Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy: Hiszpania - Dania [ZAPIS LIVE]

• Dodał: Miłosz Szade
  • Data publikacji: 28.01.2022, 19:50

W pierwszym półfinale mistrzostw Europy 2022 Hiszpania zmierzy się z Danią. Która drużyna jako pierwsza zamelduje się w wielkim finale? Zapraszamy na naszą relację LIVE już o godzinie 18:00!

Hiszpania - Dania 29:25

Relacja na żywo

Hiszpanie powalczą o obronę mistrzowskiego tytułu! Kto będzie ich rywalem w wielkim finałem? Zapraszamy na relację LIVE z półfinału Francja-Dania na naszym portalu! Start już o 20:30. Tymczasem dziękujemy za uwagę!

Hiszpania - Dania 28:25 Dania Perez de Vargas pieczętuje swój występ ostatnia już skuteczną interwencją! Hiszpania w finale!

Hiszpania - Dania 28:25 Dania stawia wszystko na jedną kartę - kryje jeden na jednego, ale nieskutecznie!

Hiszpania - Dania 27:25 Trener Hiszpanów nie ma zamiaru wypuszczać zwycięstwa z garści - przekazuje dokładne instrukcje swoim graczom w trakcie wziętego czasu.

Hiszpania - Dania 27:25 Simon Hald pewnie z koła na półtorej minuty przed końcem.

Hiszpania - Dania 27:24 Adrian Figueras rzuca bramkę numer 27! Coraz mniej czasu pozostaje Duńczykom.

Hiszpania - Dania 26:23 5 minut do końca. Hiszpania wciąż z trzema bramkami przewagi, a ogromna w tym zasługa Pereza De Vargasa.

Hiszpania - Dania 25:23 Tym razem Magnus Landin wygrał wojnę nerwów.

Hiszpania - Dania 25:22 Lewo skrzydło jest chyba przeklęte dla Duńczyków! Kolejny rzut z tej pozycji przeobraził się w niecelną próbę!

Hiszpania - Dania 24:22 Gomez po raz kolejny zaprezentował ogromny spryt - znowu przejął piłke i sam wykończył akcję. 11. bramka Hiszpana.

Hiszpania - Dania 23:21 Inaki Pecina z żółtą kartką i dwuminutowym upomnieniem. Do końca tego spektaklu pozostało 10 minut.

Hiszpania - Dania 23:20 Perez de Vargas zatrzymuje Jakobsena w pojedynku jeden na jednego! Aleix Gomez odwdzięczył mu się wykorzystaną siódemką.

Hiszpania - Dania 22:20 Mikel Hansen podtrzymuje nadzieję Duńczyków - potężny rzut z drugiej linii.

Hiszpania - Dania 22:19 Hiszpania na plus trzy!

Hiszpania - Dania 21:19 Mistrzowie Świata cały czas muszą gonić mistrzów Europy! Emil Jakobsen w słupek!

Hiszpania - Dania 20:19 Szybka wymiana ciosów z obu stron szczypiorniakowego ringu.

Hiszpania - Dania 19:17 Emil Jakobsen również udaje się na ławkę kar - zatrzymał podanie Maquedy przy użyciu nogi.

Hiszpania - Dania 18:17 Dobra gra Hiszpanii może się lekko podłamać - rozegrają następne dwie minuty w mniejszości za faul jednego z obrońców.

Hiszpania - Dania 18:16 La Furia Roja idzie za ciosem! Najpierw między słupkami skutecznie de Vargas, a następnie Canellas odpalił niesamowitą bombę!

Hiszpania - Dania 17:16 Aleix Gomez wyprowadza Hiszpanów na prowadzenie!

Hiszpania - Dania 16:16 Aleix Gomez trafia przepięknego gola z arcytrudnej pozycji! Ostry kąt nie był dla niego przeszkodą.

Hiszpania - Dania 15:16 Landin dodaje otuchy kolegą z pola! Hiszpanie zneutralizowali jednak kontratak Dani szybkim powrotem do obrony.

Hiszpania - Dania 15:15 Hiszpanie mieli okazję wyjść na prowadzenie, czego nie udało im się osiągnąć. Lauge Schmidt przełamał sześciominutowy okres Dani bez trafienia.

Hiszpania - Dania 14:14 Dania ma duży problem z przebiciem się przez blok defensywny rywali. Hiszpanie przesuwają się bardzo umiejętnie. Efekt? Bramka na remis!

Hiszpania - Dania 13:14 Wracamy na drugą połowę.

Stawka meczu jest widoczna po licznych błędach zawodników. Czy w drugiej połowie obraz lekkiego chaosu zostanie zastąpiony przez dominujący spokój? Zapraszamy na dalsze śledzenie naszej relacji LIVE po przerwie.

