Monachium 2022 - dzień 9. [ZAPIS LIVE]
Tomasz Woźniak/Poinformowani.pl

Monachium 2022 - dzień 9. [ZAPIS LIVE]

  • Dodał: Kacper Tyczewski
  • Data publikacji: 18.08.2022, 23:00

Podczas 9. dnia multidyscyplinarnych mistrzostw Europy w Monachium najbardziej w części lekkoatletycznej będziemy liczyć na dobry występ Sofii Ennaoui. Poza tym naszych reprezentantów zobaczymy w finałach kajakarstwa. 

 

Program dnia

Starty Polaków

Relacja na żywo

Na tym kończymy relację z 9. dnia zmagań. Jutro już wcześnie rano zameldujemy się z trasy chodu. Dziękujemy i zapraszamy na jutro.

Lekkoatletyka - Jednak Szwajcarka. Mujinga Kambundji mistrzynią Europy na 200 m. Wyprzedziła Dinę Asher-Smith i Dunkę Idę Karstoft.

Lekkoatletyka - W finale nie ma ani Daryll Neity, ani Giny Luckenkemper. Będzie za to Dina Asher-Smith, która miała problem zdrowotny w finale setki. Poza nią, m.in. Mujinga Kambundji czy Lieke Klaver.

Lekkoatletyka - Pozostała więc już tylko jedna konkurencja - 200 m kobiet.

Lekkoatletyka - Maryna Bech-Romanczuk straciła medal w skoku w dal w ostatniej kolejce. W trójskoku była już zdecydowanie najlepsza. Pewnie sięga po złoto, a podium uzupełnią Finka Makela i Izraelka Minenko.

Lekkoatletyka - Maryna Bech-Romanczuk poprawia się na 15,02 m w V kolejce. Kwestia złota wydaje się rozstrzygnięta.

Lekkoatletyka - A jednak pokaz siły Karstena Warholma. Norweg bije rekord mistrzostw czasem 47,12 s, wygrywając z bardzo dużą przewagą. Srebro dla Francuza Happio, brąz wyszarpał "szczupakiem" reprezentujący Turcję Yasmani Copello.

Lekkoatletyka - Przed nami finał 400 m przez płotki mężczyzn. Czy Karsten Warholm sięgnie po złoto? Biorąc pod uwagę jego tegoroczną formę, nie jest on tak żelaznym faworytem jak Bol u kobiet.

Lekkoatletyka - Mamy też dwa medale dla Ukrainek. Srebro dla Wiktoriji Tkaczuk, a brąz dla Anny Ryżykowej. A więc Bol ponownie stanie na podium z dwoma zawodniczkami tej samej nacji.

Lekkoatletyka - Jest dublet Femke Bol. Po wygraniu płaskich 400 m, wygrywa też 400 m ppł z rekordem mistrzostw 52,67 m.

Lekkoatletyka - Na bieżni ustawione są już płotki. Przed nami oba finały na 400 m ppł. Na początek panie. Jakiekolwiek inne rozstrzygnięcie niż wygrana Femke Bol byłoby sensacją.

Lekkoatletyka - Na półmetku finału trójskoku pań prowadzi ciągle Bech-Romanczuk. Goni ją Finka Makela, a na trzecie miejsce wskoczyła reprezentująca Izrael Hanna Minenko.

Lekkoatletyka - Nie będzie miał złota Kristjan Ceh. Słoweniec musi zadowolić się drugim miejsce, brąz dla Lawrence'a Okoye z Wielkiej Brytanii, a mistrzem Europy zostaje 19-letni Mykolas Alekna.

Lekkoatletyka - Ceh rzucił 68,28 m, ale pozostanie drugi, a do końca tylko jedna kolejka.

Lekkoatletyka - Ależ rzut Mykolasa Alekny. Młody Litwin uzyskuje 69,78 m i bije rekord mistrzostw Europy, który w eliminacjach uzyskał Kristjan Ceh. Słoweniec musi odpowiedzieć, na razie nie przekroczył 68 metra.

Lekkoatletyka - Mało brakowało, a całe podium byłoby brytyjskie. Zharnel Hughes mistrzem Europy, srebro dla Nethaneela Mitchella-Blake'a. Brąz świetnym finiszem zapewnił sobie Włoch Filippo Tortu. Kontuzjowany obrońca tytułu Ramil Guliyev nie ukończył biegu.

Lekkoatletyka - Przed nami finał na 200 m meżczyzn.

Lekkoatletyka - W pierwszej kolejce trójskoku liderką europejskich tabel została Maryna Bech-Romanczuk (14,81 m).

Lekkoatletyka - Długo na prowadzeniu było 3 Włochów, za nimi 2 Hiszpanów, ale wszystkich pogodził Fin Topi Raitanen, który został mistrzem Europy na 3000 m z przeszkodami. Srebro dla Ahmeda Abdelwaheda, a brąz dla Osamy Zoghlamiego. Obaj to Włosi.

Lekkoatletyka - Po trzech kolejkach liderem w dysku Kristjan Ceh. Na razie 4 zawodników przekroczyło 67 metrów.

Lekkoatletyka - Oskar Stachnik ostatecznie zajmuje 12. miejsce w konkursie dyskoboli.

Lekkoatletyka - Nie ma już Polaków w dzisiejszej sesji, ale mamy za to same finały. Rozpoczyna się walka o medale w trójskoku kobiet oraz biegu na 3000 m z przeszkodami mężczyzn.

Lekkoatletyka - W czasie trwania biegu swoją trzecią próbę oddał Oskar Stachnik. Tym razem próba ważna - 60,36 m. Już teraz wiemy, że nie da to wąskiego finału. Polak na razie 10.

Lekkoatletyka - Jest brąz Sofii Ennaoui! Muir i Irlandka Mageean ruszyły z długim finiszem na 400 m przed metą i Polka zaczęła ich samotnie gonić, ale nie dogoniła. Ale udało się obronić trzecie miejsce.

Lekkoatletyka - Broniąca srebrnego medalu sprzed 4 lat Polka pokazała moc w półfinałach. Tutaj ponownie jej najgroźniejszą rywalką jest broniąca tytułu Laura Muir.

Lekkoatletyka - A teraz przed nami najważniejszy z polskiego punktu widzenia akcent dzisiejszego dnia. Finał biegu na 1500 m z Sofią Ennaoui.

Lekkoatletyka - Oskar Stachnik z drugim nieważnym rzutem.

