Hokej - kwal. IO kobiet: Polska - Norwegia [Zapis LIVE]
materiały prasowe PZHL

• Dodał: Jan Stepiczew
  • Data publikacji: 14.11.2021, 18:10

Dla hokeistek z Polski będzie to ostatni mecz w turnieju kwalifikacyjnym w Chomutowie. Biało-czerwone po dwóch wysokich porażkach z Węgierkami oraz Czeszkami nie mają szans, aby gościć w przyszłym roku w Pekinie. Zapraszamy na relację od godziny 19:55.

POLSKA - NORWEGIA 1:7 (0:2, 1:2, 3:0)

Relacja na żywo

3. tercja - 20. minuta POL 1:7 NOR - Koniec meczu! Norweżki pokonują Polki wynikiem 1:7. Na Igrzyska Olimpijskie awans wywalczyły Czeszki.

3. tercja - 19. minuta POL 1:7 NOR - Ostatnie 30 sekund dzisiejszego meczu.

3. tercja - 18. minuta POL 1:7 NOR - Pozostawiona sama Andrea Dalen pokonuje Agatę Kosińską, tym samym Norweżki wygrywają 1:7.

3. tercja - 16. minuta POL 1:6 NOR - Cztery minuty do zakończenia spotkania. Na tablicy świetlnej rezultat bez zmian - 1:6 dla reprezentantek Norwegii.

3. tercja - 14. minuta POL 1:6 NOR - Szósta bramka dla reprezentacji Norwegii. Trzecią bramkę zanotowała Mathea Fischer.

3. tercja - 10. minuta POL 1:5 NOR - Strzał na bramkę Agaty Kosińskiej, lecz Polka bez żadnych problemów broni uderzenie.

3. tercja - 8. minuta POL 1:5 NOR - Spalony Polek.

3. tercja - 5. minuta POL 1:5 NOR - Tempo gry zostało zwiększone przez reprezentację Norwegii.

3. tercja - 3. minuta POL 1:5 NOR - Strzał Poźniewskiej ląduje poza granicami bramki.

3. tercja - 1. minuta POL 1:5 NOR - Norweżki podwyższają prowadzenie.

3. tercja - 1. minuta POL 1:4 NOR - Rozpoczynamy trzecią, ostatnią tercję dzisiejszego meczu.

2. tercja - 20.minuta POL 1:4 NOR - Wynikiem 1:4 kończymy drugą odsłonę meczu Polek z Norweżkami.

2. tercja - 18. minuta POL 1:4 NOR - Mocny strzał Kamili Wieczorek, lecz krążek skierowany obok bramki.

2. tercja - 17. minuta POL 1:4 NOR - Dwie minuty do końca kary nałożonej na hokeistkę z Norwegii.

2. tercja - 15. minuta POL 1:4 NOR - Reprezentantki Polski za minutę na minutę są pewniejsze na lodzie.

2. tercja - 14. minuta POL 1 :4 NOR - GOOOOL! Polki strzelają pierwszą bramkę w dzisiejszym meczu! Ależ radość polskich komentatorów. Trafienie należy do Eweliny Czarneckiej!

2. tercja - 13. minuta POL 0:4 NOR - Została nałożona pięcio minutowa kara za tą sytuację.

2. tercja - 13. minuta POL 0:4 NOR - Wiktoria Sikorska leży na lodzie, po pchnięciu na bandę przez jedną z noerwskich zawodniczek, która została ukrana na dwie minuty.

2. tercja - 11. minuta POL 0:4 NOR - Kolejna, już czwarta bramka dla reprezentacji Norwegii podczas dzisiejszego meczu.

2. tercja - 10. minuta POL 0:3 NOR - Norweżki blisko zdobycia bramki w osłabieniu, lecz guma nie zostaje skierowana do bramki Polek.

2. tercja - 9. minuta POL 0:3 NOR - Czwarta szansa przed Polkami na bramkę w przewadze.

2. tercja - 8. minuta POL 0:3 NOR - Hokeistki z Norwegii atakują bramkę Polek, lecz strzał obroniony przez Martynę Sass.

2. tercja - 6. minuta POL 0:3 NOR Dużo szczęścia Polek w tym momencie. Krążek po strzale reprezentantek Norwegii obił się o poprzeczkę.

2. tercja - 5. minuta POL 0:3 NOR Na lodzie widać ewidentną różnicę klas. Bardzo ładnie bronią się Norweżki.

2. tercja - 3. minuta POL 0:3 NOR Kolejne dwie minuty Polki będą rozgrywać mecz z przewagą jednej zawodniczki więcej na tafli.

2. tercja - 1. minuta POL 0:3 NOR Trzecia bramka Norweżek w dzisiejszym meczu, i idealne wejście w drugą odsłonę meczu! Mathea Fischer bardzo precyzyjnym strzałem wyprowadziła swoją drużynę na 0:3.

2. tercja - 1. minuta POL 0:2 NOR Rozpoczynamy drugą tercję dzisiejszego meczu.

1. tercja - 20. minuta POL 0:2 NOR Koniec pierwszej tercji spotkania. Norweżki po pierwszej odsłonie wygrwają 0:2. Czas na piętnaście minut przerwy.

1. tercja - 18. minuta POL 0:2 NOR Dwie minuty do końca pierwszej odsłony dzisiejszego meczu.

1. tercja - 16. minuta POL 0:2 NOR Martyna Sass kolejna raz z rzędu broni strzał napastniczek z Norwegii.

1. tercja - 14. minuta POL 0:2 NOR Strzał Sikorskiej z bliskiej odległości broni Linnea Olsson

1. tercja - 12. minuta POL 0:2 NOR Polki blisko zdobycia pierwszego gola w dzisiejszym spotkaniu, lecz krążek zostaje uderzony prosto w maskę bramkarki reprezentacji Norwegii.

1. tercja - 11. minuta POL 0:2 NOR Karolina Poźniewska leży na lodzie. Zawodniczka wstaje o własnych siłach.

1. tercja - 10. minuta POL 0:2 NOR Koniec kary nałożonej dla Norweżek.

1. tercja - 10. minuta POL 0:2 NOR Do końca przewagi jedna minuta, reprezentacja Polski atakuje, lecz nic z tego.

1. tercja - 9. minuta POL 0:2 NOR Kara dla reprezentacji Norwegii za zahaczanie. Przez okres dwóch minut Polki będą rozgrywać mecz w przewadze

1. tercja - 8. minuta POL 0:2 NOR Kolejna bramka dla Norweżek. Zdobywcą bramki zostaje Mathea Fischer.

1. tercja - 7. minuta POL 0:1 NOR Pierwsza bramka w dzisiejszym spotkaniu! Krążek przedostał się miedzy parkanami Polki i reprezentacja Norwegii wychodzi na prowadzenie!

1. tercja - 4. minuta POL 0:0 NOR Strzał Wiktorii Sikorskiej zostaje zablokowany, i Polki rozpoczną ze wznowienia .

1. tercja - 3 . minuta POL 0:0 NOR Zamieszanie pod bramką Sass, lecz Polki dzielnie bronią swojej tercji obronnej.

1. tercja - 1. minuta POL 0:0 NOR Rozpoczynamy spotkanie.

Skład reprezentacji Polski (1. piątka) - Sass- Sfora, Chrapek, Poźniewska, Czarnecka, Łaskawska

Obie reprezentacje wyjechały już na taflę lodowiska.