Piłka ręczna - ME mężczyzn: Polska - Białoruś [ZAPIS LIVE]

• Dodał: Aleksandra Suszek
  • Data publikacji: 16.01.2022, 20:30

Podopieczni Patryka Rombla pierwsze spotkanie na mistrzostwach Europy wygrali. Dziś mają szansę dopisać do swojego konta dwa kolejne punkty. Początek relacji o godz. 20:30!

POLSKA - BIAŁORUŚ 20:29 (11:14)

Relacja na żywo

Genialna gra Polaków przede wszystkim w obronie, ale świetną robotę w ofensywie wykonali też doświadczeni kadrowicze. Przed naszą drużyną jeszcze mecz z Niemcami - stawką wyjście z pierwszego miejsca w grupie.

Białoruś - Polska 20:29 BIAŁO-CZERWONI WYGRYWAJĄ DRUGI MECZ W GRUPIE! Bardzo ładny i widowiskowy mecz w wykonaniu podopiecznych Patryka Rombla!

Białoruś - Polska 19:29 - Cóż powiedzieć, pogrom Polaków w Bratysławie! Tego już nie przegramy.

Białoruś - Polska 18:28 - Praktycznie cały ostatni kwadrans Białorusini grają bez jakiegokolwiek trafienia.

Białoruś - Polska 18:28 - Biało-Czerwoni pokazują, kto tu rządzi. Dziesięć bramek różnicy!

Białoruś - Polska 18:27 - Całkowicie pogubieni Białorusini. Moryto rzuca na pustą bramkę i prowadzenie Polaków wynosi już dziewięć trafień.

Białoruś - Polska 18:26 - Pokaz dominacji naszych weteranów. Tutaj raczej wiele się już nie wydarzy.

Białoruś - Polska 18:24 - MICHAŁ DASZEK!!! Świetna akcja w wykonaniu dwóch naszych doświadczonych zawodników.

Białoruś - Polska 18:23 - Pewny rzut Ariela Pietrasika! Brawo! Dziesięć minut do końcowej syreny.

Białoruś - Polska 18:21 - Ajajaj, rzut karny wykorzystany przez Białorusinów... no cóż, trzeba to przetrwać.

Białoruś - Polska 17:21 - Sićko zatrzymany po raz kolejny. W pogotowiu był jednak Krajewski i udało się przejąć piłkę, przez co zrehabilitował się nasz zawodnik.

Białoruś - Polska 16:20 - Ależ fenomenalna interwencja Mateusza Korneckiego! Brawo!!!

Białoruś - Polska 16:19 - Cios za cios, Polacy szybko odpowiadają na rzuty rywali. Niespełna 20 minut do końca.

Białoruś - Polska 14:18 - I znów, niezastąpiony Przemysław Krajewski.

Białoruś - Polska 13:17 - Piękny rzut Daszka! Cały czas cztery punkty więcej po biało-czerwonej stronie.

Białoruś - Polska 13:16 - Sićko rzuca prosto w ręce bramkarza, za to Yurynok pobawił się w kotka i myszkę z Korneckim.

Białoruś - Polska 12:16 - Spadła skuteczność Polaków w ofensywie, ale nadal są w lepszej dyspozycji, niż rywale. Punkt za punkt teraz w Bratysławie.

Białoruś - Polska 11:15 - Ktoś wołał Krajewskiego? Kolejna bramka w jego wykonaniu!

Białoruś - Polska 11:14 - Wracamy na boisko, a tam póki co bez trafień w pierwszej minucie.

Białoruś - Polska 11:14 - Jak z popiołów powstał teraz bramkarz Białorusi. A mogła być bramka w puste pole. Teraz przerwa, ale Polacy prowadzą i to najważniejsze! Wracamy za kilka minut.

Białoruś - Polska 10:14 - Polacy cały czas bronią przewagi jak lwy. Szkoda tylko karnego w wykonaniu Moryty...

Białoruś - Polska 9:14 - Mateuszu Kornecki, jak Ty teraz zaimponowałeś!

Białoruś - Polska 9:13 - Stuprocentowa skuteczność Daszka! Doświadczenie, proszę państwa, doświadczenie.

Białoruś - Polska 8:12 - Natomiast Krajewski chyba wypił coś wzmacniającego przed meczem. Niesamowicie gra w Bratysławie.

Białoruś - Polska 8:11 - Tak, ewidentnie poczerwienieli. Ale teraz pudłują.

Białoruś - Polska 8:11 - Czyżby Białorusini poczerwienieli ze złości po tej dyskwalifikacji?

Białoruś - Polska 7:11 - Aliokhin z niebieską kartką! Zawodnik musi opuścić boisko.

Białoruś - Polska 7:11 - Na drobne problemy Michał Daszek! mamy jedenastą bramkę, ale z bólu zwija się Olejniczak...

Białoruś - Polska 7:10 - Szeryf polskiej kadry poprosił o czas. Dobrze, że szybko reaguje, bo wynik może się zmienić momentalnie.

Białoruś - Polska 7:10 - Rywale bardzo słabo wyglądają w ataku. Było wyższe prowadzenie, ale Krajewski tym razem nie spełnił oczekiwań.

Białoruś - Polska 5:9 - Pierwszy kwadrans za nami, prowadzenie po stronie Polaków, ale teraz strata piłki. Na szczęście Białorusini mylą się w ataku.

Białoruś - Polska 5:9 - Rzut karny to idealna okazja dla Arkadiusza Moryto!

Białoruś - Polska 4:8 - Kornecki po mistrzowsku interweniuje w bramce. Świetnie zastępuje Morawskiego nasz bramkarz!

Białoruś - Polska 4:8 - Białorusini gubią się w swoich akcjach i nasi zawodnicy to wykorzystują. Teraz trafia Moryto. Pięknie to wygląda!

Białoruś - Polska 3:8 - Fenomenalnie gra nasz Profesor Krajewski! Czas dla Białorusinów.

Białoruś - Polska 3:6 - Lepszy moment gry Polaków! Krajewski w szybkiej akcji trafia i już trzy bramki prowadzenia!

Białoruś - Polska 3:3 - Yurynok skutecznie ze skrzydła. Cały czas wynik oscyluje w granicach remisu.

Białoruś - Polska 2:3 - Póki co Biało-Czerwoni ze stuprocentową skutecznością w rzutach na bramkę.

Białoruś - Polska 2:2 - Świetna akcja z szóstego metra! Brawo, Szymon Sićko!

Białoruś - Polska 1:1 - Nietrafiony rzut Białorusinów, ale i strata okazji po stronie Polaków.

Białoruś - Polska 1:1 - Olejniczak trafia pierwszą bramkę dla Polski!

Białoruś - Polska 1:0 - Dwie minuty kary dla rywali już na początku tego meczu.

Białoruś - Polska 1:0 - Pierwsze akcje już za nami, Białorusini z udanym trafieniem

Mazurek Dąbrowskiego rozbrzmiewa w hali, a to oznacza, że za moment rozpocznie się drugi mecz Biało-Czerwonych!

Dziś rywalami Polaków będą reprezentanci Bialorusi. Rywal jak najbardziej do pokonania, jeśli Biało-Czerwoni zagrają równie dobrze, co w piątek. Zapraszamy na naszą relację od godz. 20:30.

Aleksandra Suszek – Poinformowani.pl

Aleksandra Suszek

Można powiedzieć, że piszę o wszystkim po trochu, ale w moim sercu gości głównie siatkówka.