Piłka ręczna - MŚ kobiet: Kamerun - Polska [ZAPIS LIVE]
Paweł Bejnarowicz - ZPRP

• Dodał: Miłosz Szade
  • Data publikacji: 07.12.2021, 17:00

W meczu o wszystko reprezentacja Polski zmierzy się z Kamerunem. Wygrana drużyna ostatniego grupowego pojedynku przejdzie do kolejnej fazy turnieju. We wcześniej starciach oba zespoły doznały dwóch porażek. Czy Polki przełamią złą passę? Zapraszamy na naszą relację LIVE już o 18:00!

KAMERUN - POLSKA 19:33

Relacja na żywo

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE i zapraszamy na kolejne występy Polek na mistrzostwach świata w Hiszpanii!

Grupa B, w której występowały Polki złączy się z grupą A, w której grają reprezentacje Francji, Czarnogóry, Słowenii i Angoli. Nie znamy jeszcze dokładnych przeciwniczek i terminarzu Biało-Czerwonych, jednak poznamy je dzisiaj wieczorem.

Reprezentantki Polski przechodzą do kolejnej fazy turnieju! Najlepszą strzelczynią, z dorobkiem dziewięciu bramek została Romana Roszak.

Kamerun - Polska 19:33 Karichma Kaltoume Ekoh nie wykorzystuje ostatniej szansy na zmniejszenie przewagi i koniec meczu!

Kamerun - Polska 19:33 Czas się zakończył, jednak Kamerunki będą miały jeszcze rzut wolny.

Kamerun - Polska 19:33 Barbara Zima notuje dwie rewelacyjne interwencje z rzędu!

Kamerun - Polska 19:33 Ostatnia minuta do końca.

Kamerun - Polska 19:33 Romana Roszek zbudowała pozycję dla Natalii Nosek - 6 trafień reprezentantki Polki przy stu procentach skuteczności.

Kamerun - Polska 18:32 Arne Senstad próbuje nowego rozwiązania - Polki rozgrywają akcje na dwie obrotowe.

Kamerun - Polska 18:31 Natalia Nosek zbombardowała bramkę przeciwniczek! Piąta bramka reprezentantki Polski. Do finalnego gwizdka pozostało pięć minut z hakiem.

Kamerun - Polska 16:30 Monika Kobylińska po raz trzeci. Tym raz wymanewrowała przeciwniczkę szybkim obrotem.

Kamerun - Polska 16:29 Monika Kobylińska nie zwalnia tempa - druga bramka z rzędu.

Kamerun - Polska 16:28 Szybko się jednak zrehabilitowały - Monika Kobylińska wpisała się na listę stzrelczyń.

Kamerun - Polska 16:27 Polki po raz kolejny w przewadze i po raz kolejny tracą bramkę.

Kamerun - Polska 15:27 Romana Roszak trafia w pierwsze tempo z rzutu karnego!

Kamerun - Polska 14:25 Barbara Zima zachowuje zimną krew i wygrywa pojedynek z kołową Kamerunu w sytuacji sam na sam!

Kamerun - Polska 14:24 Piękny rzut z podłoża Karichmy Kaltoume Ekoh!

Kamerun - Polska 13:24 W bramce Polski pojawiła się trzecia bramkarka kadry - Barbara Zima.

Kamerun - Polska 12:24 Magda Balsam z prawego skrzydła w długi róg.

Kamerun - Polska 12:23 Natalia Nosek miała przed sobą całkowicie wolną przestrzeń. Wykończenie akcji z tej pozycji było formalnością.

Kamerun - Polska 12:22 Polki zmieniły system gry w obronie - Julia Niewiadomska wyszła na wysuniętą pozycję i faulowała rywalkę, która minęła ją chwilę wcześniej. Dwie minuty kary dla młodej zawodniczki.

Kamerun - Polska 11:22 O czas prosi Arne Senstad.

Kamerun - Polska 11:22 Joanna Szarawaga zbiera piłkę po zderzeniu się Romany Roszak z obrończynią. Obrotowa z zimną krwią wpisała się na listę strzelców.

Kamerun - Polska 10:21 Natalia Nosek prezentuje dzisiaj dobrą skuteczność, rzuciła dwie bramki na dwie próby. W obronie poszło jej później trochę gorzej - otrzymała dwuminutowe wykluczenie.

Kamerun - Polska 9:19 Cyrielle Ebanga Baboga otrzymuje dwie minuty kary za faulowanie rozpędzonej do kontry Natalii Nosek.

Kamerun - Polska 9:17 Zmiana w bramce Polek - między słupkami pojawia się Monikia Maliczkiewicz. Skapitulowała bardzo pechowo - piłka powędrowała pomiędzy jej nogami.

Kamerun - Polska 8:17 Kamerunki cały czas stawiają wysoką obronę w systemie 5-1, co niekiedy sprawia problem Biało-Czerwonym.

