Lekkoatletyka - MŚ: dzień 9. [ZAPIS LIVE]

  • Dodał: Kamil Kiński
  • Data publikacji: 23.07.2022, 18:38

Przed nami 9. dzień lekkoatletycznych mistrzostw świata w Eugene. Pomimo, że nie zobaczymy reprezentantów Polski w finałach konkurencji to emocji nie zabraknie. Do rywalizacji na tej imprezie wkroczą Pia Skrzyszowska i Klaudia Siciarz na 100 metrów przez płotki. Zobaczymy też eliminacje sztafet kobiet i mężczyzn na 4X400 metrów z udziałem naszych zawodników. Na naszą relację zapraszamy tuż przed 18:50.

 

Sobota 23 lipca (dzień 9.)

18:50 – dziesięciobój mężczyzn (bieg na 100 metrów)

19:40 – dziesięciobój mężczyzn (skok w dal)

20:20 – bieg na 100 metrów przez płotki kobiet eliminacje - Pia Skrzyszowska, Klaudia Siciarz

21:00 – skok w dal kobiet eliminacje

21:10 – dziesięciobój mężczyzn (pchnięcie kulą)

1:10 – dziesięciobój mężczyzn (skok wzwyż)

2:10 – sztafeta 4x400 metrów kobiet eliminacje - Polska

2:40 – sztafeta 4x400 metrów mężczyzn eliminacje - Polska

3:00 – trójskok mężczyzn finał

3:10 – bieg na 800 metrów mężczyzn finał

3:25 – bieg na 5000 metrów kobiet finał

3:35 – rzut oszczepem mężczyzn finał

3:55 – dziesięciobój mężczyzn (bieg na 400 metrów)

4:30 – sztafeta 4x100 metrów kobiet finał

4:50 – sztafeta 4x100 metrów mężczyzn finał

 

Relacja na żywo

Na tym kończymy przedostatni dzień 18. Mistrzostw Świata. Dla nas dość słodko-gorzki. Zawiodła żeńska sztafeta, ale dobrze zaprezentowała się męska. Podobne emocje musiały targać kanadyjskimi kibicami, po tym jak kontuzja wyeliminowała Damiana Warnera z dziesięcioboju, Andre de Grasse dał im sensacyjne złoto w sztafecie 4x100 m. Emocji więc nie brakuje i na pewno nie zabraknie ich też jutro.

4x400 m M - Zanim skończymy naszą relację, jeszcze aktualizacja dotycząca męskiego finału. Tam pobiegnie 9. drużyn, po tym jak sędziowie dokooptowali Botswanę.

4x100 m M - Tym razem to Amerykanie źle zmieniali, choć w męskiej sztafecie to akurat u nich nie jest niespodzianka. Trzeba jednak oddać honory Andre de Grassemu. To on biegł na ostatniej zmianie i startując niemal równo z Bracy'm, okazał się od niego szybszy. Brąz dla Brytyjczyków.

4x100 m M - Kolejna sensacja! Kanada ze złotem mistrzostw świata.

4x100 m M - A przed nami ostatnia konkurencja dnia - 4x100 m mężczyzn. Tutaj akurat zdecydowanymi faworytami są Amerykanie. Nie ma mistrzów olimpijskich Włochów. Nie ma też Chińczyków, a Jamajczycy weszli do finału z czasem.

Rzut oszczepem M - Anderson Peters z Grenady obronił tytuł mistrza świata. Jeszcze poprawił się w ostatnim rzucie na 90,54 m. Srebro dla Hindusa Chopry, brąz dla Czecha Vadlejcha.

Rzut oszczepem M - W oszczepie ostatnia kolejka. We wcześniejszej na drugie miejsce wskoczył mistrz olimpijski Neeraj Chopra (88,13 m).

4x100 m K - A jednak USA! Amerykanki lepiej zmieniały i wyszarpały złoto. Trochę rozczarowanie Jamajek i tylko drugie miejsce, choć Shericka Jackson szaleńczo odrabiała na ostatniej prostej. A brąz dla Niemek.

4x100 m K - A przed nami finał sztafety kobiet. Czy Jamajki zgarną kolejne złoto, czy może uda się wyszarpać złoto gospodyniom?

Trójskok M - Znamy już podium trójskoczków. Jest ono takie samo jak na igrzyskach w Tokio, choć z lekko zmienioną kolejnością. Wygrał Pedro Pichardo, przed Burkińczykiem Zango i Chińczykiem Zhu.

