Piłka ręczna - ME mężczyzn: Polska - Rosja [ZAPIS LIVE]

• Dodał: Konrad Klusak
  • Data publikacji: 23.01.2022, 14:45

Dzisiejszym rywalem Biało-czerwonych jest reprezentacja Rosji. Polacy po  dobrym wyniku w rundzie wstępnej dwukrotnie przegrali z pretendentami do medali - Norwegami oraz Szwedami. Skandynawowie dali naszym reprezentantom lekcję, a teraz będziemy mogli się przekonać jak podopieczni Patryka Rombela odrobili zadanie domowe.

Do składu reprezentacji Polski wrócili Maciej Gębala oraz Patryk Walczak. Maciej Zarzycki oraz Adam Morawski nie wystąpią już na EURO i po izolacji wracają natomiast do kraju.

POLSKA - ROSJA 29:29 (13:12)

Relacja na żywo

Dziękujemy za uwagę i śledzenie naszej relacji LIVE. Kolejny mecz Biało-czerwonych 25 stycznia. Zmierzymy się wówczas z Hiszpanią.

Polska - Rosja 29:29 wygrana była blisko, lecz ostatecznie zabrakło dosłownie sekundy.

Polska - Rosja 29:29 bramka uznana. Mecz zakończony remisem.

Polska - Rosja 29:29 Kosorotow trafia z dystansu w ostatniej sekundzie. Sędziowie sprawdzają czy nie ma błędu kroków

Polska - Rosja 29:28 gol Polaków na kilka sekund przed końcem! Rosjanie natychmiast biorą czas

Polska - Rosja 28:28 teraz emocje wzięły górę. Czerwona kartka dla szkoleniowca Rosji! Ponadto kara dwóch minut dla naszych rywali

Polska - Rosja 28:28 faul, Polacy w posiadaniu i 17 sekund do końca

Polska - Rosja 28:28 34 sekundy do końca, remis i czas dla Biało-czerwonych.

Polska - Rosja 28:28 Sićko wyrównuje bardzo dobrym rzutem

Polska - Rosja 27:28 ponownie zmiana na prowadzeniu. Rosjanie na niecałe trzy minuty przed końcem trafiają do bramki

Polska - Rosja 27:26 fantastyczny rzut Michała Daszka, a chwilę później strata Rosjan. To wykorzystał Chrapkowski przejęciem, a Walczak zakończył akcję bramką

Polska - Rosja 25:26 Rosja na 7 minut do końca ponownie wychodzi na prowadzenie

Polska - Rosja 25:24 Czuwara daje nam ponowne prowadzenie

Polska - Rosja 24:24 Rosjanie się pospieszyli z time-outem i wzięli go przy posiadaniu piłki Polaków. Kara dwóch minut zatem dla jednego z rosyjskich zawodników

Polska - Rosja 24:24 celny rzut Olejniczaka i wyrównujemy

Polska - Rosja 23:24 Rosjanie tracą piłkę grając bez bramkarza, lecz Moryto został zablokowany przez Kosorotowa

Polska - Rosja 23:24 mocny rzut Szymona Sićko, lecz piłka przeleciała obok bramki

Polska - Rosja 23:23 okres nieco wolniejszej gry i wyrównujemy po fantastycznym ataku Olejniczaka

Polska - Rosja 21:23 Rosjanie utrzymują dwupunktowe prowadzenie

Polska - Rosja 18:20 w osłabieniu utrzymaliśmy wynik, ale po powrocie naszego zawodnika na boisko strata i skuteczna kontra Rosjan.

Polska - Rosja 17:18 dodatkowo kara dla Damiana Przytuły

Polska - Rosja 17:18 po kilkuminutowej serii nieskutecznych rzutów po obu stronach Rosjanie wracają na prowadzenie

Polska - Rosja 17:17 zgubiliśmy piłkę, a to bezlitośnie wykorzystał Dmitrij Korniew

Polska - Rosja 17:16 seria szybkich wymian "punkt za punkt"

Polska - Rosja 16:14 znakomity rzut Daszka, nie dajemy zbliżyć się Rosji

Polska - Rosja 15:13 Dwie minuty gry Polaków w osłabieniu. Kara dla Patryka Walczaka

Polska - Rosja 15:13 Rosjanie odpowiedzieli bramką, a kilka chwil później Polacy wykorzystali rzut karny.

Polska - Rosja 14:12 Polacy otwierają wynik w drugiej części meczu

Polska - Rosja 13:12 rozpoczyna się druga połowa

Polska - Rosja 13:12 Pierwszą połowę kończymy w dobrych nastrojach. Były lepsze i gorsze fragmenty gry naszych reprezentantów, ale ostatecznie do szatni wracamy z przewagą jednej bramki. Druga połowa już za niespełna 15 minut.

Polska - Rosja 13:12 gol "do szatni"! Krajewski w ostatnich sekundach wyprowadza Biało-czerwonych na prowadznie!

Polska - Rosja 12:12 czas dla Polaków na 19 sekund przed końcem połowy. Szansa na wyjście na prowadzenie przed końcem pierwszej połowy

Polska - Rosja 12:12 nie nacieszyliśmy się tym prowadzeniem długo. Korniew natychmiast odpowiedział celnym rzutem

Polska - Rosja 12:11 Syprzak z pierwszym punktem dziś i po raz pierwszy w tym spotkaniu wychodzimy na prowadzenie!

Polska - Rosja 10:11 kontratak Rosjan i ponownie bramka zamurowana przez Zembrzyckiego

Polska - Rosja 10:11 wyrównania Polaków, na które natychmiast odpowiadają Rosjanie. Polacy nie mieli jeszcze dziś okazji prowadzić w spotkaniu.

Polska - Rosja 8:9 na pochwałę ponownie zasługuje Zembrzycki, który dziś broni jak natchniony

Polska - Rosja 8:9 cóż za zagranie Polaków! Krajewski wrzucił piłkę na środek, a Daszek wyskoczył, złapał ją i natychmiast rzucił do bramki!

Polska - Rosja 7:9 kara dwóch minut dla Siergieja Kosotorowa

Polska - Rosja 6:7 Przemysław Krajewski nie wykorzystał znakomitej okazji. Trzeba teraz szybko wracać do obrony.

Polska - Rosja 6:7 Polacy tym razem wykorzystują grę w przewadze

Polska - Rosja 4:7 Kara dwóch minut dla Aleksandra Jermakowa

Polska - Rosja 4:7 Rosjanie odskoczyli Polakom i na boisku w bramce pojawił się Mateusz Zembrzycki, który wybronił wiele akcji oraz rzut karny

Polska - Rosja 3:5 Szymon Sićko celnie z dystansu i przełamujemy niemoc.

Polska - Rosja 2:5 Rosjanie odskakują pomimo gry w osłabieniu.

Polska - Rosja 2:2 Skuteczny kontratak Polaków. Gol Szymona Sićko.

Polska - Rosja 1:2 Znakomity rzut Daszka, a następnie kilka minut gry bez gola. Tę serię przerwał Dmitrij Żytnikow.

Polska - Rosja 0:1 Rosjanie skutecznym rzutem otworzyli wynik spotkania.

Szczypiorniści już na parkiecie. Obecnie grają hymny obu państw.

Relację LIVE ze spotkania z Rosją rozpoczniemy kilka minut przed 15:30.