Futsal: kolejne zwycięstwo Rekordu

• Data publikacji: 31.08.2018, 20:30

Dziś rozegrane zostały kolejne mecze rundy wstępnej futsalowej Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu doszło do niespodzianki. Varna City zaledwie zremisowała z Cardiff University 3:3. Rekord z kolei po raz kolejny rozgromił rywali. Tym razem ofiarą bielszczan byli mistrzowie Luksemburga, którzy ulegli 11:2.

Cardiff University - Varna City 3:3 (1:1)

Rekord Bielsko-Biała - Racing Futsal Luxemburg 11:2 (7:0)

Alex Viana 4', Budniak 7', 19', Kubik 11', Marek 12', 17', Bondar 13', 38', Mura 29', Biel 36', 40' - Goncalves 29', Rodrigues 36'

Kolejny raz bielszczanie większą część roboty zrobili przed przerwą. Rekord po pierwszej połowie prowadził aż 7:0 i był niemal pewny kolejnego zwycięstwa. W drugiej połowie przyjezdni zdołali strzelić dwie bramki, ale nie uchroniło ich to przed blamażem.

Podopieczni Andrzeja Szłapy zrobili kolejny krok w stronę zwyciężenia swojej grupy eliminacyjnej. Nie dość, że bardzo wysoko uporali się z mistrzami Luksemburga, to jeszcze teoretycznie najtrudniejsi rywale stracili punkty w swoim meczu. To wszystko sprawia, że w ostatnim meczu, w którym Rekord zmierzy się właśnie z Varną City, mistrzom Polski do awansu starczy jedynie remis. Patrząc na wyniki osiągane przez obydwie ekipy w Bielsku-Białej, inny wynik, niż zwycięstwo Rekordu, będzie niespodzianką.

Ostatnie mecze Grupy G rozegrane zostaną w niedzielę. O godzinie 15:30 Racing Futsal zmierzy się z Cardiff City, natomiast o 18:00 Rekord podejmie Varnę City.