Lekkoatletyka - Z drugiego półfinału na 800 m awansują: Mariano Garcia, Jake Wightman, Mark English, Ben Pattison i Eliott Crestan.

Lekkoatletyka - Uczestnicy drugiego biegu wiedzieli ile mają pobiec i tyle pobiegli. Nie będzie Patryka Dobka w finale.

Lekkoatletyka - Półfinały na szczęście są tylko dwa. Czas Dobka nie jest najlepszy - 1:48,63. Jeśli 5. zawodnik drugiego półfinału pobiegnie szybciej, Polaka zabraknie w finale.

Lekkoatletyka - No i niestety Patryk Dobek dopiero czwarty. Polak próbował finiszować po wewnętrznej, ale nie było tam wystarczająco miejsca. Jednocześnie w jeszcze większym tłoku miejsce znalazł sobie Andreas Krammer, który ten półfinał wygrał i razem Francuzem Robertem i Włochem Barontinim awansował do finału.

Tenis stołowy – To już koniec zmagań, jeśli chodzi o dziś. Jutro ćwierćfinały panów i półfinały singla.

Lekkoatletyka - Jednocześnie już w pierwszym półfinale na 800 m mamy Patryka Dobka.

Lekkoatletyka - Sesja wieczorna rozpoczęła się dla nas spalonym rzutem Oskara Stachnika w finale rzutu dyskiem.

Tenis stołowy – Mają Niemcy trzecią swoją reprezentantkę w półfinałach, mają trzeci medal! Xiaona Shan wygrywa tie-breaka z Jia Nan Yuan do sześciu.

Tenis stołowy – Nina Mittelham wygrywa tie-breaka 11:9! Hala w Monachium w euforii.

Tenis stołowy – Xiaona Shan przegrała szóstą partię z Jieni Shao i będziemy mieli tie-breaka. Ten trwa już również w starciu Jia Nan Yuan i Niny Mittelham. W szóstym secie padł wynik 11:9 dla Niemki.

Tenis stołowy – Jia Nan Yuan prowadzi 3:2 z Niną Mittleham – faworytką gospodarzy. W piątym secie było 11:8 dla reprezentantki Francji.

Tenis stołowy – Jieni Shao odpowiada Xiaonie Shan i mamy 2:2. W czwartym secie reprezentantka Portugalii wygrała 12:10.

Tenis stołowy – Jia Nan Yuan znów do pięciu pokonała Ninę Mittleham i prowadzi 2:1. Xiaona Shan poszła za ciosem i również wygrywa 2:1 z Jieni Shao.

Siatkówka plażowa - Tanja Hueberli i Nina Brunner drugi finalistkami turnieju kobiet. Szwajcarki wygrały drugiego seta 21:17 i cały mecz 2:0.

Tenis stołowy – Jia Nan Yuan wyrównała stan meczu z Niną Mittleham, wygrywając do pięciu drugą partię. Xiaona Shan walczyła na przewagi z Jieni Shao i również zdołała wyrównać stan meczu po drugim secie.

Tenis stołowy – Nina Mittelham wygrała pierwszego seta z pogromczynią Natalii Bajor – Jia Nan Yuan.

Tenis stołowy – Jieni Shao po zwycięstwie 11:9 w pierwszym secie prowadzi z Xiaoną Shan, która pokonała w poprzednich rundach np. Katarzynę Węgrzyn.

Siatkówka plażowa - Tanja Hueberli i Nina Brunner wygrały pierwszego seta 21:14.

Tenis stołowy – W oczekiwaniu na dwa ostatnie ćwierćfinały pań jesteśmy winni podanie ostatnich ćwierćfinalistów wśród panów. Nie zawiedli Timo Boll i Dimitrij Ovtcharov. Boll bez straty seta pokonał Yanga Wanga 4:0, a Ovtcharov stoczył niesamowicie emocjonujący siedmiosetowy pojedynek z Portugalczykiem Marcosem Freitasem. Wicemistrz świata Truls Moregard 4:1 pokonał kolegę z reprezentacji Jona Perssona. Darko Jorgić również stracił jednego seta przy okazji zwycięskiej konfrontacji z Tomislavem Pucarem.

Tenis stołowy - Sofia Polcanova wygrała 4:2 z Bernadette Szocs. W pojedynku złotych medalistek w deblu lepsza Austriaczka.

Siatkówka plażowa - Rozpoczęło się ostatnie spotkanie w siatkówce plażowej na dziś. W drugim półfinale turnieju kobiet para Tanja Hueberli/Nina Brunner gra z Danielą Alvarez Mendozą i Tanią Moreno Matveevą.

Tenis stołowy - Sabine Winter pierwszą półfinalistką turnieju kobiet. Niemka pewnie wygrała 4:0. Giorgią Piccolin. Natomiast Sofia Locanova prowadzi 3:2 z Bernadette Szocs.

Tenis stołowy - Winter ma już na swoim koncie trzy sety. Natomiast Polcanova prowadzi 2:1 z Szocs.

Tenis stołowy - W tej chwili w Monachium trwają tylko zmagania w tenisie stołowym. Rozgrywane są dwa ćwierćfinały turnieju singla kobiet. Bernadette Szocs remisuje 1:1 z Sofią Polcanovą, a Sabine Winter prowadzi 2:0 z Giorgią Piccolin.

Siatkówka plażowa - Tina Graudina i Anastasija Kravcenoka pierwszymi finalistkami turnieju kobiet. Łotyszki pokonały Katję Stam i Raisę Schoon 2:0.

Kolarstwo górskie - 45. miejsce zajął Karol Ostaszewski i tym samym był to ostatni z naszych reprezentantów. Jutro o 12 wyścig kobiet.

Kolarstwo górskie - Krzysztof Łukasik był 44.

Kolarstwo górskie - Do mety dojechał pierwszy Polak. Filip Helta zajął 32. miejsce.

Kolarstwo górskie - Drugi do mety dojechał Sebastian Carstensen, a trzeci Filippo Colombo. Na Polaków przyjdzie nam trochę poczekać...

Kolarstwo górskie - Tom Pidcock dojechał do mety! Złoto dla Brytyjczyka!

Kolarstwo górskie - Atak Sebastiana Carstensena po medal! Za Duńczykiem ruszyli tylko Victor Koretzky i Filippo Colombo.

Kolarstwo górskie - Pidcock jedzie po złoto, a za nim wciąż trwa rozgrywka o srebro i brąz.

Kolarstwo górskie - Bartłomiej Wawak wycofał się z wyścigu.