Dziesięciobój - Po odpadnięciu Warnera, liderem, dzięki świetnemu biegowi na 400 m, został Portorykańczyk Ayden Owens-Delerme. Ma on ponad 100 punktów przewagi nad drugim Kanadyjczykiem Piercem Lepagem.

4x400 m K - Protest Polaków w sprawie żeńskiej sztafety odrzucony przez Jury Odwoławcze, które jest ostatnią instancją. Wiemy więc już na 100%, że Polek w finale nie będzie.

Dziesięciobój - Kontuzja Damiana Warnera w biegu na 400 m! Lider stawki i mistrz olimpijski nie ukończy więc wieloboju. A tymczasem Portorykańczyk Owens-Delerme uzyskał kapitalne 45,07 s.

Dziesięciobój - Obrońca tytułu Niklas Kaul (48,39 s) wygrywa drugą serię 400 m do dziesięcioboju. W trzeciej zobaczymy Damiana Warnera, który specjalizuje się właśnie w sprintach.

Rzut oszczepem M - Vadlejch poprawia się z każdym rzutem. Teraz uzyskał 88,09 m.

Rzut oszczepem M - Peters jeszcze poprawia się w II kolejce na 90,46 m.

Dziesięciobój - Rozpoczęły się biegi na 400 m do dziesięcioboju. W pierwszym startował wicelider Zachary Ziemek. Amerykanin uzyskał 49,56 s.

Trójskok M - Za nami półmetek finału trójskoczków. W pierwszej trójce na razie wszyscy medaliści z Tokio. Dopiero 11. miejsce Willa Claya i nie będzie go w wąskim finale. Tak jak i Kubańczyka Lazaro Martineza, który spalił wszystkie 3 próby.

Rzut oszczepem M - Vadlejch 87,23 m w II kolejce i wraca na 2. miejsce.

Rzut oszczepem M - Za plecami Petersa dobre rzuty mają na swoim koncie Julian Weber (86,86 m) i Jakub Vadlejch (85,52 m). Mistrz olimpijski Neeraj Chopra właśnie oddał drugi rzut - 82,39 m.

Rzut oszczepem M - W międzyczasie rozpoczął się bardzo interesujący finał rzutu oszczepem mężczyzn. Anderson Peters z Grenady w pierwszym rzucie uzyskuje 90,21 m. Czyżby tak jak Pichardo w trójskoku, to już miało zamknąć kwestię złotego medalu?

Trójskok M - W II kolejce na 3. miejsce wskoczył Chińczyk Yaming Zhu (17,31 m).

5000 m K - Bardzo wolny bieg, jakby wszystkie zawodniczki umówiły się, że medale rozstrzygną się na ostatnim okrążeniu. Sifan Hassan bez formy z igrzysk, nie wytrzymała finiszu na ostatniej prostej. Mistrzynią świata została Etiopka Gudaf Tsegay, przed Kenijką Beatrice Chebet i swoją rodaczką Dawit Seyaum.

5000 m K - Rozpoczął się finał na 5000 m pań. W stawce m.in. Letesenbet Gidey, Margaret Kipkemboi, Sifan Hassan czy Gudaf Tsegay.

4x400 m K - Marek Plawgo na antenie TVP Sport potwierdził, że Polska złożyła protest w związku z sytuacją na początku trzeciej zmiany. Kanadyjka nadepnęła wtedy Małgorzatę Hołub-Kowalik, dziurawiąc jej buta i potencjalnie wpływając na jej bieg na ostatniej zmianie (Polka pokazała zakrwawiony but do kamery podczas wywiadu). Protest jest rozpatrywany, z naszego punktu widzenia, gdyby został uznany, choć szanse są niewielkie, interesowałoby nas tylko dokooptowanie Polski do finału (bieżnia w Eugene ma 9 torów). Ewentualna dyskwalifikacja Kanady nic by nam nie dała, ponieważ lepszy czas od Polek uzyskały jeszcze Ukrainki.

Trójskok M - Po pierwszej kolejce zdecydowanym liderem jest Pichardo. Jego wynik jest najlepszy w tym sezonie na świecie. Drugi na razie Burkińczyk Zango, trzeci Włoch Dallavalle.

