Siatkówka - MŚ: Polska-Niemcy [LIVE]

• Dodał: Mateusz Kirpsza
  • Data publikacji: 08.10.2022, 20:25

Ostatni mecz drugiej fazy mistrzostw świata. Polki są na najlepszej drodze do ćwierćfinału mistrzostw świata. Pora na starcie z ekipą niemiecką, która jest już bez szans na dalszy awans. Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji LIVE!

Polska - Niemcy 3:2 (26:24, 20:25, 25:18, 26:28, 15:10)

Relacja na żywo

Już we wtorek o 20:30 w Gliwicach zmierzymy się z Serbią. Kończymy drugą fazę turnieju na czwartym miejscu. Ogromny sukces naszej drużyny. Cóż to za czas, aby kibicować naszym drużynom zespołowym. Siatkarze, koszykarze, a teraz siatkarki!

Polska - Niemcy 15:10 Błąd dotknięcia siatki przez Niemki i wygrywamy 3:2 z Niemkami.

Polska - Niemcy 14:10 Mamy piłki meczowe! Udany atak Stysiak!

Polska - Niemcy 13:10 Po raz kolejny blok! Po raz kolejny Korneluk wraz z Wołosz!

Polska - Niemcy 12:10 Blok Agnieszki Korneluk!

Polska - Niemcy 11:10 Przydało się trochę szczęścia. Kończy punktem atak Stysiak.

Polska - Niemcy 10:9 Przełamuje okropny serwis Alagierska-Szczepaniak.

Polska - Niemcy 9:9 Znów remis. Zblokowana Górecka tym razem.

Polska - Niemcy 9:8 Znów bardzo nieprzyjemne serwisy Niemek. Magda Stysiak niestety w aut.

Polska - Niemcy 9:6 As serwisowy Stysiak!

Polska - Niemcy 8:6 Punkt za punkt teraz. Trudna wystawa Joanny Wołosz, lecz zakończyła udanie atak Stysiak.

Polska - Niemcy 7:5 Kolejny udany blok naszej drużyny.

Polska - Niemcy 6:4 Po bloku punkt zdobyła Magda Stysiak.

Polska - Niemcy 5:4 Dobry okres gry Niemek. Kolejna długa wymiana na ich korzyść.

Polska - Niemcy 4:2 Nie ma co przewidywać za szybko. Zablokowana Różański.

Polska - Niemcy 4:0 Trzeci punkt Korneluk, tym razem blokiem! Trochę powtarza się ostatni set z Kanadą.

Polska - Niemcy 3:0 As serwisowy Alagierskiej-Szczepaniak! Czas dla Heynena.

Polska - Niemcy 2:0 Ponownie Korneluk.

Polska - Niemcy 1:0 Zaczynamy od punktu Agnieszki Korneluk.

Polska - Niemcy 0:0 Zaczynamy tie-break!

Polska - Niemcy 26:28 Przegrywamy czwartego seta, więc zajmujemy czwarte miejsce w grupie, a to oznacza ćwierćfinał z Serbią.

Polska - Niemcy 26:27 Po naszym bloku Niemki z punktem. Wróciła Różański.

Polska - Niemcy 26:26 Również Hippe psuje serwis.

Polska - Niemcy 25:26 Niestety serwis w aut Magdy Stysiak.

Polska - Niemcy 25:25 Skończyła Alagierska-Szczepaniak!

Polska - Niemcy 24:25 Błąd Moniki Fedusio i piłka setowa dla Niemek.

Polska - Niemcy 24:24 Gramy na przewagi. Zblokowana niestety Magda Stysiak.

Polska - Niemcy 24:23 Jeszcze nie teraz. Druga piłka meczowa dla nas.

Polska - Niemcy 24:22 As serwisowy Agnieszki Korneluk! Piłka meczowa dla nas!

Polska - Niemcy 23:22 Punkt Magdy Stysiak! Pozostały dwa punkty.

Polska - Niemcy 22:22 Na serwisie pojawiła się Monika Fedusio, lecz Niemki dobrze przyjęły i skończyły atak.

Polska - Niemcy 22:21 Błąd serwisowy rywalek.

Polska - Niemcy 21:21 Wyrównują Niemki. Blok-aut po naszej stronie.

Polska - Niemcy 21:19 Pionowy blok Stysiak! Dwa punkty przewagi Polek w czwartym secie.