Kolarstwo górskie - Przed nami ostatnie okrążenie.

Kolarstwo górskie - Szwajcarzy zostali dogonieni.

Kolarstwo górskie - Do Albina dołączył Filippo Colombo.

Kolarstwo górskie - Na atak po medal z głównej grupy zdecydował się Vital Albin.

Siatkówka plażowa - Pierwszy set meczu półfinałowego 21:13 wygrała Tina Graudina z Anastasiją Kravcenoką.

Kajakarstwo - Ostatni akcent dzisiejszych zmagań to półfinał C2 500 metrów mężczyzn. Awans do finału A wywalczyły osady Litwy, Ukrainy i Mołdawii. Na dziś to wszystko. Na kajakarskie emocje zapraszamy jutro od 9:00.

Kolarstwo górskie - Deszcz już trochę ustał.

Kolarstwo górskie - Tom Pidcock ma już pół minuty przewagi nad grupą, która już złapała Colombo i Koretzky'ego.

Kolarstwo górskie - Bartłomiej Wawak przy wjeździe na 6. okrążenie jest na 29. pozycji.

Kajakarstwo- Z drugiego półfinału do walki o medale wchodzą osady Litwy, Portugalii i Łotwy. Wojciech Pilarz i Wiktor Leszczyński zajęli piąte miejsce i będą walczyć o jak najlepszą pozycję w finale B.

Kolarstwo górskie - Do jadących na pozycjach medalowych Colombo i Koretzky za chwilę będą dogonieni przez główną grupę. Natomiast Pidcock zmierza po złoty medal. Zawodnicy za chwilę skończą piąte okrążenie.

Tenis stołowy – Wcześniej poznaliśmy ostatnie dzisiejsze ćwierćfinalistki. Jia Nan Yuan 4:3 pokonała Margarytę Pesotską, a Nina Mittelham 4:2 wygrała z Andreeą Dragoman.

Siatkówka plażowa - Rozpoczął się pierwszy półfinał w rywalizacji kobiet. Katja Stam z Raisą Schoon zmierzą się z Tiną Graudiną i Anastasiją Kravcenoką.

Kolarstwo górskie - W Monachium zaczął padać deszcz, co utrudni kolarzom jazdę.

Kajakarstwo - Z pierwszego półfinału w finale meldują się osady Ukrainy, Danii i Belgii. Za chwilę półfinał z udziałem naszej osady.

Kolarstwo górskie - Brytyjczyk ma już znaczny zapas nad rywalami.

Tenis stołowy – Trwają ostatnie dziś spotkania mężczyzn w 1/8 finału. Wcześniej w pojedynku między reprezentantami Niemiec Qiu Dang 4:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:9, 13:11) pokonał Benedikta Dudę. Kristian Karlsson 4:2 (15:13, 16:14, 7:11, 6:11) pokonał 15-letniego rewelacyjnego Francuza Alexisa Lebruna. Wyniki innych z dotychczasowych spotkań: P. Franziska – T. Apolonia 2:4, M. Falck – A. Kallberg 4:1.

Kolarstwo górskie - Pidcock uzyskał małą przewagę nad Koretzky'm i Colombo.

Kajakarstwo - Za chwilę dwa półfinały kajakowych dwójek mężczyzn na tym samym dystansie.

Kolarstwo górskie - Do Pidcocka i Koretzy'ego dołączył Filippo Colombo.

Kajakarstwo - Anna Puławska wygrywa drugi półfinał i awansuje do finału K1 500 m. Dwa pozostałe miejsca premiowane awansem zajmują, Teresa Portela z Portugalii i Szwedka Melina Andersson.

Kolarstwo górskie - Od czołówki oderwali się Thomas Pidcock i Victor Koretzky.

Kolarstwo górskie - Mocne tempo nadał mistrz olimpijski z Tokio, Tom Pidcock.

Kajakarstwo - Pierwszy wyścig półfinałowy wygrała Węgierka Ester Rendessy przed Dunką Emmą Jorgensen i Czeszką Aneżką Paloudową. Te trzy kajakarki będą walczyły o medale.

Kolarstwo górskie - Z przodu wciąż jedzie zwarta grupa. Atakować próbował Joshua Dubau, ale Francuz szybko został dogoniony.

Siatkówka plażowa - Polacy w ćwierćfinale zagrają z austriacką parą Robin Seidl/Philipp Waller.

Siatkówka plażowa - ŁOSIAK TO SKOŃCZYŁ!! POLACY W NAJLEPSZEJ ÓSEMCE MISTRZOSTW!

Kajakarstwo - Po dłuższej przerwie wracamy do zmagań na torze kajakarskim. W ostatniej części rywalizacji dziś odbędą się półfinały w kajakarskich jedynek i dwójek oraz półfinał kanadyjkowej dwójki męskiej. Wszystkie wyścigi odbędą się na dystansie 500 metrów.

Siatkówka plażowa - De Velde w siatkę. Do trzech razy sztuka?

Siatkówka plażowa - Holendrzy znów doprowadzili do wyrównania.

Siatkówka plażowa - Kolejny dobry atak Bryla. Kolejna piłka meczowa przed nami.

Siatkówka plażowa - Remis 20:20. Gramy na przewagi.

Siatkówka plażowa - 20:19 dla Polaków. Piłka meczowa!

Siatkówka plażowa - Michał Bryl wyrzucił piłkę na aut i mamy remis 19:19.

Siatkówka plażowa - 18:17 dla pary Bryl/Łosiak. Końcówka seta może być nerwowa.

Kolarstwo górskie - Czołówka się powiększyła i jedzie w niej kilkudziesięciu kolarzy.

Siatkówka plażowa - Polacy zmierzają po zwycięstwo. 17:14 w drugim secie.

Kolarstwo górskie - Bartłomiej Wawak po drugim okrążeniu jest 24. i ma już 45 sekund straty do liderów.

Siatkówka plażowa - Bryl i Łosiak wrócili na dobre tory. 13:11 dla naszych reprezentantów.

Kolarstwo górskie - Mocne tempo nadał Filippo Colombo, który postanowił rozerwać czołówkę.

Siatkówka plażowa - Mamy remis 9:9

Kolarstwo górskie - Uformowała się ośmioosobowa ucieczka, w której jadą między innymi Ondrej Cink czy Luca Schwarzbauer.

Siatkówka plażowa - Trzy bloki z rzędu Holendrów, którzy zmniejszyli stratę do punktu. 8:7 dla Polaków.

