Liga Mistrzów: AC Milan - Liverpool [ZAPIS LIVE]
OgreBot/Wikimedia

• Dodał: Kamil Dembczyk
  • Data publikacji: 07.12.2021, 20:45

We wtorek na San Siro AC Milan podejmie w ramach ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Liverpool. Kilka miesięcy temu w spotkaniu między tymi drużynami lepsi okazali się The Reds wygrywając 3:2. Na relację z tego meczu zapraszamy od godziny 20:45.

AC MILAN - LIVERPOOL 1:2 (1:1)

Relacja na żywo

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.

AC Milan - Liverpool 1:2 - Koniec. Sędzia Makkelie gwiżdże po raz ostatni. Liverpool jako pierwsza Angielska drużyna w historii wygrał wszystkie mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów. AC Milan kończy zmagania grupowe na ostatnim miejscu i nie zagra nawet w Lidze Europy.

AC Milan - Liverpool 1:2 - Tym razem kontra gości. Keita dograł do Chamberlaina, ten źle przyjął piłkę a następnie przeniósł ją wysoko nad poprzeczką.

AC Milan - Liverpool 1:2 - Na San Siro mecz potrwa trzy minuty dłużej.

AC Milan - Liverpool 1:2 - Kolejny raz w dobrym miejscu znalazł się Kessie, tym razem zawodnik włoskiej drużyny przewrócił się i nie oddał nawet strzału.

AC Milan - Liverpool 1:2 - Świetna okazja Milanu, w sytuacji sam na sam znalazł się Kessie, do końca spokój zachował brazylijski bramkarz, który nie dał się pokonać.

AC Milan - Liverpool 1:2 - Strzałem przewrotką próbował pokonać bramkarza rywali Zlatan Ibrahimovic, jednak nie trafił czysto w piłkę.

AC Milan - Liverpool 1:2 - Wysoki pressing drużyny z wysp brytyjskich, to oni dominują w środku pola.

AC Milan - Liverpool 1:2 - Do końca meczu pozostało 10 minut, nie zanosi się na odrobienie strat przez Rossoneri.

AC Milan - Liverpool 1:2 - Ibrahimovic posłał długie prostopadłe podanie do Messiasa, szybszy od niego był jednak Alisson.

AC Milan - Liverpool 1:2 - Gra się uspokoiła, ciągle dobrze w obronie gra Liverpool, a gospodarze nie potrafią stworzyć sobie dobrej sytuacji.

AC Milan - Liverpool 1:2 - Kolejne próby długich podań AC Milanu nie przynoszą efektów.

AC Milan - Liverpool 1:2 - Dobra teraz gra z pierwszej piłki gospodarzy, po raz kolejny sytuację opanowali obrońcy.

AC Milan - Liverpool 1:2 - Była szansa na kontratak Milanu, lecz ciągle brakuje dokładności i The Reds szybko odzyskali piłkę.

AC Milan - Liverpool 1:2 - Boisko opuścił strzelec pierwszej bramki dla drużyny gości - Mohammed Salah.

AC Milan - Liverpool 1:2 - Minęło 60 minut meczu, w dalszym ciągu drużyną lepiej zorganizowaną i kontrolującą grę jest Liverpool. Maleją szanse na awans Milanu.

AC Milan - Liverpool 1:2 - Tymczasem bramka pada też w drugim spotkaniu, na prowadzenie wyszło Atletico Madryt co jeszcze bardziej komplikuje sytuację Milanu.

AC Milan - Liverpool 1:2 - GOL! Najpierw fatalną stratę na własnej połowie zaliczył Tomori. Piłkę przejął Mane, trafił w bramkarza, który wybił wprost na głowę Origiego i to on wyprowadza gości na prowadzenie.

AC Milan - Liverpool 1:1 - Salah zszedł do środka boiska i oddał strzał. Kolejny raz broni bramkarz gospodarzy.

