej połowy. Wracamy za 15 minut.

Andora - Polska 1:3 - Lewandowski zgrał piłkę w polu karnym do Milika, a ten mocnym strzałem po ziemi zdobył bramkę.

Andora - Polska 1:3 - Szybka odpowiedź Polaków! Arkadiusz Milik!

Andora - Polska 1:2 - Cervos dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, którą delikatnie musnął Vales, dzięki czemu gospodarze łapią kontakt.

Andora - Polska 1:2 - Niestety gola strzelają Andorczycy.

Andora - Polska 0:2 - Kolejna kartka dla reprezentanta Andory. Tym razem żółty kartonik ujrzał Vieira za dyskusje z sędzią.

Andora - Polska 0:2 - Żółta kartka dla Alaeza za faul na Bereszyńskim.

Andora - Polska 0:2 - Polacy wciąż przeważają na boisku, ale nie mogą sobie stworzyć przez ostatnie minuty klarownej sytuacji strzeleckiej. Do końca pierwszej części gry pozostało dziesięć minut.

Andora - Polska 0:2 - Milik w niezłej sytuacji, ale piłka ląduje obok bramki.

Andora - Polska 0:2 - Kartki dostali także kapitan oraz trener reprezentacji Andory.

Andora - Polska 0:2 - Niestety żółtą kartkę za faul ujrzał Mateusz Klich.

Andora - Polska 0:2 -Groźny strzał Lewandowskiego zza pola karnego zablokowany przez obrońcę.

Andora - Polska 0:2 - Ależ blisko strzelenia bramki był Mateusz Klich. Jednak jego strzał z pola karnego świetnie wybronił Alvarez.

Andora - Polska 0:2 - Przemysław Frankowski doskonale dośrodkował piłkę do Kamila Jóźwiaka, a ten bez problemu podwyższył wynik.

Andora - Polska 0:2 - Kolejna bramka! Kamil Jóźwiak!

Andora - Polska 0:1 - Niestety po uderzeniu Lewandowskiego piłka minęła bramkę.

Andora - Polska 0:1 - Mamy rzut rożny dla Polaków w 10. minucie gry.

Andora - Polska 0:1 - Faul Krychowiaka na Pujolu w środkowej strefie boiska.

Andora - Polska 0:1 - Świetna, drużynowa akcja naszych reprezentantów, wykończona płaskim strzałem przez Roberta Lewandowskiego z piątego metra.

Andora - Polska 0:1 - ROBERT LEWANDOWSKI Z GOLEM!

Andora - Polska 0:0 - Podopieczni Pualo Sousy już przejęli inicjatywę nad meczem.

Andora - Polska 0:0 - Reprezentant Andory brutalnie sfaulował Kamila Glika w walce w powietrze i wyleciał z boiska.

Andora - Polska 0:0 - Czerwona kartka dla Ricarda Fernandeza!

Andora - Polska 0:0 - Mecz rozpoczął się!

Nasi reprezentanci obecnie zajmują drugie miejsce w grupie I, które w tej chwili premiuje ich grą w barażach.

Arbitrem spotkania będzie John Baeton.

Natomiast trener Andory do gry desygnował: Alvarez - Cervos, Jimenez, Vales, Llovera, San Nicolas - Alaez, Pujol, Vieira, Clemente - Fernandez.

Paulo Sousa wystawił na mecz z Andorą następujący skład: Szczęsny - Rybus, Glik, Bereszyński - Frankowski, Klich, Krychowiak, Jóżwiak - Zieliński - Milik, Lewandowski.