Kamerun - Polska 7:17 Oktawia Płomińska najpierw przejmuje piłkę a potem wykańcza kontrę. Polki dobrze wchodzą w początek drugiej połowy.

Zawodniczki wracają na parkiet. Przed nami druga część spotkania.

Nie zapowiada się na to, aby Kamerunki miały wrócić do tego spotkania. Nic nie jest jednak przesądzone i nie należy ich jeszcze skreślać. Czy Biało-Czerwone utrzymają dobrą dyspozycję? Zapraszamy na kontynuację naszej relacji LIVE po kilkuminutowej przerwie.

Zgodnie z oczekiwaniami, reprezentantki Polski szybko wypracowały bezpieczną przewagę nad Kamerunkami. Do szatni schodzą z aż dziewięciobramkową zaliczką. Kilka zawodniczek, które wcześniej dostawały nieco mniej minut, wykorzystują dzisiaj otrzymaną szansę.

Kamerun - Polska 7:16 Romana Roszak zdobywa ostatnią bramkę w pierwszej odsłonie spotkania!

Kamerun - Polska 7:15 Rzut karny wywalczony przez Romanę Roszak. Tym razem Niewiadomska niestety nie zamieniła go na bramkę.

Kamerun - Polska 7:15 Kolejny skuteczny kontratak Polek wykończony przez Dagmarę Nocuń.

Kamerun - Polska 7:14 Arne Senstad prosi o czas. Chce przygotować swoje podopieczne na atak przeciwko wyżej wysuniętej defensywie Kamerunu.

Kamerun - Polska 7:14 Natalia Nosek mocno, w drugie tempo. 7 bramek przewagi Polek na 5 minut przed końcem pierwszej połowy.

Kamerun - Polska 7:13 Dagmara Nocuń próbowała lobować bramkarkę z lewego skrzydła. Ta sztuka się nie udała.

Kamerun - Polska 7:13 Tym razem podanie Adrianny Płaczek nie doszło do rozpędzonej skrzydłowej. O czas poprosił trener Kamerunu

Kamerun - Polska 7:13 Natalia Nosek wbiegła bezkarnie w szeregi obronne rywalek i z łatwością pokonała bramkarkę.

Kamerun - Polska 6:12 Kolejne dwie minuty gry w przewadze dla reprezentacji Polski. Autorką przewinienia Anne Michelle Essam. Adrianna Górna i Dagmara Nocuń podwyższyły prowadzenie.

Kamerun - Polska 6:10 Trzeci gol Oktawii Płomińskiej. Kontratak Biało-Czerwonych prezentuje się dzisiaj naprawdę obiecująco.

Kamerun - Polska 5:9 Kamerunki nie zniechęciły się grą w mniejszości. Gol Karichmy Kaltoume Ekoh.

Kamerun - Polska 4:9 Zła seria w końcu przełamana! Julia Niewiadomska, najmłodsza zawodniczka kadry Polski, zachowuje zimną krew z rzutu karnego. Do tego Polki zagrają chwilowo w przewadze jednej zawodniczki.

Kamerun - Polska 4:8 Błąd kroków Kingi Achruk przyniósł bardzo dobrze rozegrany atak przez Kamerunki. Bramka nie została jednak uznana, ponieważ obrotowa wicemistrzyń Afryki przekroczyła pole bramkowe.

Kamerun - Polska 4:8 Adrianna Płaczek po raz kolejny wykonała świetne podanie przez całą długość boiska, a w sytuacja sam na sam ponownie nie zawiodła Płomińska.

Kamerun - Polska 3:6 Romana Roszak wyszła wysoko w górę i pokonała bramkarkę rzutem z kozła. Kamerunki pogubiły się w swoim ataku, a Roszak ponownie wykorzystała błąd rywalek.

Kamerun - Polska 3:4 Kinga Achruk zaczęła akcję indywidualną z lewego rozegrania i oszukała całą obronę rywalek. Chwilę później dostała ona dwie minuty kary za atak na twarz.

Kamerun - Polska 2:3 Matuszczyk wykańcza z bardzo dogodnej pozycji. Kołowa nie świetnie ustawiła się do podania i przedarła się przez obronę przeciwniczek.

Kamerun - Polska 1:1 Oktawia Płomińska broniła w polu bramkowym - rzut karny. Adrianna Płaczek nie wygrała pojedynku z siódmego metra.

Kamerun - Polska 0:1 Biało-Czerwone otwierają wynik - autorką bramki Romana Roszak

Kamerun - Polska 0:0 Zaczynamy!

Rozpoczynają się hymny obu państw.

Polki jeszcze nigdy nie mierzyły się z Kamerunkami. Jak zakończy się ich pierwsze starcie w historii? Start rywalizacji już za 25 minut!