AC Milan - Liverpool 1:1 - Kessie wszedł w pole karne i przewrócił się po kontakcie z Tsimikasem. Piłkarze Milanu domagają się rzutu karnego, jednak sędzia jest nieugięty.

AC Milan - Liverpool 1:1 - Próba strzału z dystansu Minamino, strzał był jednak niecelny.

AC Milan - Liverpool 1:1 - Obie drużyny wyszły na drugą połowę w niezmienionych składach.

AC Milan - Liverpool 1:1 - Piłkarze są już na boisku, gramy dalej.

Zapraszamy na drugie 45 minut za niecały kwadrans.

W drugim spotkaniu grupy B również remis, Porto remisuje z Atletico 0:0. Przy takim układzie z awansu do fazy pucharowej Champions League cieszyć się będą Liverpool i FC Porto.

AC Milan - Liverpool 1:1 - Koniec pierwszej połowy, do przerwy 1:1.

AC Milan - Liverpool 1:1 - Podanie górą w pole karne otrzymał Krunic, jednak był naciskany przez obrońców i nie zdołał opanować piłki.

AC Milan - Liverpool 1:1 - Gracze Milanu są bardziej nerwowi, to na nich ciąży presja w tym spotkaniu przez co popełniają więcej błędów.

AC Milan - Liverpool 1:1 - Od kilku minut gra rozgrywa się tylko na połowie gospodarzy.

AC Milan - Liverpool 1:1 - GOL! Mamy odpowedź Liverpoolu. Z dystansu strzelał Chamberlain, piłkę odbił bramkarz, nie miał już jednak szans przy dobitce Salaha.

AC Milan - Liverpool 1:0 - Do ataku ruszają goście, strzał Origiego broni Maignam.

AC Milan - Liverpool 1:0 - GOL! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego źle wybił piłkę Alisson i do pustej bramki piłkę dobił Fikayo Tomori.

AC Milan - Liverpool 0:0 - Świetne podanie otrzymał Zlatan Ibrahimovic, jednak zawahał się przy strzale i będzie rzut rożny.

AC Milan - Liverpool 0:0 - Goście wykonywali rzut rożny, nic z niego jednak nie było i gospodarze oddalili zagrożenie od własnej bramki.

AC Milan - Liverpool 0:0 - Teraz to Liverpool napiera, dobrze w obronie zorganizowani są jednak gospodarze, którzy nie pozwalają stworzyć rywalom groźnej okazji.

AC Milan - Liverpool 0:0 - Kolejne ataki Milanu, ucierpiał kapitan miejscowej drużyny i jest teraz opatrywany.

AC Milan - Liverpool 0:0 - Pierwsza próba ataku gospodarzy, czujny był jednak Tsimikas i odebrał piłkę rywalom.

AC Milan - Liverpool 0:0 - Pierwszy strzał oddał Williams, zawodnik Liverpoolu zza pola karnego trafił wprost w ręce bramkarza.

AC Milan - Liverpool 0:0 - Liverpool do tej pory wygrał wszystkie mecze i ma zapewniony awans do 1/8 finału. AC Milan aby awansować musi nie tylko wygrać, ale też liczyć na korzystny wynik w spotkaniu FC Porto - Atletico Madryt.

AC Milan - Liverpool 0:0 - Sędzia gwiżdże po raz pierwszy i zaczynamy!

Na San Siro rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów.

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Holender Danny Makkelie.

Liverpool za to od pierwszej minuty wyjdzie ustawiony tak: Alisson - Tsimikas, Philips, Konate, Williams - Minamino, Morton, Oxlade-Chamberlain - Mane, Origi, Salah

AC Milan wystąpi dziś w następującym składzie: Maignam - Hernandez, Romagnoli, Tomori, Kalulu - Krunic, Tonali, Kessie - Diaz, Ibrahimovic, Messias

Witamy państwa serdecznie na dzisiejszej relacji live. AC Milan podejmie Liverpool, który jest już pewny awansu do fazy pucharowej. Dla Włochów jest to ostatnia szansa na wywalczenie awansu.