Siatkówka: Finał Pucharu Polski kobiet [ZAPIS LIVE]
Piotr Sumara Polska Liga Siatkówki

• Dodał: Radosław Kępys
  • Data publikacji: 27.03.2022, 12:15
Relacja na żywo

Dziękujemy za relację z finału Pucharu Polski. Niedługo granie przeniesie się do fazy play-off Tauron Ligi!

25:18 - DEVELOPRES BELLA DOLINA RZESZÓW Z PUCHAREM POLSKI! ZNAKOMITY SEZON RZESZOWIANEK! WIELKA RADOŚĆ ZWYCIĘŻCZYŃ NA PARKIECIE W NYSIE!

23:16 Jeszcze bardzo ładny blok Aleksandry Gryki. To już tak na otarcie łez.

21:13 Pewny atak z obejścia Anny Stencel. Bardzo dobrze to funkcjonuje po rzeszowskiej stronie.

19:12 Różański w pół siatki. Rozbite legionowianki mogą się już w tym meczu nie podnieść. Zbliżamy się do końca spotkania.

17:12 Kara Bajema obija ręce blokujących. Czy to koniec emocji w tym meczu?

15:12 I cóż z tego? Nawet jeśli rywalki próbują się trzymać rzeszowianek, to te zaraz odskakują kilkoma skutecznymi akcjami.

12:12 Atak Smarzek nieudany i jest już remis. Nie składają broni podopieczne Chiappiniego.

12:10 Bronią legionowianki kolejne ataki, ale trzecie ponowienie z rzędu i atak Smarzek daje punkt.

10:8 Znowu Kara Bajema z udanym atakiem ze skrzydła. To jej 10 punkt atakiem w tym meczu.

8:7 O ile początek meczu Gyselle Silvy był świetny, później z każdą chwilą gorzej. Teraz jednak udany atak na 8:7.

8:5 Idealnie ulokowany atak Malwiny Smarzek z bardzo szybkiej piłki na skrzydło.

6:4 Ależ przebicie Kary Bajemy! Tuż za siatkę, nie do obrony dla rywalek. Ucieka znowu Developres.

4:4 Teraz wreszcie zadziałał też blok po stronie legionowskiej. Była szansa dla Developresu na odskoczenie, ale jest remis.

3:2 Udany blok na Olivii Różański. Znowu Developres bardzo aktywnie na siatce.

1:1 Wyrównany początek trzeciego seta. Dobry atak Kary Bajemy.

0:0 Ostatni set, czy może jeszcze pogramy? Jest 2:0 dla Rzeszowa. Rozpoczynamy trzeciego seta.

25:19 - Błyskawiczna końcówka seta. Seria punktów Developresu, w ostatniej akcji atak w siatkę Silvy i jest 2:0!

22:19 Teraz jednak nieudany atak Darii Szczyrby. W kolejnej akcji pojedynek na siatce wygrywa Blagojević. Blisko wyniku 2:0...

19:19 Atak Darii Szczyrby i remis! W pierwszym secie goniły rzeszowianki i wygrały. Teraz zmiana ról?

19:18 Jedne uciekają, drugie gonią i tak w kółko. Czy dojdzie do zaciętej końcówki?

18:16 Trzymają przewagę rzeszowianki. Kolejny dobry atak Kary Bajemy, która daje bardzo dużo jakości w tym meczu.

16:15 Udana zmiana zadaniowa na zagrywce. Magdalena Damaske wchodzi na zagrywkę i zdobywa punkt.

15:13 Lubi zagrać ofensywną kiwkę Katarzyna Wenerska i teraz wykorzystała tę możliwość.

13:12 Dwa nieskończone ataki Malwiny Smarzek i przewaga Developresu maleje do punktu.

13:10 Anna Stencel najpierw bardzo mocno dostała piłką w twarz, a w kolejnej akcji zdobyła pewny punkt atakiem ze środka.

12:9 Trochę zbyt czytelnie zaczynają grać rzeszowianki, głównie wykorzystując Jelenę Blagojević. Są jednak kolejne punkty.

10:8 Gonią legionowianki. Za błąd sprzed kilku minut rehabilituje się Olivia Różański.

10:6 Trzymają pewne prowadzenie rzeszowianki. Wenerska wykorzystuje środek, by zapewnić swojemu zespołowi pewne punkty.

8:5 Dużo psują podopieczne Chiappiniego w drugiej partii. Tak trudno utrzymać pozytywny wynik.

7:4 Kara Bajema zdobywa punkt w trudnej sytuacji. Po obu stronach nie było dokładności, ale rzeszowianki lepiej ogarnęły chaos.

