Futsal: Polska remisuje z Czechami

• Data publikacji: 25.09.2018, 20:41

W drugim dniu Turnieju Państw Wyszehradzkich nasze reprezentacje mierzyły się z Czechami. Obie nasze kadry zdobyły dziś łącznie jeden punkt.

Dużo lepiej niż wczoraj zaprezentowali się reprezentanci kadry "A". Podopieczni Błażeja Korczyńskiego mogli nawet pokusić się o zwycięstwo. Polacy znakomicie rozpoczęli drugą połowę i w 30. minucie prowadzili 4:1. Kilka chwil później było już 5:3, a kontaktowego gola nasi sąsiedzi strzelili w 35. minucie. W końcówce nasi rodacy próbowali wykorzystać wycofanie przez rywali golkipera, ale po uderzeniu jednego z naszych reprezentantów piłka trafiła jedynie w słupek. Na siedem sekund przed końcową syreną do wyrównania doprowadził Michał Seidler uderzeniem z przedłużonego rzutu karnego.

Jutro ostatni dzień turnieju w Nymburku. Nasze reprezentacje zmierzą się Węgrami. O godzinie 10:00 mecz młodzieżówki, natomiast seniorska kadra swój mecz rozpocznie 14:00.

Czechy - Polska 5:5 (1:1)

Seidler (11', 30', 40' - karny 10m), Cerny (31'), Zaruba (35') - Zastawnik (11', 25', 28'), Solecki (27', 31')