CS:GO: Astralis wygrywa FACEIT Majora Londyn 2018!

• Data publikacji: 23.09.2018, 22:00

Astralis byli głównymi faworytami do podniesienia trofeum w Londynie, jednak nikt nie spodziewał się po nich aż takiej dominacji w finale. Po szybkich dwóch mapach, organizacja wygrywa Majora po raz drugi w swojej historii.

Astralis 2:0 Na'Vi (16:6 Nuke, 16:9 Overpass)
Komentarz: Astralis są absolutnie nietykalni na Nuke'u. Na'Vi wygrało rundę pistoletową po stronie antyterrorystów oraz następne dwie rundy, co dawało im idealny start. W normalnych warunkach taka połowa kończy się wynikiem w okolicach 11:4 dla wcześniej wymienionych antyterrorystów. I takim też wynikiem skończyła się pierwsza połowa tej mapy, tylko prowadziło Astralis. Równie dobrze mogło być 12:3, ale wyśmienicie zachował się Denis "electronic" Sharipov, który wygrał w sytuacji 1vs3. Na'Vi wygrali obie rundy pistoletowe i zdobyli sześć rund. Absolutna deklasacja, absolutne mistrzostwo w wykonaniu Duńczyków. Na Overpassie Na'Vi również nie mieli nic do powiedzenia. Astralis mieli przewagę przez cały mecz i pewnie dowieźli zwycięstwo 16:9. Duński skład jest bezapelacyjnie najlepszą drużyną na świecie, co udało jej się potwierdzić w Londynie, zdobywając tytuł Mistrzów Świata w Counter-Strike: Global Offensive