Kolarstwo górskie - Po pierwszym okrążeniu Wawak ma osiem sekund straty do czołówki.

Kolarstwo górskie - Zaczyna się formować główna grupa, ale brakuje w niej Bartłomieja Wawaka.

Siatkówka plażowa - Rewelacyjny początek drugiego seta w wykonaniu Łosiak i Bryla. Szybkie 5:1 na starcie.

Siatkówka plażowa - Pierwszy set dla reprezentantów Polski.

Siatkówka plażowa - Piłka setowa dla Bryla i Łosiaka.

Siatkówka plażowa - Polacy pewnie zmierzają po wygranie seta. Już 18:8.

Kolarstwo górskie - Dobry początek wyścigu w wykonaniu Bartłomieja Wawaka, który jedzie w czołówce.

Kolarstwo górskie - Wyścig rozpoczął się.

Siatkówka plażowa - Nasza para ma już pięć punktów zapasu. 10:5 dla pary Łosiak/Bryl.

Kolarstwo górskie - Za kilka minut na mistrzostwach Europy w Monachium rozpoczną się zmagania w kolarstwie górskim. W wyścigu cross-country mężczyzn na starcie staną Bartłomiej Wawak, Krzysztof Łukasik, Filip Helta i Karol Ostaszewski. Najlepszego wyniku powinniśmy spodziewać się po Wawaku.

Siatkówka plażowa - Polacy powiększają wynik do 7:4.

Siatkówka plażowa - Swój mecz 1/8 finału rozpoczęli Bartosz Łosiak i Michał Bryl. Początek spotkania z parą Mart van Werkhoven/Steven van de Velde jest wyrównany. Na razie 5:4 dla Polaków.

Siatkówka plażowa - Mol i Sorum wygrywają seta do 16 i awansują do ćwierćfinału. Tutaj nie mogło być niespodzianki i nie było.

Siatkówka plażowa - W drugim secie pojedynku Norwegów z Łotyszami remis 13:13.

Siatkówka plażowa - Sensacja stała się faktem. Utytułowany duet holenderski przegrywa w tie - breaku 10:15 i żegna się z mistrzostwami. Austriacy grają dalej.

Siatkówka plażowa - Seidl/Waller prowadzą w trzecim secie już 12:7 i są bardzo blisko sprawienia sporej niespodzianki.

Kajakarstwo- W klasie VL1 trzecią pozycję za dwoma zawodniczkami gospodarzy zajęła nasza kajakarka Karolina Bronowicz.

Kajakarstwo - W rywalizacji kobiet w klasie VL2 triumfowała Brytyjka Emma Wiggs, przed swoją rodaczką Jeanette Chippington i Niemką Kathariną Bauernschmidt. W rywalizacji panów w tej samej klasie triumfował Węgier Tamasz Juhasz przed Hiszpanem Higino Rivero i Portugalczykiem Norberto Mourao.

Siatkówka plażowa Norwegowie Mol/Sorum wygrali pierwszego seta z Łotyszami Samojłowsem i Smedinsem 21:16.

Siatkówka plażowa - Holendrzy wygrywają drugiego seta 21:10 i wyrównują stan meczu. Czas na tie - break.

Siatkówka plażowa - Faworyci z Norwegii prowadzą już 13:8 z duetem łotewskim; drugi set w meczu Holendrów z Austriakami raczej padnie łupem bardziej utytułowanej pary która prowadzi już już 17:7.

Siatkówka plażowa - Mol/Sorum wyszli na prowadzenie 9:5; Brouwer/Meuwseen prowadzą w drugim secie 13:6.

Kajakarstwo- Robert Wydera w tej samej klasie zajął piąte miejsce.

Siatkówka plażowa - Podrażnieni Holendrzy prowadzą już w drugim secie z Austriakami 5:1. Rozpoczął się mecz par norweskiej i łotewskiej. Jak na razie remis 2:2.

Kajakarstwo - Wracamy do zmagań na wodzie. W finale klasy VL3 nasza reprezentantka Justyna Regucka zajęła szóste miejsce.

Siatkówka plażowa - Seidl/Waller nieoczekiwanie wygrywają seta z faworyzowanymi Brouwerem i Meuwseenem 21:16.

Siatkówka plażowa - Za chwilę na boisku usypanym na Placu Królewskim w Monachium pojawi się najbardziej utytułowana para ostatnich lat. Mowa o norweskiej parze Anders Mol/Christian Sorum. To czterokrotni mistrzowie kontynentu oraz aktualni mistrzowie świata i mistrzowie olimpijscy. Ich rywalami będą bardzo doświadczeniu i również utytułowani Łotysze, Aleksandrs Samoiłows i Janis Smedins.

Siatkówka plażowa - Nic się nie zmieniło w meczu pary austriackiej i holenderskiej. Skazywani raczej na pożarcie zawodnicy prowadzą z gigantami beach volleya 16:9 w pierwszym secie.

Siatkówka plażowa - Niemcy Ehlers/Wickler po zaciętej końcówce drugiego seta pokonują szwajcarską parę Krattiger/Breer 2:0 (21:15,32:30) i meldują się w ćwierćfinale.

Siatkówka plażowa - Seidl/Waller prowadzą z Holendrami 13:4 i tego seta na pewno nie oddadzą.

Siatkówka plażowa - Brouwer i Meuwseen zdobywają pierwszy punkt przy stanie 0:7.

Siatkówka plażowa - Austriacy zaczęli mecz z wysokiego C. Prowadzą z utytułowanymi Holendrami już 6:0 w pierwszym secie. W meczu par z Niemiec i Szwajcarii trwa zacięta końcówka drugiego seta. W tej chwili jest 27:27.

Siatkówka plażowa - Zacięta końcówka i remis 21:21 w meczu Ehlers/Wickler kontra Krattiger/Breer.

Siatkówka plażowa - Ehlers/Wickler prowadzą w drugim secie 19:18 i są blisko awansu do ćwierćfinału.

Siatkówka plażowa - W drugim secie pojedynku niemiecko - szwajcarskiego 14:13 prowadzą Helweci.

Tenis stołowy – W pojedynku reprezentantek gospodarzy Ying Han – Sabine Winter skreczowała Chinka z niemieckim paszportem. Winter w kolejnej rundzie zagra z Włoszką Giorgią Piccolin, która wygrała 4:1 z Tatianą Kukulkową. Najbardziej zacięty był mecz złotej medalistki w deblu Bernadette Szocs z najstarszą w stawce 59-letnią Xialian Ni. Rumunka wygrała 4:3, choć przegrywała już 0:3, a w pierwszej partii nie zdobyła choćby punktu.

