Liga Mistrzów: Dybala show w Turynie, pewne zwycięstwo Juve

• Data publikacji: 02.10.2018, 21:00

W drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Juventus pokonał w Turynie Young Boys Berno 3:0. Bohaterem spotkania został Paulo Dybala, strzelec trzech bramek.

Faworyt tego spotkania był tylko jeden i byli nim oczywiście gospodarze. Już od początku spotkania chcieli udowodnić, że ta rola jest dla nich nieprzypadkowa. W 5. minucie genialne podanie Bonucciego wykorzystał Dybala. Ten sam piłkarz wpisał się na listę strzelców niemal kwadrans przed końcem pierwszej połowy. Argentyńczyk wykorzystał niezdecydowanie obrońców, którzy domagali się odgwizdania spalonego i dobił strzał Matuidiego.

W drugiej połowie Dybala zdobył trzecią bramkę, tym samym kompletując hat tricka. Napastnik Juventusu wykończył składną akcję swojej drużyny, a przy tym trafieniu asystował Juan Cuadrado.

Cały mecz w barwach Starej Damy rozegrał Wojciech Szczęsny.

Juventus - Young Boys Berno 3:0 (2:0)