Polska - Niemcy 20:19 Niesamowite podbicia Stenzel! Po długiej akcji mocno wbiła piłkę w boisko rywalek Magda Stysiak!

Polska - Niemcy 19:19 Remisujemy! Autowy atak Janiski.

Polska - Niemcy 18:19 Daje sygnał do walki Olivii Różański! Powrotna zmiana w naszej ekipie.

Polska - Niemcy 17:18 Odrabiamy. Udany atak Różański.

Polska - Niemcy 16:18 Przerywamy serię Niemek! Udany atak Alagierskiej-Szczepaniak!

Polska - Niemcy 15:18 Znów atak ponad blokiem Olivii Różański. Trzy punkty przewagi Niemek.

Polska - Niemcy 15:17 Kolejne dwa punkty Niemek. Bardzo nieprzyjemny serwis po stronie niemieckiej, z którym problem w przyjęciu mają nasze zawodniczki.

Polska - Niemcy 15:15 Szkoda tych dwóch akcji. Ponownie tracimy zbudowaną przewagę.

Polska - Niemcy 15:13 Pojedynczy blok Różański! Czas dla Heynena.

Polska - Niemcy 13:13 Niestety serwis Stysiak wylądował na aucie.

Polska - Niemcy 12:11 Mocno po bloku punkt zdobywa nie kto inny jak Magdalena Stysiak.

Polska - Niemcy 11:10 Kolejny blok! Tym razem Magda Stysiak!

Polska - Niemcy 10:10 Mamy wyrównanie. Dobre akcje naszych przeciwniczek.

Polska - Niemcy 10:8 Blok Agnieszki Korneluk!

Polska - Niemcy 8:8 Punkt dla Niemiec teraz, ale akcje toczą się punkt za punkt.

Polska - Niemcy 6:5 Jak nie Korneluk to ze środka Alagierska-Szczepaniuk!

Polska - Niemcy 5:4 Wychodzimy na prowadzenie po autowym ataku Niemek.

Polska - Niemcy 4:4 Najpierw atak, a w kolejnej akcji blok Magdaleny Stysiak!

Polska - Niemcy 2:4 Serwis w siatkę Różański.

Polska - Niemcy 1:1 A pierwszy punkt dla nas zdobywa ze środka Agnieszka Korneluk.

Polska - Niemcy 0:1 Po raz pierwszy nie zaczynamy seta od punktu po naszej stronie.

Polska - Niemcy 0:0 Rozpoczynamy czwartą partię!

Polska - Niemcy 25:18 Mamy drugiego seta! Niemki posłały serwis w siatkę i prowadzimy ponownie w całym meczu!

Polska - Niemcy 24:17 Siedem piłek setowych po udanym ataku Magdaleny Stysiak!

Polska - Niemcy 23:16 Dwa punkty teraz dla Niemiec, jednak nasza przewaga jest bardzo duża.

Polska - Niemcy 22:14 Zablokowana Drewniok na potrójnym bloku. Trzy punkty do końca seta.

Polska - Niemcy 21:13 Atak punktowy Różański, ależ gra naszej drużyny.

Polska - Niemcy 20:13 Atak ze środka Alagierskiej-Szczepaniak. Świetne wejście w mecz naszej środkowej.

Polska - Niemcy 19:12 As serwisowy Zuzanny Góreckiej! Ależ seria przy serwisie.

Polska - Niemcy 18:12 Blok Alagierskiej-Szczepaniak!

Polska - Niemcy 17:12 Podbijamy piłkę z niemieckiego ataku, a wykończyła akcję Olivia Różański.

Polska - Niemcy 16:12 Różański teraz z punktem przy bloku!

Polska - Niemcy 15:12 Po długim challengu punkt dla nas. Dotknięcie siatki po stronie Niemek.

Polska - Niemcy 14:12 Pierwsza kiwka Joanny Wołosz w tym meczu!

Polska - Niemcy 12:11 Przestrzelone serwisy po obu stronach siatki.

Polska - Niemcy 11:9 Najpierw długa akcja zakończona naszym punktem, a następnie as serwisowy Różański!

Polska - Niemcy 9:9 Sprytna kiwka Korneluk. Znów wyrównujemy.

Polska - Niemcy 8:9 Szybki, mocny atak jednej z Niemek.