Siatkówka plażowa - Za chwilę rozpocznie się mecz brązowych medalistów IO w Rio de Janeiro, mistrzów świata z 2013 roku i brązowych medalistów ME z 2017, Holendrów Alexandra Brouwera i Roberta Meeuwsena z Austriakami Robinem Seidlem i Philippem Wallerem. Porażka tak utytułowanej pary jak Holendrzy będzie ogromną sensacją.

Siatkówka plażowa - bardzo doświadczeni Hiszpanie wygrywają tie - breaka 15:11 i awansują do ćwierćfinału Mistrzostw Europy w Monachium.

Siatkówka plażowa - W meczu pary niemieckiej i szwajcarskiej 7:6 dla gospodarzy.

Siatkówka plażowa - Dwa punkty dzielą bardzo doświadczony duet Herrera/Gavira od najlepszej ósemki Mistrzostw Europy.

Kajakarstwo - Teraz czeka nas dłuższa przerwa, jeśli chodzi o kajakarskie emocje. Po niej odbędą się dwa finały kajakarzy z niepełnosprawnościami i w obu zobaczymy reprezentantów Polski.

Siatkówka plażowa - Ehlers/Wickler wygrali pierwszego seta z parą Krattiger/Breer 21:15. Hiszpanie również są bliżej ćwierćfinału prowadząc z włoską parą w trzecim secie 7:4.

Kajakarstwo - Kolejne dziś złoto dla Niemiec. Pierwszy linię mety przekroczył Jacob Schopf.Srebro dla Węgra Adama Vargi, a brąz dla utytułowanego Portugalczyka Fernando Pimenty.

Siatkówka plażowa - Niemcy prowadzą ze Szwajcarami 18:14 w pierwszym secie, a Hiszpanie 5:3 z Włochami w trzecim.

Kajakarstwo - Czas na finał kajakowych jedynek mężczyzn na dystansie 500 metrów. Polaków nie ma w finale.

Siatkówka plażowa - Trwa również mecz reprezentantów gospodarzy, pary Ehlers/Wickler. Niemcy grają ze Szwajcarami Krattigerem i Breerem i prowadzą w pierwszym secie 16:11.

Siatkówka plażowa - Carambula/ Rossi drugiej okazji nie zmarnowali. Wygrali seta na przewagi 24:22 i o awansie do ćwierćfinału zdecyduje tie - break.

Tenis stołowy – W ostatnim secie Sofia Polcanova wygrała z Natalią Partyką 11:7. Polka była dwie wymiany od wyjścia na prowadzenie 3:2, a teraz musi przełknąć gorycz porażki 2:4 (10:12, 11:6, 7:11, 11:6, 11:13, 7:11). Tym samym występ Partyki to ostatni akcent dla biało-czerwonych w zmaganiach przy pingpongowym stole. Dziś odpadli z turnieju singla Miłosz Redzimski i indywidualny mistrz Polski Jakub Dyjas.

Siatkówka plażowa - Włosi mieli piłkę setową, ale jej nie wykorzystali... gra toczy się dalej.

Siatkówka plażowa - Drugi set pojedynku włosko-hiszpańskiego zbliża się do końca. W tej chwili jest 18:17 dla Hiszpanów.

Kajakarstwo - Złoty medal nieoczekiwanie zdobywa Hiszpanka Maria Corbera. Nieoczekiwanie,ponieważ pokonała ona utytułowaną Ukrainkę Liudmiłę Łużan. Brązowy medal zdobywa Chorwatka Vanesa Tot. Katarzyna Szperkiewicz kończy udział w finale na szóstym miejscu.

Kajakarstwo - Czas na finał kanadyjkowych jedynek na dystansie 500 metrów z udziałem naszej Katarzyny Szperkiewicz.

Tenis stołowy – Prowadziła Natalia Partyka w piątym secie już 9:3 i miała wszystko, by po raz pierwszy w tym meczu wyjść na prowadzenie. Jednak Sofia Polcanova pokazała klasę i wróciła do gry, wygrywając 13:11.

Siatkówka plażowa - W drugim secie meczu Herrea/Gavira kontra Carambula/Rossi jak na razie równo. Włosi otrząsnęli się po laniu w pierwszym secie i walczą. Na razie jest 7:7.

Kajakarstwo - Drugie złoto dziś dla osady Niemiec, srebro dla Włoch, brązowy medal zdobyli Węgrzy. Polska osada kończy finał na siódmym miejscu.

Kajakarstwo - Za chwilę rozpocznie się finał kanadyjkowych dwójek męskich na dystansie 1000 metrów z udziałem polskiej osady w składzie Dominik Nowacki/Łukasz Witkowski.

Tenis stołowy – Zwycięstwo Partyki nad Polcanovą 11:6 i mamy remis 2:2.

Siatkówka plażowa - Hiszpańska para wygrywa pewnie pierwszego seta 21:14 i jest krok bliżej ćwierćfinału.

Siatkówka plażowa - Hiszpanie prowadzą już 18:10 i tego seta na pewno nie oddadzą. Ich przewaga jest odrobinę zaskakująca, ponieważ Włosi to też bardzo solidny duet.

Tenis stołowy – Próbowała Partyka, ale to nie wystarczyło, by wyjść na prowadzenie w tym meczu. 2:1 dla Polcanovej, która wygrała trzecią partię do siedmiu.

Siatkówka plażowa - Herrera i Gavira prowadzą już z włoską parą bardzo wysoko. 12:5 - takiego prowadzenia raczej nie są w stanie zgubić.

Siatkówka plażowa - Hiszpanie wyszli na prowadzenie 8:4.

Kajakarstwo - Justyna Iskrzycka i Katarzyna Kołodziejczyk zdobywają srebny medal!!! Po ambitnej walce Polki uległy Węgierkom, ale wyprzedziły groźne Hiszpanki. Oby tak dalej!

Tenis stołowy – Świetny drugi set Partyki, Polka wygrała 11:6.

Kajakarstwo - Za chwilę pierwszy finał z udziałem naszych reprezentantek. O medale powalczy kajakowa dwójka kobieca na dystansie 1000 metrów.

Siatkówka plażowa - Za chwilę rozpocznie się kolejny pojedynek 1/8 finału turnieju męskiego. Brązowi medaliści ME z 2018 Hiszpanie Herrera/Gavira zmierzą się z Włochami Carrambulą i Rossim, który również ma medal mistrzostw Europy (srebro w 2015 w parze z Ranghierim).