800 m M - Emmanuel Korir mistrzem świata. Na finiszu srebro wywalczył Algierczyk Djamel Sedjati, a brąz obronił długo prowadzący Kanadyjczyk Marco Arop.

Dziesięciobój - Po skoku wzwyż liderem ciągle Warner. Kanadyjczyk ma już jednak tylko 62 punkty przewagi nad Zacharym Ziemkiem. 2,14 m zapewniło awans na trzecie miejsce drugiemu z Amerykanów - Kyle'owi Garlandowi.

800 m M - Przed nami finał biegu na 2 okrążenia. Zapowiada się ciekawa rywalizacja trzech Kenijczyków z dwoma Algierczykami.

Trójskok M - Rozpoczął się finał trójskoku i już w pierwszym skoku Pedro Pichardo uzyskuje 17,95 m.

Dziesięciobój - Koniec zmagań w grupie B. 850 punktów za zaliczenie 2,05 m zdobyli: Niklas Kaul, Kevin Mayer, Damian Warner i Janek Oiglane. W grupie A Norweg Skotheim zaliczył już 2,17 m.

4x400 m M - Warto też wspomnieć dobry czas biało-czerwonych - 3:02:51.

4x400 m M - Wygrali Belgowie przed Czechami. Botswańczycy na ostatnim miejscu.

4x400 m M - Jest trzecie miejsce Polaków! A więc mamy jeden finał sztafety 4x400 m

4x400 m M - Mocno osłabł Francuz, Duszyński ruszył jako trzeci!

4x400 m M - Na półmetku Polacy na 5. miejscu.

4x400 m M - Polacy startują z pierwszego toru. Nie są faworytami do awansu, ale kto wie? Czwarta sztafeta pierwszego biegu miała 3:02,75 - to szybciej niż suma czasów biało-czerwonych.

4x400 m M - Rywalami Polaków m.in. brązowi medaliści z Tokio Botswańczycy, a także m.in. Belgowie, Niemcy czy Francuzi. Wycofała się mocna sztafeta Dominikany.

4x400 m M - W drugim półfinale Polacy pobiegną w najmocniejszym składzie: Maksymilian Klepacki, Karol Zalewski, Mateusz Rzeźniczak i Kajetan Duszyński.

4x400 m M - Amerykanie pewnie wygrywają pierwszy półfinał, zaskakująco drugie miejsce zajmują Japończycy, którzy wyprzedzili Jamajczyków. Te zespoły awansują bezpośrednio do finału. Dopiero 5. miejsce wicemistrzów olimpijskich z Holandii.

4x400 m M - Na bieżni pierwszy półfinał panów, bez Polaków. Są za to Amerykanie czy Holendrzy. Nie wystartował zespół RPA.

Dziesięciobój - Dziesięcioboiści ciągle walczą w skoku wzwyż. Mayer i Warner ciągle w grze po zaliczeniu 2,05 m. W drugiej grupie poprzeczka zawieszona na 2,11 m.

4x400 m K - Można się teraz zastanawiać nad taktyką na ten bieg. Niestety, ani Kinga Gacka, ani Małgorzata Hołub-Kowalik, nie stanęły na wysokości zadania. Ta sztafeta, która miała być wzmocniona Natalią Kaczmarek i Anną Kiełbasińską, była naszym najpoważniejszym kandydatem do medalu w ostatnich dwóch dniach.

4x400 m K - Polki kończą z wynikiem 3:29,34, a więc nie wchodzą z czasem. Naszych pań nie będzie w finale.

4x400 m K - Polki kończą bieg na 5. miejscu...

4x400 m K - Na półmetku Polki za Jamajkami.

4x400 m K - A my już mamy drugi półfinał. Polki biegną razem z m.in. Jamajkami czy Włoszkami. Wycofała się sztafeta Bahamów.

4x400 m K - Holandia zdyskwalifikowana! Zapewne będzie kontrprotest.

4x400 m K - Klaver i Bol z najlepszymi międzyczasami na swoich zmianach. Zobaczymy na ile będą to odczuwały jutro.

4x400 m K - Wystawienie Bol w półfinale okazało się dla Holandii zbawienne. Holenderki zgubiły pałeczkę na drugiej zmianie, Peters pozbierała się, ale oddała pałeczkę Bol dopiero jako siódma. Femke wyprzedziła jednak 4 inne sztafety i wprowadziła swoją kadrę do finału (o ile nie będzie protestów).

