Futsal: Rekord udanie zaczyna LM

• Data publikacji: 30.08.2018, 20:45

Rekord Bielsko-Biała bardzo udanie zainaugurował turniej eliminacyjny do Ligi Mistrzów rozgrywany w hali "Pod Dębowcem". Podopieczni Andrzeja Szłapy rozbili Cardiff University aż 10:1. We wcześniej rozegranym meczu tej grupy Varna City pokonała Racing Futsal Luxemburg 5:3.

Varna City - Racing Futsal Luxemburg 5:3 (1:3)

Rekord Bielsko-Biała - Cardiff University 10:1 (8:1)

Marek 1', 12', 14', Bondar 7', 9', 17', Popławski 8', Kubik 12', 24', Alex Viana 35' - Dorward 4'

Miejscowi bardzo dobrze weszli w mecz. Pierwszą bramkę już w pierwszej minucie strzelił Marek. Goście odpowiedzieli kilka chwil później, ale na tym zakończyły się ich możliwości. Bielszczanie do przerwy dołożyli jeszcze siedem trafień i byli niemal pewni wywalczenia trzech punktów. Po przerwie zawodnicy prowadzeni przez Andrzeja Szłapę strzelili jeszcze dwie bramki i ostatecznie pokonali rywali 10:1.

Jutro o godzinie 16:00 Cardiff University zmierzy się z Varną City, natomiast rywalem Rekordu o godzinie 19:00 będzie Racing Futsal Luxemburg.