Tenis stołowy – Polcanova wygrywa z Partyką pierwszego seta 12:10.

Kajakarstwo - Pierwszy kajakowy finał już za nami. Złoto dla Niemiec, srebro dla Hiszpanii, brązowy medal dla Węgier, czyli niespodzianki nie ma.

Siatkówka plażowa - Samuele Cottafava oraz Paolo Nicolai zwyciężyli pierwszą odsłonę meczu ze szwedzką parą David Ahman/Jonatan Hellvig. Jednak potem to Szwedzi dominowali na boisku i to oni meldują się w ćwierćfinale.

Tenis stołowy – Natalia Partyka rozpoczyna mecz z Sofią Polcanovą. Austriaczka jest faworytką, wczoraj zdobyła złoto w deblu w parze z Bernadette Szocs.

Kajakarstwo - Za chwilę pierwszy finał tych mistrzostw - kajakowe czwórki męskie na dystansie 1000 metrów. Tu naszych reprezentantów nie ma, więc i emocje będą mniejsze.

Kajakarstwo - Przedsmakiem dzisiejszych emocji był finał B kajakarskich jedynek na 500 metrów. Nasz reprezentant Jakub Michalski zaczął bardzo mocno i prowadził przez długi czas. Niestety, osłabł na końcówce i ostatecznie zakończył wyścig na siódmej pozycji, czyli ostatecznie na miejscu 15.

Siatkówka plażowa - W turnieju pań mamy już komplet półfinalistek. To grono uzupełniły Tanja Huberli oraz Nina Brunner. Szwajcarki pewnie pokonały niemiecką parę Chantal Laboureur/Sarah Schulz 2:0 (21:12, 21:15).

Kajakarstwo - Już za chwilę na torze olimpijskim w Monachium rozpocznie się sesja popołudniowa w kajakarstwie. Zaplanowano w niej 11 wyścigów medalowych, w tym sześć z udziałem naszych reprezentantów.

Tenis stołowy – Timo Boll „przejechał się” po Lubomirze Jancariku, wygrywając 4:0 (13:11, 11:3, 11:1, 11:2). Pierwsza partia była jeszcze zacięta, wygrana przez Niemca dopiero na przewagi. W kolejnych trzech setach dwudziestokrotny mistrz Europy pozwolił rywalowi zdobyć zaledwie sześć punktów i pewnie awansował do 1/8 finału. Zmierzy się w niej z Yang Wangiem reprezentującym Słowację. Wyniki pozostałych z dotychczasowych spotkań: Y. Wang – A. Gacina 4:1, F. Zeljko – D. Jorgić 2:4, A. Rassenfosse – T. Pucar 3:4.

Siatkówka plażowa - Poznaliśmy kolejnych ćwierćfinalistów męskiego turnieju. Julian Horl oraz Alexander Horst w meczu 1/8 2:1 (18:21, 21:18, 15:8) pokonali Estończyków - Nolvak/Tiisaar.

Siatkówka plażowa - Daniela Alvarez Mendoza i tania Moreno Matveeva kolejnymi półfinalistkami. Hiszpanki w ćwierćfinale pokonały włoski duet Gottardi/Menegatti 2:0 (21:18, 21:18).

Kajakarstwo - Świetny wyścig kajakarzy - Jakuba Stępuna i Bartosza Grabowskiego na 200 metrów! Polacy wygrali swoją rywalizację i awansowali do finału. Również znakomity występ Roberta Wydery. Nasz parakajarz zwyciężył w półfinale VL3 na 200 metrów. Już przed 14:30 zapraszamy na pierwszą sesję finałową na mistrzostwach.

Tenis stołowy – 18-letni Alexis Lebrun pokonał bez straty seta Cedrica Nuytincka, deblowego partnera Jakuba Dyjasa i zawodnika Dekorglassu Działdowo. Do zera z Csabą Andrasem z Węgier wygrał faworyt gospodarzy Dimitrij Ovtcharov. Wyniki pozostałych z dotychczasowych spotkań: T. Moregard – J. Geraldo 4:0, J. Persson – J. Żmudenko 4:1, D. Levajac – M. Freitas 0:4.

Siatkówka plażowa - Katja Stam i Raisa Schoon pokonały 2:1 (22:20, 19:21, 15:11) szwajcarski duet Anouk Verge-Depre/Menia Bentele i to one zagrają o medale.

Siatkówka plażowa - Niewykorzystane okazje się zemściły. Kantor i Rudol żegnają się z turniejem na etapie 1/8 finału. Perusic/Schweiner lepsi w tie-breaku i całym meczu 2:1 (21:18, 21:23, 15:12).

Tenis stołowy – Wyniki dotychczasowych spotkań 1/16 finału (z wyłączeniem porażek Redzimskiego i Dyjasa): B. Duda – Habesohn 4:3, B. Majoros – A. Kallberg 1:4, I. Sgouropoulos – D. Qiu 0:4, T. Apolonia – L. Pitchford 4:2, F. Lebrun – K. Karlsson 1:4.

Siatkówka plażowa - No i znów końcówka niewykorzystana przez Polaków... Czesi zanotowali trzypunktową serię i prowadzą 13:10...

Lekkoatletyka - W finale żeńskiej sztafetyzobaczymy także Holenderki, Irlandki i Szwajcarki. Niemki i Hiszpanki z małym "q".

Siatkówka plażowa - Wyrównane granie w tie-breaku. Jest po 6, choć Polacy z delikatną przewagą jednego "oczka" co jakiś czas.

Lekkoatletyka - W rzucie oszczepem na pierwsze miejsce wysunął się Jakub Vadlejch z Czech - 81,81 metra. Trzeciej próby już nie podjął, czekamy na ruchy pozostałych - wiadomo bowiem, że awans zapewni sobie dwunastu zawodników łącznie z obu grup.

Siatkówka plażowa - Kantor i Rudol uciekli spod topora. Set wygrany 23:21, o tym kto awansuje do ćwierćfinału, zadecyduje więc trzeci set.

Siatkówka plażowa - Tymczasem na piasku trwa walka. Polacy stracili to prowadzenie, które mieli przez większość seta... Wszystko rozstrzygnie się na przewagi.

Lekkoatletyka - Natalia Kaczmarek świetnie wypracowała końcówkę tego biegu! Na długiej prostej nie dogoniła Brytyjek, ale mamy bezpośredni awans z trzeciego miejsca!

