Łukasz Zwoliński nie zwalnia tempa w Chorwacji

• Dodał: Łukasz Nocuń
  • Data publikacji: 06.10.2018, 16:53

Łukasz Zwoliński nie przestaje zachwycać w chorwackiej lidze. Napastnik HNK Gorica strzelił siódmą bramkę w sezonie, a jego zespół wygrał dzisiaj z HNK Rijeką 2:1 (0:1).

Ostatnie tygodnie są dla Łukasza Zwolińskiego rewelacyjne. Były zawodnik Pogoni Szczecin odbudował się w Chorwacji i zdążył już wzbudzić zainteresowanie klubów z najlepszych europejskich lig. W dzisiejsze popołudnie ponownie znalazł drogę do bramki rywali. W 54. minucie pokonał golkipera HNK Rijeki, dzięki czemu zdobył już siódmą bramkę w tym sezonie. Jego zespół HNK Gorica po trafieniu Iyayi Atiemwen z 80. minuty zdobył komplet punktów.

Zespół Polaka jest już na czwartym miejscu w tabeli chorwackiej ekstraklasy. Natomiast sam Zwoliński został współliderem klasyfikacji strzelców ligi.

HNK Gorica - HNK Rijeka 2:1 (0:1)