Polska - Niemcy 7:7 As serwisowy Klaudii Alagierskiej-Szczepaniuk, która rozpoczęła od pierwszego składu trzeciego seta.

Polska - Niemcy 6:7 Piłka po serwisie Alagierskiej przeszła na naszą stronę, a od razu wykorzystała to Korneluk.

Polska - Niemcy 5:7 Na dwa razy blokowały Polki, ale co ważne skutecznie!

Polska - Niemcy 4:6 Przełamujemy złą passę i punkt zdobyła Magda Stysiak.

Polska - Niemcy 3:6 Niestety znów nie udało się zakończyć punktem akcji. O czas poprosił Lavarini.

Polska - Niemcy 3:4 Niemki również blokiem zdobywają punkt. Ponownie zblokowana Stysiak.

Polska - Niemcy 3:2 Tego elementu również potrzebujemy. Punktowy blok naszej drużyny.

Polska - Niemcy 2:1 Takich akcji chcemy widzieć więcej! Dobry atak ze środka Korneluk.

Polska - Niemcy 1:0 Zaczynamy tym razem od punktu Olivii Różański!

Polska - Niemcy 20:25 Blok - aut i przegrywamy drugiego seta.

Polska - Niemcy 20:24 Punkt Magdaleny Stysiak.

Polska - Niemcy 19:24 Pięć piłek setowych dla Niemiec.

Polska - Niemcy 19:23 Agnieszka Korneluk z punktem. Potrzebujemy więcej takich dobrych akcji.

Polska - Niemcy 18:23 Złe przyjęcie zagrywki po naszej stronie i ucieka nam drugi set.

Polska - Niemcy 18:21 Zepsuta niemiecka zagrywka. Musimy zdobyć punkty przy naszym serwisie.

Polska - Niemcy 17:20 Fantastyczny atak Góreckiej i mamy przejście.

Polska - Niemcy 16:20 Cztery punkty przewagi Niemek i trudne nasze ustawienie.

Polska - Niemcy 15:19 Mamy punkt środkiem. Dobry atak Witkowskiej.

Polska - Niemcy 14:19 Kolejny blok Niemek. Drugi raz pod rząd zblokowana Stysiak.

Polska - Niemcy 14:18 Niestety kolejny zablokowany nasz atak.

Oficjalnie reprezentacja Polski w ćwierćfinale mistrzostw świata. Kanada pokonała 3:2 Dominikanę, więc gramy dalej!

Polska - Niemcy 14:17 Szkoda tej akcji, bo mieliśmy kilka razy ataki praktycznie stu procentowe. Świetna postawa libero drużyny przeciwnej. Czas dla Lavariniego.

Polska - Niemcy 14:15 Okiwała blok niemiecki Magda Stysiak.

Polska - Niemcy 13:14 As serwisowy Olivii Różański!

Polska - Niemcy 11:14 Kolejny raz nie kończy ataku Różański.

Polska - Niemcy 10:13 Znów słabszy fragment gry naszego zespołu. Zablokowana ponownie Stysiak.

Polska - Niemcy 10:11 Udany atak Orthman z drugiej linii na pojedynczym bloku oczywiście z punktem.

Polska - Niemcy 9:9 Dobry serwis Góreckiej, a kontrę wykończyła Różański!

Polska - Niemcy 8:9 Po bloku w końcu punkt zdobyła Magda Stysiak.

Polska - Niemcy 7:9 Zablokowana tym razem Kamila Witkowska. Nie możemy przebić się przez to ustawienie.

Polska - Niemcy 7:8 Kolejny punkt dla Niemiec, więc o czas poprosił Lavarini.

Polska - Niemcy 7:7 Zblokowana Magda Stysiak. Mamy wyrównanie.

Polska - Niemcy 7:6 Po challangu jednak okazało się, że atak Góreckiej był bez bloku z punktem dla Niemiec.

Polska - Niemcy 7:5 As serwisowy Niemek. Problem z przyjęciem miała Różański.

Polska - Niemcy 7:3 Trudna, długa akcja, ale z drugiej linii zakończyła ją Olivia Różański!

Polska - Niemcy 6:2 Popsuty serwis Różański, a następnie punkt z ataku zdobyła Stysiak!

Polska - Niemcy 5:1 Atak, serwis, a teraz blok! Tym razem zablokowała Niemkę Agnieszka Korneluk!