Lekkoatletyka - Bardzo dobre rozpoczęcie Gackiej, która zaczynała na najbardziej wewnętrznym torze. Zmiana na czwartej pozycji!

Tenis stołowy – Zaryzykował Dyjas przy stanie 10:9 dla Franziski, ale mocny forhend minimalnie nie trafił w stół. Niemiec wygrał mecz 4:1. Odpadnięcie indywidualnego mistrza Polski w 1/16 finału oznacza, że w turnieju głównym nie ma już żadnego polskiego singlisty.

Siatkówka plażowa - Polacy idą po swoje, chcąc przedłużyć to spotkanie. Grają punkt za punkt z Czechami, prowadzą 15:12.

Lekkoatletyka - A już za moment nasze panie pobiegną w sztafecie 4x400 metrów! Patrząc na wyniki Polek w indywidualnych startach, liczymy na bezpośredni awans. Pobiegną Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetić, Natalia Kaczmarek i Kinga Gacka.

Lekkoatletyka - Pierwsza kolejka już za oszczepnikami, Julian Weber z Niemiec rzucił najdalej, bo na 80,99 metra. Za nim Fin Lassi Etelatalo - 79,29.

Kajakarstwo - Teraz czeka nas kolejna dłuższa przerwa od startów naszych reprezentantów. Trwać ona będzie prawie godzinę, do 12:20.

Tenis stołowy – Ależ szkoda przegranego trzeciego seta… Gra toczyła się od dłuższego czasu punkt za punkt, a na początku partii Jakub Dyjas odrobił stratę czterech „oczek”.

Siatkówka plażowa - Jest dobrze, Polacy prowadzą 8:5. Czesi szybko odpowiadają na ataki naszych, ale póki co przewaga utrzymuje się cały czas po stronie Kantora i Rudola.

Kajakarstwo - Aleksander Kitewski jest w finale. Trzecie miejsce Polaka w półfinale C1 na 500 metrów.

Lekkoatletyka - Zabraknie Polaków w finale sztafety 4x400 metrów. Włosi (3:04,15) i Ukraińcy (3:04,71) lepsi w drugim biegu. Zabrakło czternastu setnych sekundy.

Siatkówka plażowa - Pierwszy set dla Czechów stał się faktem. Wynik 21:18 nie wygląda jednak źle, Polacy mogą to jeszcze odmienić w drugim secie. A w nim na razie 2:2.

Tenis stołowy –.Franziska wygrał trzecią partię 11:8 i prowadzi z Dyjasem 2:1. Polak próbował odrobić trzypunktową stratę, ale Niemiec za każdym razem powoli odbudowywał przewagę.

Lekkoatletyka - Grupa B rozpoczęła rywalizację o finał rzutu oszczepem. Minimum 83,50 metrów to wynik zdecydowanie w zasięgu ręki sześciu zawodników.

Siatkówka plażowa - Czesi coraz bliżej zwycięstwa w pierwszej partii - 17:15.

Kajakarstwo - Na krótko wracamy na tor kajakarski. Za około 10 minut nasz reprezentant, Aleksander Kitewski wystartuje w półfinale C1 na 500 metrów. Do finału awansuje najlepsza trójka z każdego wyścigu.

Lekkoatletyka - Niestety, nie takiego biegu się spodziewaliśmy... Mateusz Rzeźniczak wywalczył na trzeciej zmianie siódme miejsce, Karol Zalewski zdołał wyciągnąć piątą pozycję, ale musimy czekać na drugie starty.

Tenis stołowy –.Dyjas przegrał drugą partię 7:11 i mamy 1:1. W trzeciej jest na razie 7:4 dla reprezentanta gospodarzy.

Lekkoatletyka - Zaczął Szymon Dziuba, po zmianie do Tymoteusza Zimnego biegniemy jako siódmi.

Siatkówka plażowa - Delikatnie odskakują Polakom rywale, ale to wciąż granica dwóch, trzech punktów różnicy - 13:11.

Siatkówka plażowa - Piotr Kantor i Maciej Rudol walczą w 1/8 finału z czeską parą Perusic/Schweiner. Na razie dość wyrównana pierwsza partia, Czesi prowadzą 11:9.

Lekkoatletyka - Zakończył się skok wzwyż pań - żadna z zawodniczek nie osiągnęła minimalnej wysokości 1,94m, ale też nie musiała. Zawodniczki postanowiły po prostu nie marnować sił przed finałem, mając dużą przewagę nad rywalkamii.

Lekkoatletyka - Za moment to, na co wszyscy zawsze bardzo czekamy! Eliminacje sztafet 4x400 metrów. Najpierw pobiegną panowie, w pierwszym wyścigu nasi Polacy!

Lekkoatletyka - Zbieganie do wewnętrznej trochę nie wyszło naszej reprezentantce. Angelika Sarna biegła cały czas jako szósta, a na długiej prostej rywalki znacząco jej uciekły. Polka z wynikiem 2:02,15 dobiegła jako siódma i nie awansowała do finału.

Tenis stołowy — Jakub Dyjas wygrał pierwszą partię 11:6 i prowadzi w meczu z Patrickiem Franziską.

Lekkoatletyka - W skoku wzwyż w grupie A prowadzi Angelina Topić z Serbii, w grupie B Lia Apostolowski ze Słowenii i Marie-Laurence Jungfleisch z Niemiec. Te trzy zawodniczki nie popełniły jeszcze żadnego błędu. Na wysokości 1,87m pierwszą próbę zepsuła za to Jarosława Mahuczich.

Lekkoatletyka - Anna Wielgosz na pierwszym okrążeniu utrzymywała się na prowadzeniu, ale czająca się z tyłu Keely Hodgkinson wyprzedziła ją na ostatniej prostej, natomiast Adrianna Czapla została dość mocno w tyle. Pierwsza z Polek z bezpośrednim awansem z czasem 2:01,05!

Siatkówka plażowa - Tina Graudina oraz Anastasija Kravcenoka pierwszymi półfinalistkami mistrzostw Europy. Reprezentantki Łotwy 2:0 (21:18, 21:18) pokonały niemiecki duet Julia Sude/Karla Borger.

Siatkówka plażowa - Rozpoczynamy kolejny dzień w rywalizacji siatkarzy plażowych. Trwają już pierwsze mecze ćwierćfinałowe kobiet, a już o 11:00 swoje spotkanie w ramach 1/8 rozegrają Polacy - Maciej Rudol i Piotr Kantor.

