• Dodał: Aliaksandr Morozau
  • Data publikacji: 01.12.2021, 07:55

Za nami kolejna emocjonująca noc w hokejowej lidze NHL. Odbyło się osiem spotkań, a najciekawiej było na Florydzie.

Florida Panthers 5:4 Washington Capitals

Mecz zaczął się od dwubramkowego prowadzenia gości z Waszyngtonu po tym jak, w szóstej i siódmej minucie trafiali Connor McMichael i Beck Malenstyn. Kilka sekund później kontakt gospodarzom dał Joe Thornton i pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 1:2. W drugiej odsłonie Capitals podwoili swoje prowadzenie za sprawą Larsa Ellera i Nicka Jensena i wydawało się, że są na pewnej drodze do zwycięstwa. Jednak trzecia tercja należała już tylko i wyłącznie do Panter. Najpierw na 2:4 strzelił Ryan Lomberg, a chwilę później kontaktową brankę zdobył Eetu Luostarinen. W 53. minucie do remisu doprowadził Sam Bennett, a tuż przed końcową syreną zwycięstwo zapewnił jego imiennik Reinhart.