Liga Mistrzów: rozczarowujący remis na Old Trafford

• Data publikacji: 02.10.2018, 23:02

Rozczarowanie przeżyli kibice zgromadzeni na Old Trafford. W zapowiadającym się na jedno z ciekawszych spotkań wtorkowego wieczoru Manchester United zaledwie zremisował z Valencią 0:0.

Niewiele działo się w pierwszej połowie tego meczu. Nieco groźniejsze akcje przeprowadzali piłkarze gości, głównie za sprawą Goncalo Guedesa. Portugalczyk dwukrotnie próbował zaskoczyć Davida de Geę - raz jego strzał minął bramkę, a kolejne uderzenie zostało zablokowane przez obrońców. Po stronie Manchesteru swoją szansę miał Markus Rashford, ale on także nie potrafił skierować piłki do siatki.

Spotkanie nieco ożywiło się po przerwie. Cztery minuty po wznowieniu gry strzelał Guedes, ale znowu zawiodła go skuteczność. Po upływie czterech kwadransów Paul Pogba uderzał z rzutu wolnego, ale nie znalazł sposobu na Neto. Kilka minut później de Geę próbował zaskoczyć Batshuayi, jednak strzelił nad bramką. W odpowiedzi w 86. minucie Rashford trafił futbolówką wprost w poprzeczkę. Neto nie miał by w tej sytuacji za wiele do powiedzenia. Żadna z drużyn nie zdołała skierować piłki do siatki i mecz zakończył się remisem 0:0.

Manchester United - Valencia 0:0