4x400 m K - Wygrywają Amerykanki przed Brytyjkami. Niesamowita pogoń Holenderek, które wyszarpały trzecie miejsce.

4x400 m K - Holenderki nie kalkulują. I Klaver i Bol biegną już dzisiaj. W sztafecie USA rezerwy, ale jest Alyson Felix.

4x400 m K - Przed nami pierwszy półfinał. W nim między innymi Amerykanki, Holenderki czy Brytyjki.

Dziesięciobój - Mayer i Warner mają zaliczone 1,99 m. Szansy na odskoczenie nie wykorzystał startujący w grupie A Pierre Lepage, który właśnie na 1,99 m zakończył konkurs.

4x400 m K - Za chwilę półfinały bardzo interesujących nas sztafet. Prezentujemy skład i kolejność Polek: Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Kinga Gacka, Małgorzata Hołub-Kowali.

100 m ppł - Nieprawdopodobne. Zagre biegła naprawdę dobrze, nikt jej nie przeszkadzał i... potknęła się na ostatnim płotku. Następnie przeturlała się przez metę, ale oczywiście straciła całą prędkość i tym samym swoją szansę na półfinał.

100 m ppł - Za chwilę na bieżni dość nietypowa, ale przewidywana przez przepisy sytuacja. Obrończyni tytułu, Amerykanka Nia Ali, upadając w swoim biegu przewróciła płotek biegnącej za nią na torze obok Belgijce Anne Zagre. Choć ciężko ocenić jak bardzo wpłynęło to na końcowy wynik Belgijki (był to ostatni płotek) - protest został uznany. Zagre pobiegnie w samotnym biegu na czas. Wygląda na to, że będzie musiała uzyskać co najmniej 13,12 s.

Dziesięciobój - Na razie wszyscy zawodnicy ciągle są w konkursie.

Dziesięciobój - Na razie trwa początkowa faza w obu grupach, w silniejszej poprzeczka zawieszona jest na wysokości 1,99 m.

Dziesięciobój - Słabsza grupa zaczyna od 1,84 m, mocniejsza od 1,90 m.

Dziesięciobój - Zarówno dla Warnera, jak i m.in. dla rekordzisty świata Kevina Mayera, skok wzwyż jest jedną ze słabszych konkurencji. Obaj wystartują w słabszej grupie B.

Dziesięciobój - Czwartą konkurencją dzisiejszego dnia jest skok wzwyż. Przypomnijmy, że na razie liderem jest mistrz olimpijski Damian Warner, mający 90 punktów przewagi nad Amerykaninem Zacharym Ziemkiem.

Dziesięciobój - Rozpoczynamy sesję popołudniową, a jako pierwsi zaprezentują się w niej dziesięcioboiści.

Na kolejne zmagania zapraszamy już o 1 w nocy na nocną sesję, podczas której będzie kontynuowany dziesięciobój, ale też w elimanacjach pobiegną nasze sztafety na 4X400 metrów. Będzie można również śledzić rywalizację sztafet sprinterskich oraz finał na 800 metrów panów.

Dziesięciobój M Po trzech rozegranych konkurencjach w dziesięcioboju prowadzi Damian Warner, który zdobył do tej pory 2846 punkty. Drugie miejsce ma Zachary Ziemek, który ma 2756 punktów, a trzeci jest Ayden Owens-Delerme, który zdobył do tej pory 2728 punktów.

Skok w dal K Do awansu do finału trzeba było uzyskać rezultat 6,64m. Tak naprawdę wszystkie faworytki tej konkurencji dostały się do finału.

Dziesięciobój M Lindor Victor wygrywa pchnięcie kulą wśród dziesięcioboistów. Drugie miejsce zajmuje Niemiec Neugebauer, który uzyskał w swoje najlepszej próbie 15,83 m, a trzecie miejsce zajmuje Zachery Ziemek, który uzyskał 15,37m.

Dziesięciobój M Pierce Lepage w ostatniej kolejce uzyskuje wynik 14,83m. Lindon Victor pcha kulę na odległość 16,29m w swojej trzeciej próbie.

Dziesięciobój M Amerykanin Ziemek w trzeciej kolejce poprawia swój najlepszy wynik i wynosi on w tej chwili 15,37m.

