Liga Mistrzów: Manchester United - Atletico Madryt [ZAPIS LIVE]
Attribution-Sharealike 2.0 Germany

• Dodał: Kamil Dembczyk
  • Data publikacji: 15.03.2022, 20:20

Manchester United podejmie na Old Trafford w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Atletico Madryt. W pierwszej odsłonie tego pojedynku padł remis 1:1, a więc spotkanie o awans do ćwierćfinału zapowiada się niezwykle emocjonująco. Na naszą relację live zapraszamy kwadrans przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Manchester United - Atletico Madryt 0:1

Relacja na żywo

Dziękujemy Państwu za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live z Ligi Mistrzów i nie tylko.

W drugim dzisiejszym pojedynku Benfica Lizbona pokonała na wyjeździe Ajax Amsterdam 1:0 i w dwumeczu zwyciężyła 3:2.

W tym niezbyt porywającym spotkaniu minimalnie lepsze okazało się Atletico. Bramkę na wagę awansu zdobył w 41. minucie Renan Lodi, eliminując tym samym z rozgrywek Manchester United.

United - Atletico 0:1 - Ostatnia akcja nic nie przyniosła, koniec meczu. Atletico Madryt wygrywa 1:0 na Old Trafford i awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

United - Atletico 0:1 - Ostatni rzut rożny dla United.

United - Atletico 0:1 - Ostatnie zmiany w drużynie Atletico - Correra zastępuje Griezmanna.

United - Atletico 0:1 - O 4 minuty przedłuża nadzieje Czerwonych Diabłów sędzia.

United - Atletico 0:1 - Wzmacnia defensywę Diego Simeone, zastępując Joao Felixa Felipe.

United - Atletico 0:1 - Diogo Dialot upomniany żółtą kartką za faul taktyczny, kiedy to powstrzymywał wychodzących z kontratakiem rywali.

United - Atletico 0:1 - Pięć minut gry pozostało do końca regulaminowego czasu gry.

United - Atletico 0:1 - Na boisko wchodzi Juan Mata, a plac gry opuszcza Harry Maguire.

United - Atletico 0:1 - Kolejna próba Diogo Dalota, tym razem Portugalczyk strzela obok bramki.

United - Atletico 0:1 - Sędzia uspokoił kłócącego się Nemanje Matica, pokazując mu żółty kartonik.

United - Atletico 0:1 - Jest też pierwsza zmiana w szeregach gości. Schodzi Koke, a zastąpi go Geoffrey Kondogbia.

A tymczasem mamy pierwszą bramkę w meczu Ajaxu z Benficą. Gości na prowadzenie wyprowadził Darwin Nunez i to Portugalczycy są bliżej awansu.

United - Atletico 0:1 - Ależ niewiele zabrakło do wyrównania! Jan Oblak fantastycznie obronił strzał Raphaela Varane, później dobijać chciał Ronaldo, lecz był on na spalonym.

United - Atletico 0:1 - Kolejne roszady w zespole Manchesteru United, Edison Cavani zastępuje Freda.

United - Atletico 0:1 - Od kilku minut dłużej przy piłce utrzymują się zawodnicy Atletico.

United - Atletico 0:1 - Mamy trzy zmiany w szeregach drużyny gospodarzy. Boisko opuszczają Elanga, McTominay i Fernandes, a zastąpią ich Rashford, Matic oraz Pogba. Ralf Rangnick wprowadza więc nieco świeżości w formacji ofensywnej.

United - Atletico 0:1 - Niewiele dzieje się w drugiej połowie. Piłkarzom Manchesteru United pozostało 25 minut na odrobienie strat.

United - Atletico 0:1 - Nad poprzeczką przenosi piłkę Jadon Sancho. Anglik strzelał z okolic siódmego metra.

United - Atletico 0:1 - Naprzemiennie wyprowadzają swoje ataki obie drużyny. W drugiej połowie w dalszym ciągu nie oglądaliśmy żadnej konkretnej akcji, zagrażającej któremuś z bramkarzy.

United - Atletico 0:1 - Błędy w defensywie gospodarzy i po strzale zza pola karnego Rodrigo de Paula interweniować musiał David de Gea.