Tenis stołowy – Miłosz Redzimski walczył jak równy z równym z byłym finalistą mistrzostw świata Mattiasem Falckiem, ale Szwed wygrał ostatecznie 4:2 (11:6, 7:11, 11:4, 11:8, 10:12, 11:7). Za chwilę mecz Jakuba Dyjasa z Niemcem Patrickiem Franziską.

Lekkoatletyka - Za moment półfinałowe biegi na 800 metrów. Wśród średniodystansowców zobaczymy trzy Polki, trzymamy kciuki za awans Adrianny Czapli, Anny Wielgosz i Angeliki Sarny!

Lekkoatletyka - Sześć zawodniczek poza konkursem po drugiej wysokości. Wciąż czekamy na próbę Jarosławy Machuczich. Dwudziestoletnia medalistka z Tokio na razie odpuściła dwie pierwsze wysokości.

Kajakarstwo - Czas na kolejną przerwę w startach naszych reprezentantów. Dopiero przed 11:30 zobaczymy na starcie Aleksandra Kitewskiego.

Lekkoatletyka - W rzucie oszczepem nadal na prowadzeniu reprezentant Czech, choć skradał się powoli Fin Toni Kuusela. Zaledwie 10 centymetrów dzieli dwa pierwsze miejsca, ale to się nie zmieni bo reprezentant Finlandii spalił trzecią próbę. Co ważne, żaden z zawodników nie przekroczył minimum 83,50 metrów, więc do finału awansuje dwunastu najlepszych.

Kajakarstwo - Świetnie w deszczowej pogodzie poradziła sobie Marta Walczykiewicz. Nasza wybitna kajakarka wygrała swój wyścig na 200 metrów i pewnie weszła do finału A.

Lekkoatletyka - Świetny finisz żeńskiej sztafety 4x100 metrów! Ewa Swoboda wyprowadziła drużynę na trzecie miejsce i jest bezpośredni awans! Wynik 43,49 - nie było to najmocniejsze tempo nadane przez pierwsze Francuzki czy drugie Niemki.

Kajakarstwo - Jedną z naszych kandydatek do podium jest Marta Walczykiewicz. Nasza reprezentantka w K1 na 200 metrów za chwilę popłynie w eliminacjach. Celem jest miejsce w najlepszej trójce i awans do finału.

Lekkoatletyka - W skoku wzwyż pań trwa druga kolejka. O ile wysokość 1,78 została zaliczona dość płynnie, to wiele zawodniczek napotkało problemy przy 1,83.

Kajakarstwo - Mistrz świata w finale mistrzostw Europy. Oleksiej Koliadycz był drugi w wyścigu eliminacyjnym za Czechem Petrem Fuksą.

Lekkoatletyka - W pierwszym biegu eliminacyjnym żeńskiej sztafety 4x100 metrów miejsca premiowane awansem zajęły Brytyjki, Hiszpanki i Włoszki. W drugim starcie zobaczymy nasze reprezentantki. Przypomnijmy, że poza trzema pierwszymi miejscami z obu biegów awans wywalczą także dwie przegrane sztafety z najlepszymi czasami.

Kajakarstwo - Wielkie brawa dla Katarzyny Szperkiewicz! Polka finiszowała na 2. miejscu w swoim heacie eliminacji w kanadyjce na 200 metrów, tylko za Ukrainką Liudmyłą Luzan. Szperkiewicz jest w finale A.

Lekkoatletyka - Polacy w finale sztafety pobiegną z Brytyjczykami, Holendrami, Szwajcarami, Niemcami i Francuzami oraz Belgami i Włochami, którzy awansowali z małym "q".

Lekkoatletyka - W międzyczasie trwa rzut oszczepem, bez Polaków w składzie. Po pierwszej kolejce prowadzi Czech Vítězslav Vesely z wynikiem 79,27, na razie jako jedyny złamał barierę 79. metra.

Lekkoatletyka - Drugi wyścig eliminacji sztafet 4x100 metrów za nami, a w nim nasi reprezentanci. Od początku płynnie zmieniali się w biegu i utrzymywali się w czołówce. Trzecie miejsce na mecie i bezpośredni awans do finału! Polacy poprawili także swój najlepszy wynik w sezonie - 38,60. Pierwsi byli Niemcy, drudzy Francuzi.

Kajakarstwo - Piąte miejsce Rafała Rosolskiego w półfinale K1 na 1000 metrów. Polaka zobaczymy w finale B. O 10:20 Katarzyna Szperkiewicz wystartuje w półfinale C1 na 200 metrów.

Kajakarstwo - Na kolejny wyścig z udziałem naszego reprezentanta musimy trochę poczekać. Dopiero dwie minuty przed 10:00 w półfinale K1 na 1000 metrów popłynie Rafał Rosolski.

Kajakarstwo - Nie było niespodzianki. Polki spokojnie wygrały swój wyścig eliminacyjny. Liczymy na powtórkę w wielkim finale!

Kajakarstwo - Kobieca czwórka kajakarek w składzie: Karolina Naja, Anna Puławska, Adrianna Kąkol i Dominika Putto zdobyła złoty medal mistrzostw świata. Było to w Kanadzie przed dwoma tygodniami. Teraz Polki rozpoczynają walkę o tytuł mistrzyń Europy.

Kajakarstwo - Polska czwórka przypłynęła na 6. miejscu, więc o awans do finału powalczy jeszcze w półfinale.

Kajakarstwo - Zaczynamy od wizyty na torze kajakarskim. To będzie intensywny dzień na tym obiekcie, a rozpoczyna się od eliminacji w męskich czwórkach. W drugiej serii wystartują: Jakub Stępun, Bartosz Grabowski, Sławomir Witczak i Filip Weckwert. Najlepsze trzy osady wejdą do finału.

Już tylko trzy dni zostały do zakończenia "mistrzostw europejskich" w Monachium. W piątek nie zabraknie emocji w kajakarstwie, lekkoatletyce, siatkówce plażowej, tenisie stołowym czy kolarstwie górskim. Do biegu, gotowi, start!

Naszą relację live rozpoczniemy około godziny 9.

Kacper Tyczewski – Poinformowani.pl

Kacper Tyczewski

Kochający wiele sportów. Odpowiedzialny w głównej mierze za skoki do wody oraz saneczkarstwo. Ponadto na stronie zajmuję się piłką nożną, każdą odmianą kolarstwa, skokami narciarskimi, lekkoatletyką, pływaniem, podnoszeniem ciężarów, bobslejami, skeletonem, narciarstwem dowolnym, snowboardem oraz dartem.