Dziesięciobój M W drugiej kolejce Niemiec Neugebauer uzyskuje w pchnięciu kulą rezultat 15,78m, a Lindon Victor pcha równe 16 metrów. Na razie słabsze dwie próby wykonał wicelider po dwóch kolejkach Kanadyjczyk Pierce Lepage, który pchnął tylko 14,29, a ma rekord życiowy powyżej 15 metrów.

Skok w dal K Jednak druga Serbka Gardasevic przekracza swoje wszystkie trzy próby.

Skok w dal K Serka Vuleta w ostatniej swojej próbie uzyskuje 6,65. Poprzednie dwie próby miała spalone.

Dziesięciobój M Estończyk Uibo w trzeciej próbie uzyskuje w pchnięciu kulą odległość 15,17

Skok w dal K Nigeryjka Brume uzyskuje odległość wymaganą do awansu skacząc 6,82

Skok w dal K Cypryjka Fotopoulu nie zalicza żadnej ze swoich trzech prób.

Skok w dal K Nigeryjka Usoro skacze 6,69, a Brytyjka Ugen 6,68, co daje spore szanse na awans dla tych zawodniczek do finału.

Dziesięciobój M Na razie poniżej oczekiwań w pchnięciu kulą radzi sobie Kevin Mayer, który nie przekroczył piętnastu metrów w swoich dwóch próbach. Uzyskał na razie tyko 14,98.

Dziesięciobój M Warner poprawia się w drugiej próbie pchnięcia kulą i uzyskuje rezultat 14,99. Także Amerykanie Ziemek i Garland rzucają o kilka centymetrów dalej niż w pierwszym podejściu. Zmierzono im odpowiednio 15,28 i 15,24

Skok w dal K Kolejna z Amerykanek Burks skacze 6,66, co powinno zapewnić jej finał zapewnić.

Dziesięciobój M W pierwszej kolejce wśród dziesięcioboistów najlepszy rezultat w pchnięciu kulą uzyskał Lindon Victor, który pchnął 15,38

Skok w dal K W pierwszej kolejce sporo prób spalonych. Między innymi nieudany skok zaliczyła Serbka Vuleta, która w tym roku skakała już siedem metrów.

Dziesięciobój M Damian Warner w pierwszej swojej próbie pchnął kulą na odległość 14,83m.

Skok w dal K Bardzo dobry wynik amerykanki Flinn, która w pierwszej próbie uzyskuje rezultat 6,73 metra.

Dziesięciobój M Dobre rezultaty w pierwszej kolejce uzyskują dwaj amerykanie Ziemek( 15,09m) i Garland (15,19m)

Dziesięciobój M Za chwilę początek pchnięcia kulą w ramach dziesięcioboju. Po dwóch konkurencjach na czele tej rywalizacji są dwaj Kanadyjczycy Warner i Lepage, a na trzecie miejsce wskoczył Amerykanin Ziemek

Skok w dal K Również miejsce w finale zapewniły sobie Szwedka Sagna ( 6,78m) oraz Australijka Buschkuehl (6,76).

Skok w dal K Zawodniczkami, które jako pierwsze uzyskały minimum są Niemka Mihambo, która skoczyła 6,84m oraz Ukrainka Bekh- Romanchuk, która skoczyła 6,81m

Skok w dal K Czas na start eliminacji w skoku w dal. Minimum kwalifikacyjne wynosi 6,75 metra.

100 metrów przez płotki To koniec eliminacji na tym dystansie. Do awansu z czasem wystarczył rezultat 13,12 sekundy. Możemy być zadowoleni, że w półfinale wystąpi Pia Skrzyszowska, która uzyskała 8 czas eliminacji. Niestety udział w Mistrzostwach Świata zakończyła Klaudia Siciarz.

100 metrów przez płotki Ostatni bieg na 100 metrów przez płotki wygrywa Amerykanka Harrison. Do następnej fazy awansują również Brytyjka Sember oraz Australijka Jenneke.

100 metrów przez płotki Piąty bieg eliminacyjny na tym dystansie zwycięża amerykanka Alia Armstrong w czasie 12,48 s. Do półfinału bezpośrednio kwalifikują się też Jamajka Traper i Fourie z RPA.

Dziesięciobój M Skok w dla w ramach dziesięcioboju wygrywa Damian Warner z rezultatem 7,87 m. Drugie miejsce zajmuje Zachary Ziemek, a trzeci rezultat uzyskuje Ayden OWENS-DELERME.