5:2 Nie przyjęła zagrywki Smarzek, Olivia Różański. Piłka przetoczyła się po taśmie na drugą stronę.

3:1 Trudna piłka w ataku dla Jeleny Blagojević, ale nic to dla niej. Świetny atak i przewaga Developresu rośnie.

1:0 Gyselle Silva psuje pierwszą zagrywkę w drugiej partii.

0:0 1:0 w setach dla Developresu. Mecz jest jednak bardzo wyrównany i świetnie się go ogląda. Oby było tak dalej.

25:23 - Dwa punktowe bloki na Gyselle Silvie w wykonaniu duetu Kara Bajema / Magdalena Jurczyk. Set dla Developresu!

23:23 REMIS! Wenerska gra w kontrze sprawdzoną opcją. Punkt Malwiny Smarzek. Będzie gra na przewagi?

21:23 Twarde i emocjonujące granie! Punkt bardzo udanym atakiem zdobywa Gyselle Silva, a po chwili świetny blok Erkek. Legionovia bliżej zwycięstwa!

20:21 Udany atak Olivii Różański. Legionowianki ciągle z prowadzeniem.

19:20 Challenge przyniósł skutek. Podwójne odbicie i punkt dla Legionovii!

20:19 Blok Malwiny Smarzek i rzeszowianki wracają na prowadzenie. Rywalki protestują na temat ostatniej akcji i jest challenge.

18:19 I znowu atak Yaprak Erkek. Znakomite spotkanie Turczynki!

17:18 Teraz czas wziął Stephane Antiga. Szykuje się zacięta końcówka.

17:17 Nie dają jednak odjechać legionowianki. Gyselle Silva z asem serwisowym!

17:15 Wyraźny piąty bieg wrzuciły podopieczne Antigi. Punkt Kary Bajemy, a Alessandro Chiappini prosi o czas.

15:14 Ściana na siatce. Tym razem punkt Magdaleny Jurczyk daje faworytkom pierwsze prowadzenie w meczu.

13:14 Maleje prowadzenie Legionovii, ale jeszcze się broni za sprawą udanego ataku Maji Tokarskiej.

12:13 Pewny atak z obejścia Anna Stencel - umiejętnie wykorzystała blok.

11:12 Piękną kiwką z drugiej piłki zaskakuje rywalki Katarzyna Wenerska.

9:12 Dwa punkty z rzędu legionowianek, w sumie już trzy przewagi. Powoli siatkarki wchodzą w środkową fazę seta.

9:10 Chwila gry punkt za punkt. Oba zespoły mają szansę na to, by coś wybronić i wygrywać akcję seriami, ale na razie nic takiego się nie dzieje.

6:8 Kara Bajema wreszcie pokazuje się w ataku. Słabiej widoczna ta siatkarka na początku spotkania.

5:7 Mogły być już cztery punkty przewagi Legionovii, ale blok złapał atak ze skrzydła Yaprak Erkek.

4:6 Długa akcja znowu na korzyść legionowianek. Znakomita kontra wykończona przez Gyselle Silvę.

3:4 Udany atak z lewego skrzydła Jeleny Blagojević. Sprytnie zagrała Serbka obok bloku.

1:3 Znakomity początek meczu w wykonaniu Erkek, na której głównie spoczywa ciężar zdobywania punktów.

1:1 Yapray Erkek punktuje jako pierwsza subtelną kiwką tuż za siatkę. Udanym atakiem odpowiada Malwina Smarzek.

0:0 Rozpoczynamy spotkanie. Faworytem meczu wydaje się być Developres, ale drużyna z Legionowa to rewelacja sezonu. Szykuje się emocjonujący finał.

Oto pierwsze szóstki. Developres: Wenerska, Bajema, Jurczyk, Smarzek, Blagojević, Stencel - Szczygłowska (L). Legionovia: Grabka, Różański, Tokarska, Silva, Erkek, Gryka - Lemańczyk (L)

Oba zespoły już na boisku. Rozpoczęła się część oficjalna. Na razie usłyszeliśmy Mazurka Dąbrowskiego, teraz wyraz poparcia dla Ukrainy i żołnierzy bohatersko broniących tego kraju.

Początek relacji LIVE z finałowego starcia o godzinie 14:45, tuż przed rozpoczęciem spotkania.

Po wygranych czterosetowych bojach we wczorajszych półfinałach o triumf w Pucharze Polski siatkarek zmierzą się ze sobą Developres BELLA DOLINA Rzeszów oraz IŁ Capital Legionovia Legionowo. Zapraszamy na relację LIVE!

DEVELOPRES BELLA DOLINA RZESZÓW - IŁ CAPITAL LEGIONOVIA LEGIONOWO 3:0 (25:23, 25:19, 25:18)