Polska - Niemcy 4:1 Fantastyczny serwis Różański. Trzeci as Polek w tym meczu.

Polska - Niemcy 3:1 Również punkty dostarcza Agnieszka Korneluk!

Polska - Niemcy 2:0 Drugi punkt Magdy Stysiak i mamy dwa punkty przewagi.

Polska - Niemcy 1:0 Tak jak w pierwszym secie rozpoczynamy od punktowego ataku Stysiak.

Polska - Niemcy 0:0 Wracamy na parkiet i rozpoczynamy drugiego seta!

Polska - Niemcy 26:24 Po taśmie zaatakowała jedna z Niemek, a piłka spadła na aucie, więc wygrywamy pierwszego seta!

Polska - Niemcy 25:24 Autowy atak Orthman! Teraz to my mamy piłkę setową. Czas dla Vitala Heynena.

Polska - Niemcy 24:24 Obroniona pierwsza piłka setowa. Fantastyczny atak Szlagowskiej.

Polska - Niemcy 23:24 Niestety błąd siatki po naszej stronie. Piłka setowa dla Niemek.

Polska - Niemcy 23:23 Teraz istny gwóźdź od Kamili Witkowskiej. Pora na nasz serwis.

Polska - Niemcy 22:22 Blok Stysiak, ale również świetna zagrywka Korneluk.

Polska - Niemcy 21:22 Magdalena Stysiak również pokazała, że potrafi atakować ze skrzydła.

Polska - Niemcy 20:22 Niemki odpowiadają ze skrzydła. Znów dwa punkty straty.

Polska - Niemcy 20:21 W końcu atak Agnieszki Korneluk, który kończy się punktem. Tego nam brakowało.

Polska - Niemcy 19:20 Weizel z autowym atakiem. Musimy odrobić punkty do Niemek.

Polska - Niemcy 18:19 Najpierw błąd serwisowy, a następnie swoje błędy odkupiła reprezentacja Niemiec.

Polska - Niemcy 17:18 Ponownie nasz atak podbiły Niemki, a akcję zakończyła Orthman.

Polska - Niemcy 17:16 Robimy przejście. Dobry, a najważniejsze punktowy atak Góreckiej.

Polska - Niemcy 16:16 As serwisowy Niemek. Mamy wyrównanie.

Polska - Niemcy 16:15 Dobry czas gry reprezentacji Niemiec. Czas dla Lavarininego.

Polska - Niemcy 16:13 Autowy serwis Magdy Stysiak.

Polska - Niemcy 15:12 Trafiona dość mocno była Agnieszka Korneluk. Na szczęście nic poważnego się nie stało.

Polska - Niemcy 13:9 Fantastyczny atak Różański! Wygląda ten set naprawdę dobrze na razie.

Polska - Niemcy 12:9 Najpierw potężny atak Stysiak, a następnie blokiem zdobyła punkt Joanna Wołosz.

Polska - Niemcy 11:9 Dwa punkty teraz dla Niemek. Wykorzystały dobrą zagrywkę.

Polska - Niemcy 11:7 Dobrze funkcjonują kontry w naszym zespole. Dobra gra od początku spotkania Różański.

Polska - Niemcy 9:7 Dobry atak Niemek po przerwie na życzenie trenera.

Polska - Niemcy 9:6 Kolejna dobra zagrywka i tym razem kontrę wykorzystała Olivia Różański. Czas dla Vitala Heynena.

Polska - Niemcy 8:6 I kolejny as! Akcja kopiuj wklej.

Polska - Niemcy 7:6 As serwisowy Góreckiej! Piłka prześliznęła się po siatce.

Polska - Niemcy 6:6 Odrabiamy stratę i zdobywamy punkt przy naszej zagrywce. Punkt po stronie Różański.

Polska - Niemcy 4:5 Teraz punkt za punkt. Mocne ataki ze skrzydła, które kończą się punktowo dla obu drużyn.

Polska - Niemcy 3:3 Kolejny celny atak Niemek i mamy wyrównanie.

Polska - Niemcy 1:0 Rozpoczynamy od ataku Magdy Stysiak!

Na mecz z Niemkami wychodzimy w składzie: Korneluk, Witkowska, Górecka, Stysiak, Wołosz, Różański oraz Stenzel.

Zapraszamy na relację LIVE z meczu Polska - Niemcy!