100 metrów przez płotki K Upadek w tym biegu zaliczają groźne rywalki dla naszej zawodniczki Liz Clay i Alysha Johnson

100 metrów przez płotki K Pia Skrzyszowska wygrywa swój bieg eliminacyjny. Rezultat 12,70 daje jej awans do półfinału.

100 metrów przez płotki K Czas na 4 wyścig eliminacyjny z udziałem Pii Skrzyszowskiej

100 metrów przez płotki K Z trzeciego biegu do półfinałów bezpośrednio awansowały Nigeryjka Amusan, Jamajka Williams i Irlandka Lavin. Niestety, ale po tym biegu już wiadomo, że Klaudia Siciarz nie awansuje do następnej rundy.

100 metrów przez płotki K Bieg wygrała mistrzyni olimpijska w te konkurencji Camacho- Quinn, która uzyskała czas 12,52

100 metrów przez płotki K Klaudia Siciarz przybiegła na pozycji piątej i uzyskała czas 13,27. Będzie problem, aby awansować z tym wynikiem do półfinału

100 metrów przez płotki K Za chwilę w drugim biegu eliminacyjnym wystartuje Klaudia Siciarz.

Dziesięciobój M Zachery Ziemek poprawia się w ostatniej próbie i uzyskuje wynik 7,70m w skoku w dal.

100 metrów przez płotki K W pierwszym biegu zwycięża Jamajka Anderson w czasie 12,59 sekundy. Awans uzyskują też Kanadyjka Harrison i Dunka Gravessgaard. Odpada mistrzyni świata Nia Ali, która zanotowała upadek.

100 metrów przez płotki K Czas na eliminacje 100 metrów przez płotki .

Dziesięciobój M Rekordzista świata w dziesięcioboju Kevin Mayer skacze 6,51m w drugiej próbie.

Dziesięciobój M Norweg Sander Skotheim uzyskuje 7,55 m.

Dziesięciobój M Zachery Ziemek w drugiej próbie skacze na odległość 7,55 m.

Dziesięciobój M Damian Warner w drugiej próbie uzyskuje 7,87 m.

Dziesięciobój M Kevin Mayer spalił pierwszą próbę.

Dziesięciobój M Trzeci po pierwszej konkurencji Ashley Monoley uzyskał w pierwszym swoim skoku rezultat 7,40 m.

Dziesięciobój M Damian Warner w pierwszej swojej próbie w skoku w dal uzyskał 7,55 m.

Już o 20:20 rozpoczną się eliminację w biegu na 100 metrów przez płotki kobiet, gdzie wystąpią jedyne nasze reprezentantki w czasie tej porannej sesji, czyli Pia Skrzyszowska i Klaudia Siciarz.

Dziesięciobój M O 19:40 powinna rozpocząć się rywalizacja w skoku w dal dziesięcioboistów.

Dziesięciobój M 1001 punktów ma Pierce Lapage, a trzeci jest Ashley Monoley, który zgromadził 977 punktów.

Dziesięciobój M Po pierwszej konkurencji na prowadzeniu w dziesięcioboju jest Damian Warner, który zgromadził 1030 punktów.

Dziesięciobój M W ostatniej serii na 100 metrów zwyciężył Kanadyjczyk Warner w czasie 10,27 sekundy. Drugie miejsce zajął jego rodak Lapage , który przebiegł ten dystans w czasie 10, 39 , a trzeci był zawodnik z Australii Moloney, który pokonał 100 metrów w czasie 10, 49

Dziesięciobój M W drugim biegu triumfował reprezentanta Bahamów Mullingsa, który przebiegł dystans 100 metrów w czasie 10,83 sekundy. Drugi był zawodnik z Australii Dubler, a trzeci Amerykanin Bastien. Obaj pokonali 10o metrów w czasie 10,93 sekundy.

Dziesięciobój M W pierwszym biegu zwyciężył reprezentant Norwegii Skotheim przebiegając ten dystans w czasie 10,83. To jego nowy rekord życiowy.

Dziesięciobój Na starcie tej konkurencji nie zobaczymy żadnego Polaka

Dziesięciobój M Pierwszą konkurencją w ramach dziesięcioboju będzie bieg na 100 metrów

Relacja z 9 dnia Mistrzostw Świata w lekkoatletyce rozpocznie się przed godziną 18:50. Zapraszamy!