Biało - czerwona Serie A: Piątek nie przestaje zadziwiać

• Data publikacji: 03.09.2018, 13:18

Trzecia kolejka włoskiej Serie A przyniosła kolejne znakomite występy biało - czerwonych. Krzysztof Piątek zdołał strzelić dwie bramki w przegranym spotkaniu 3:5 z Sassuolo, a Bartosz Bereszyński zaliczył asystę w starciu Sampdorii z Napoli.

Łukasz Skorupski (bramkarz, Bologna) - 90 minut w meczu z Interem (3:0 dla Interu)

Wojciech Szczęsny (bramkarz, Juventus) - 90 minut w meczu z Parmą (2:1 dla Juventusu)

Bartłomiej Drągowski (bramkarz, Fiorentina) - od 46. minuty w starciu z Udinese (1:0 dla Fiorentiny)

Łukasz Teodorczyk (napastnik, Udinese) - od 62. w spotkaniu z Fiorentiną (1:0 dla Fiorentiny)

Arkadiusz Reca (obrońca/pomocnik, Atalanta) - cały mecz na ławce rezerwowych w meczu z Cagliari (1:0 dla Cagliari)

Mariusz Stępiński (napastnik, Chievo Verona) - do 64. minuty w starciu z Empoli (remis 0:0)

Paweł Jaroszyński (obrońca, Chievo Verona) - cały mecz na ławce rezerwowych w meczu z Empoli (remis 0:0)

Michał Marcjanik (obrońca, Empoli) - cały mecz na ławce rezerwowych w spotkaniu z Chievo Verona (remis 0:0)

Bartosz Salamon (obrońca, Frosinone) - 90 minut w starciu z Lazio Rzym (1:0 dla Lazio)

Bartosz Bereszyński (obrońca, Sampdoria Genua) - 90 minut i asysta w meczu z Napoli (3:0 dla Sampdorii)

Karol Linetty (pomocnik, Sampdoria Genua) - 90 minut w spotkaniu z Napoli (3:0 dla Sampdorii)

Dawid Kownacki (napastnik, Sampdoria Genua) - cały mecz na ławce rezerwowych z Napoli (3:0 dla Sampdorii)

Piotr Zieliński (pomocnik, Napoli) - 90 minut w spotkaniu z Sampdorią Genua (3:0 dla Sampdorii)

Arkadiusz Milik (napastnik, Napoli) - 90 minut w spotkaniu z Sampdorią Genua (3:0 dla Sampdorii)

Krzysztof Piątek (napastnik, Genoa) - dwie bramki, żółta kartka i 90 minut w meczu Sassuolo (5:3 dla Sassuolo)

Thiago Cionek (obrońca, Spal) - 90 minut i żółta kartka w spotkaniu z Torino (1:0 z Torino)