Serie A: premierowe trafienie Piątka!

• Data publikacji: 26.08.2018, 22:30

Krzysztof Piątek nie przestaje strzelać. Po znakomitych występach w sparingach i Pucharze Włoch były piłkarz Cracovii zaliczył premierowe trafienie dla Genoi, a jego klub pokonał Empoli 2:1.

Polak wyszedł w podstawowej jedenastce swojego zespołu i zaliczył pełne 90 minut. Piątek wpisał się na listę strzelców już w 6. minucie i otworzył wynik spotkania. Drugie trafienie dla Genoi w 18. minucie zaliczył jego partner z ataku - Cristian Kouame. Gości stać było jedynie na honorową bramkę. Już w doliczonym czasie gry dla Empoli trafił Samuel Mraz. W barwach przyjezdnych całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Michał Marcjanik.

Dla Krzysztofa Piątka to debiut i zarazem pierwsza bramka w Serie A, bowiem mecz I kolejki jego klubu z powodu tragedii w Genoi został przełożony na inny termin.

Genoa - Empoli 2:1 (2:0)

6' Piątek, 18' Kouame - 90+4' Mraz