Fortuna 1 Liga: mecz dwóch kandydatów do awansu na remis
Tomasz Woźniak/Poinformowani.pl

• Dodał: Kamil Czuj
  • Data publikacji: 27.02.2022, 15:38

Spotkanie 21. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi pomiędzy GKS-em Tychy a Podbeskidziem Bielsko-Biała zakończyło się bezbramkowym remisem.

Przed tym meczem „Górale” znajdowali się na piątej lokacie z 32. punktami na koncie. Zawodnicy „Tyskich” byli zaś na dziewiątej pozycji z dorobkiem 30. „oczek”. W pierwszym meczu między tymi drużynami padł remis 0:0, a wskazanie faworyta w rewanżu też nie było zadaniem łatwym.

W pierwszej połowie na placu gry nie działo się zbyt dużo, a gra była naprawdę wyrównana.

W drugich 45 minutach również nie widzieliśmy zbyt wielu emocji, ale Podbeskidzie atakowało już zdecydowanie intensywniej. Mimo przewagi bielszczan rezultat bezbramkowy pozostał już do końcowego gwizdka arbitra.

GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0

GKS: Jałocha – Wołkowicz, Szymura, Nedić, Połap (66’ Mańka) – Żytek, Biel (80’ Jaroch) – Kozina (66’ Wachowiak), Rumin, Piątek (46’ Czyżycki) – Malec (81’ Grzeszczyk)

Podbeskidzie: Igonen – Bonifacio, Rodriguez, Wypych – Simonsen, Bieroński (76’ Frelek), Kowalski-Haberek, Roman (86’ Celtik), Scalet – Biliński, Merebaszwili (76’ Milasius)

Żółte kartki: 45’ Połap, 57’ Nedić, 84’ Czyżycki - 8’ Biliński, 90’ Rodriguez

Sędzia: Tomasz Musiał