Hiszpania - Dania 13:14 Na kilkanaście sekund przed końcem Ángel Fernández świetnie przejął piłkę i trafił na pustą bramkę! Hiszpania schodzi do szatni na kontakcie z rywalem.

Hiszpania - Dania 12:14 Joan Cañellas sprytnie minął blok rywali. Hiszpanie mają jednak problem ze zniwelowaniem strat, ponieważ Dania wciąż pozwala sobie na bardzo dużo w ataku.

Hiszpania - Dania 10:12 Duet Hansen-Saugstrup rozbraja dzisiaj szyki Hiszpanów!

Hiszpania - Dania 9:11 Niklas Landin otrzymał dwie minuty kary - Duńczyk wykonał interwencję przed polem bramkowym, kiedy pędził ile sił w nogach ze strefy zmian.

Hiszpania - Dania 8:10 Ángel Fernández powalczył o zagubioną w narożniku piłkę, co jak najbardziej się opłaciło.

Hiszpania - Dania 7:10 Lasse Svan zaznaczył swoją obecność na parkiecie!

Hiszpania - Dania 6:9 Cañellas nie wykorzystuje karnego w tak kluczowym momencie! O wiele lepiej spisał się Jorge Maqueda, który wpisał się na listę strzelców i wywalczył dwie minuty kary dla przeciwnika.

Hiszpania - Dania 5:8 Hiszpania ucierpiała na błędzie zmiany - następne dwie minuty spędzi w osłabieniu.

Hiszpania - Dania 4:8 Joan Cañellas wypracował sobie kapitalną pozycję po dynamicznym zwodzie, ale nie oszukał Landina.Gidsel wyprowadza Danię na czterobramkowe prowadzenie.

Hiszpania - Dania 4:7 Jordi Ribera interweniuje. Czas dla reprezentacji Hiszpanii.

Hiszpania - Dania 4:7 Sytuacja na tablicy wyników zyskała nieco na tempie. Wydaję się jednak, że Duńczycy nadal minimalnie prezentują się lepiej.

Hiszpania - Dania 4:5 Hiszpanie postanowili zmienić taktykę i ustawiają wysoką obronę na Duńczyków. Pierwsza taka próba zaskoczenia przeciwników okazała się sukcesem, jednak później Gidsel przełamał defensywę po błyskawicznym wznowieniu.

Hiszpania - Dania 2:4 Hansen wykonał wyśmienite podanie do Saugstrupa, który tym razem zachował zimną krew.

Hiszpania - Dania 2:3 Nikolaj Jacobsen chce nieco załagodzić atmosferę - prosi o czas.

Hiszpania - Dania 2:3 5 bramek po 10 minutach nie jest codziennością w meczach, w których obie drużyny dysponują tak olbrzymią jakością. Festiwal nerwowości graczy z pola i popisy bramkarzy trwają w najlepsze.

Hiszpania - Dania 2:3 Obrotowi nie mogą skalibrować swoich celowników. Magnus Saugstrup został zatrzymany przez de Vargasa po otrzymaniu precyzyjnego podania za plecy obrońców.

Hiszpania - Dania 1:2 Starcie o finał rozpoczęło się bardzo nerwowo z obu stron, ale trzeba też pochwalić rewelacyjną formę bramkarzy - tym razem to Niklas Landin sprowokował wiwat na trybunach w Budapeszcie!

Hiszpania - Dania 1:1 Kontratak Hiszpanów sfinalizowany przez Aleixa Gómeza przełamuje passę 6 minut bez bramki.

Hiszpania - Dania 0:1 Hiszpanie póki co bez odpowiedzi, pomylili się dwukrotnie w fazie rozegrania, a Gedeón Guardiola nie wykorzystał świetnej pozycji z koła.

Hiszpania - Dania 0:1 Hiszpański bramkarz nie powtórzył wcześniejszego wyczynu przy rzucie karnym Hansena. Pierwsza bramka w pierwszym półfinale stała się faktem.

Hiszpania - Dania 0:0 Gonzalo Pérez de Vargas z pierwszą udaną interwencją! Powstrzymał Mikela Hansena.

Hiszpania - Dania 0:0 Miejmy nadzieję, że cierpliwość popłaci! Rozpoczynamy widowisko! Przy piłce Duńczycy.

Pierwszy gwizdek sędziego niedługo wybrzmi na hali w Budapeszcie. Czas na hymny obu państw.

Mecz został opóźniony o kilkanaście minut - rozpocznie się lada moment.

Niespełna godzina pozostała do pierwszego półfinału mistrzostw Europy na Węgrzech i w Słowacji. Którą ekipa wywalczy sobie niedzielną walkę o złoto? Zapraszamy na początek naszej relacji LIVE o godzinie 18:00!