ATP - Shenzen: ćwierćfinały debla bez Matkowskiego

• Data publikacji: 27.09.2018, 11:56

Marcin Matkowski i Nicholas Monroe odpadli w trzeciej rundzie turnieju ATP w Shenzen. Polsko-amerykański debel przegrał z Nowozelandczykiem Benem McLachlanem i Brytyjczykiem Joe Salisburym 4-6, 4-6.

Mecz rozpoczął się od dwóch przełamań i po dwóch gemach mieliśmy 1-1. Kolejne gemy wygrywali serwujący, aż do stanu 4-4, kiedy to McLachlan i Salisbury przełamali Polaka i Amerykanina, przez co wyszli na prowadzenie 5-4. Nowozelandczyk i Brytyjczyk nie mieli skrupułów i zakończyli pierwszego seta w kolejnym gemie.

Drugą partię lepiej rozpoczęli McLachlan i Salisbury, którzy objęli prowadzenie 2-0. Pech chciał, że do końca seta żadna para nie straciła własnego serwisu, co wiązało się z porażką w drugim secie Matkowskiego i Monroe'a 6-4.

Trzecia runda debla ATP Shenzen:

Marcin Matkowski/Nicholas Monroe (Polska/USA) - Ben McLachlan/Joe Salisbury (Nowa Zelandia/Wielka Brytania) 4-6, 4-6