Biało - czerwona Serie A: polscy snajperzy z kolejnymi trafieniami

• Data publikacji: 18.09.2018, 12:07

Czwarta kolejka Serie A to następne trafienia polskich napastników. Występy z bramkami na koncie kończyli Mariusz Stępiński, Dawid Kownacki i Krzysztof Piątek. Z kolei asystę przy golu Insigne zaliczył Arkadiusz Milik.

Bartosz Bereszyński (obrońca, Sampdoria Genua) - 90 minut w wygranym meczu z Frosinone (5:0 dla Sampdorii)

Karol Linetty - (pomocnik, Sampdoria Genua) - 90 minut w wygranym meczu z Frosinone (5:0 dla Sampdorii)

Dawid Kownacki - (napastnik, Sampdoria Genua) - gol i 25 minut w wygranym meczu z Frosinone (5:0 dla Sampdorii)

Bartosz Salamon - (obrońca, Frosinone) - 90 minut w przegranym spotkaniu z Sampdorią Genua (5:0 dla Sampdorii)

Piotr Zieliński - (pomocnik, Napoli) - 90 minut i żółta kartka w wygranym starciu z Fiorentiną (1:0 dla Napoli)

Arkadiusz Milik (napastnik, Napoli) - 33 minuty i asysta w wygranym meczu z Fiorentiną (1:0 dla Napoli)

Bartłomiej Drągowski (bramkarz, Fiorentina) - 90 minut w przegranym meczu z Napoli (1:0 dla Napoli)

Michał Marcjanik (obrońca, Empoli) - cały mecz na ławce rezerwowych w przegranym spotkaniu z Lazio Rzym (1:0 dla Lazio)

Łukasz Teodorczyk (napastnik, Udinese) - od 57. minuty w zremisowanym meczu z Torino (1:1)

Wojciech Szczęsny (bramkarz, Juventus) - 90 minut w wygranym spotkaniu z Sassuolo (2:1 dla Juventusu)

Krzysztof Piątek (napastnik, Genoa) - 90 minut i gol w wygranym meczu z Bologną (1:0 dla Genoi)

Łukasz Skorupski (bramkarz, Bologna) - 90 minut w przegranym spotkaniu z Genoą (1:0 dla Genoi)

Mariusz Stępiński (napastnik, Chievo Verona) - 90 minut i gol w zremisowanym meczu z AS Roma (2:2)

Paweł Jaroszyński (obrońca, Chievo Verona) - cały mecz na ławce rezerwowych w meczu z AS Roma (2:2)

Thiago Cionek (obrońca, SPAL) - 90 minut w wygranym spotkaniu z Atalantą Bergamo (2:0 dla SPAL)

Arkadiusz Reca (obrońca, Atalanta Bergamo) - cały mecz na ławce rezerwowych w przegranym meczu ze SPAL (2:0 dla SPAL)