United - Atletico 0:1 - Mało widoczny w tym meczu jest gwiazdor angielskiego zespołu - Cristiano Ronaldo. Portugalczyk otrzymuje mało podań od swoich partnerów, a co za tym idzie nie może sobie wypracować sytuacji strzeleckiej.

United - Atletico 0:1 - Od razu ruszyli piłkarze z Manchesteru, jednak nie trafia w bramkę Elanga.

United - Atletico 0:1 - Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

Czas na kilkanaście minut przerwy, zapraszamy Państwa już niedługo na drugą połowę.

W równolegle rozgrywanym meczu pomiędzy Ajaxem a Benficą do przerwy bezbramkowy remis.

United - Atletico 0:1 - Koniec pierwszej części gry. Przez pierwsze 45 minut gry można było odnieść wrażenie, że kontrolę mają piłkarze Manchesteru United, jednak to goście wyprowadzili cios, dający im prowadzenie.

United - Atletico 0:1 - Sędzia do pierwszej połowy dolicza jedną minutę.

United - Atletico 0:1 - Pierwsza żółta kartka w tym pojedynku, a otrzymuje ją Rodrigo de Paul.

United - Atletico 0:1 - GOOOL! Niekryty Renan Lodi trafia główką po dośrodkowaniu Griezmanna i wyprowadza Atletico na prowadzenie.

United - Atletico 0:0 - Od kilku minut gra toczy się w środkowej strefie boiska. Po blisko 40-stu minutach gry na Old Trafford wciąż bez bramek.

United - Atletico 0:0 - Świetny atak Atletico, po której do siatki trafia Joao Felix. Chwilę wcześniej na spalonym był jednak Marcos Llorente i bramka nie zostaje uznana.

United - Atletico 0:0 - Kontynuują swoje ataki pozycyjne gospodarze, spore problemy z wyprowadzeniem piłki mają piłkarze z Madrytu.

United - Atletico 0:0 - Dobra akcja United. Strzał Diego Dialota trafia wprost w ręce Oblaka.

United - Atletico 0:0 - Upadł w polu karnym Bruno Fernandes, domagając się rzutu karnego. "Jedenastki" jednak nie będzie.

United - Atletico 0:0 - Akcja ponownie przenosi się pod bramkę El Atleti.

United - Atletico 0:0 - A teraz dobra interwencją popisuje się de Gea. Strzelał Rodrigo de Paul.

United - Atletico 0:0 - Pierwszy celny strzał na bramkę oddał Anthony Elanga, jednak nie zaskoczył Oblaka.

United - Atletico 0:0 - Teraz atakować próbowali goście. Strzał Griezmanna zabkolował jeden z obrońców.

United - Atletico 0:0 - Po pierwszych kilku minutach lepiej poukładani wydają się piłkarze drużyny gospodarzy.

United - Atletico 0:0 - Pierwsi w polu karnym rywali znaleźli się piłkarze Manchesteru United. Z ataku jednak nic nie wynikło i od bramki rozpoczął Jan Oblak.

United - Atletico 0:0 - Arbiter zagwizdał po raz pierwszy! Rozpoczynają piłkarze z Madrytu.

United - Atletico 0:0 - Piłkarze są już na murawie, w Manchesterze rozbrzmiał hymn Champions League.

Spotkanie na Old Trafford sędziować będzie Slavko Vincic ze Słowenii.

Przypomnijmy, że równocześnie rozgrywany będzie mecz Ajax Amsterdam - Benfica Lizbon, tam również w pierwszym spotkaniu padł remis. O zmianach wyniku w stolicy Holandii będziemy informować Państwa na bieżąco.

Natomiast w Atletico Madryt Diego Simeone od pierwszej minuty do boju posłał: Oblak - Renan Lodi, Mandava, Savic, Gimenez, Llorente - Koke, Herrera, de Paul - Griezmann, Joao Felix.

Ralf Rangnick ustawił Manchester United w następujący sposób: de Gea - Telles, Maguire, Varane, Dalot - Fred, McTominay - Elanga, Fernandes, Sancho - Ronaldo.

Witamy Państwa na naszej relacji live. Do rozpoczęcia meczu pozostało około piętnastu minut, a więc czas aby przedstawić Państwu składy wyjściowe obu drużyn.