Liga Europy: Leicester City - Legia Warszawa [ZAPIS RELACJI LIVE]
Pottercomuneo / Wikimedia Commons

• Dodał: Kamil Dembczyk
  • Data publikacji: 25.11.2021, 20:17

Już dziś o godzinie 21:00 odbędzie się mecz piątej rundy fazy grupowej Ligi Europy. Leicester City podejmie na własnym stadionie Legię Warszawa, stawką spotkania jest objęcie fotela lidera w grupie C. W pierwszym meczu pomiędzy tymi dwoma drużynami Legioniści zwyciężyli w Warszawie 1:0. Zapraszamy na naszą relację live, która rozpocznie się 15 minut przed pierwszym gwizdkiem.

LEICESTER CITY - LEGIA WARSZAWA 3:1 (3:1)

Relacja na żywo

Dziękujemy serdecznie za śledzenie naszej relacji live.

Leicester - Legia 3:1 - W tym meczu już nic się nie wydarzy, sędzia gwiżdże po raz ostatni. Leicester City melduje się na pierwszym miejscu w grupie C. Sytuacja Legii znacznie się komplikuje, przed ostatnim meczem zajmują ostatnie miejsce.

Leicester - Legia 3:1 - Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył co najmniej trzy minuty.

Leicester - Legia 3:1 - Podczas akcji poważnie ucierpiał Ernest Muci, Albańczyk zwija się z bólu i jest sprowadzany z boiska.

Leicester - Legia 3:1 - Kolejny żółty kartonik po stronie Legii, tym razem ukarany Jędrzejczyk.

Leicester - Legia 3:1 - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego drugiej bramki szukał Daka, jego lekki strzał został jednak zablokowany.

Leicester - Legia 3:1 - Zaczynamy ostatnie dziesięć minut tego meczu, niewiele dzieje się w drugiej połowie.

Leicester - Legia 3:1 - Legia Warszawa gra mocno cofnięta, bez pomysłu na zbudowanie ataku. Ciężko myśleć o odrabianiu strat.

Leicester - Legia 3:1 - Tym razem to Emreli próbował dośrodkowywać w pole karne Leicester, było tam zbyt mało piłkarzy Legii i bez problemów piłkę złapał Schmeichel.

Leicester - Legia 3:1 - Kolejny, siódmy już rzut rożny dla drużyny lisów.

Leicester - Legia 3:1 - Dobre prostopadłe podanie dostał Castagne, którego strzał obronił bramkarz gości. Po chwili okazało się, że zawodnik Leicester był na spalonym.

Leicester - Legia 3:1 - W ostatnich minutach to Legia częściej utrzymuje się przy piłce, nie przekłada się to jednak na liczbę strzałów na bramkę.

Leicester - Legia 3:1 - Za mocno dośrodkował Mladenovic i od bramki piłkę wybijał będzie bramkarz reprezentacji Danii.

Leicester - Legia 3:1 - Thomas otrzymał żółtą kartkę za faul niedaleko własnego pola karnego. Będzie szansa na dośrodkowanie dla Legii.

Leicester - Legia 3:1 - Strzału z dystansu próbował Emreli, jednak był on bardzo niecelny.

Leicester - Legia 3:1 - Spokojniejszy fragment spotkania, od kilku minut żadna z drużyn nie stworzyła sobie lepszej okazji.

Leicester - Legia 3:1 - Bardzo złe dośrodkowanie Artura Jędrzejczyka i Legia traci szansę na oddanie strzału.

Leicester - Legia 3:1 - Żółta kartka dla Wieteski za zbyt ostry faul na Maddisonie, który jest teraz opatrywany.

Leicester - Legia 3:1 - Od razu do ataku przystępują gospodarze. Dobrze w bramce zachował się Miszta.

Leicester - Legia 3:1 - Zaczynamy drugą połowę.

Zapraszamy na dalszą część spotkania za około 15 minut.

Po 45 minutach Leicester City prowadzi z Legią Warszawa aż 3:1. Jedyną bramkę dla drużyny z Warszawy zdobył Filip Mladenovic.

Leicester - Legia 3:1 - Deniz Aytekin kończy pierwszą połowę.

Leicester - Legia 3:1 - Do pierwszej części spotkania sędzia dolicza dwie minuty.

Leicester - Legia 3:1 - Muci świetnie przedostał się pod bramkę rywali, zagrał do Mladenovica, lecz ten nie doszedł do piłki.

Leicester - Legia 3:1 - Piłkarze Leicester znowu dominują na boisku, Legia ma spore problemy z wyprowadzaniem piłki i zbudowaniem akcji.

Leicester - Legia 3:1 - GOL! Kolejna bramka dla gospodarzy, niepilnowany w polu karnym Ndidi zdobył gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Leicester - Legia 2:1 - Obudzili się piłkarze Legii, najpierw oddali zbyt słabe strzały oddali napastnicy, chwilę później strzał Mladenovica zablokował jeden z zawodników Leicester.

Leicester - Legia 2:1 - GOL! Wyczuł Emrelego Kasper Schmeichel, jednak wypuścił piłkę przed siebie i w odpowiednim miejscu znalazł się Mladenovic. Mamy 2:1.

Leicester - Legia 2:0 - Rzut karny dla Legii! Ndidi dotknął piłki ręką we własnym polu karnym.

Leicester - Legia 2:0 - GOL! Świetny strzał w okienko Maddisona, goście zostawili mu zbyt dużo miejsca i Leicester prowadzi w 22. minucie już 2:0.

Leicester - Legia 1:0 - Pierwszy rzut rożny dla Legii, obrońca uprzedził Wieteskę i nie doszło nawet do strzału.

Leicester - Legia 1:0 - Warszawiacy próbują stworzyć sobie okazję do zdobycia bramki, dobrze zorganizowani w obronie są jednak piłkarze Leicester.

Leicester - Legia 1:0 - GOL! Emreli stracił piłkę w środku boiska, gospodarze szybko przedostali się w pole karne Cezarego Miszty i Daka strzałem po ziemi pokonał bramkarza mistrzów Polski.

Leicester - Legia 0:0 - Kolejny rzut rożny dla gospodarzy, to oni przejęli kontrolę na początku spotkania.

Leicester - Legia 0:0 - Piłkarze Leicester City szybko wywalczyli sobie rzut rożny, piłka poleciała jednak wysoko nad poprzeczką.

Leicester - Legia 0:0 Zaczynamy!

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Deniz Aytekin.

Wyjściowa jedenastka Legii Warszawa wyglądać będzie tak: Miszta - Mladenovic, Wieteska, Jędrzejczyk, Johansson, Ribeiro - Luquinhas, Martins, Slisz, Muci - Emreli

Leicester City wystąpi dziś w następującym składzie: Schmeichel - Thomas, Amartey, Soyuncu, Castagne - Ndidi, Maddison, Soumare - Daka, Barnes, Lookman

Witamy serdecznie na naszej relacji live ze spotkania Leicester City - Legia Warszawa, rozgrywanego w ramach fazy grupowej Ligi Europy. Mecz odbędzie się na stadionie King Power Stadium W Leicester, start już za niecałe 15 minut.