Biało-czerwona Serie A: Piątek bije kolejne rekordy

• Data publikacji: 08.10.2018, 22:11

8. kolejka Serie A już za nami, czas płynie do przodu. Niezmienne jest jednak to, że Krzysztof Piątek wciąż trafia do siatki rywali. Tym razem napastnik Genoi wpisał się na listę strzelców w przegranym starciu z Parmą 1:3. Zapraszamy na raport z włoskich boisk.

Michał Marcjanik (obrońca, Empoli) - cały mecz na ławce rezerwowych w meczu z Romą (2:0 dla Romy)

Wojciech Szczęsny (bramkarz, Juventus) - 90 minut w spotkaniu z Udinese Calcio (2:0 dla Juventusu)

Łukasz Teodorczyk (napastnik, Udinese) - od 75. minuty w starciu z Juventusem (2:0 dla Juventusu)

Łukasz Skorupski (bramkarz, Bologna) - 90 minut w meczu z Cagliari (2:0 dla Cagliari)

Thiago Cionek (obrońca, SPAL) - 90 minut w spotkaniu z Interem Mediolan (2:1 dla Interu Mediolan)

Piotr Zieliński (pomocnik, Napoli) - 90 minut w pojedynku z Sassuolo (2:0 dla Napoli)

Arkadiusz Milik (napastnik, Napoli) - cały mecz na ławce rezerwowych w starciu z Sassuolo (2:0 dla Napoli)

Bartłomiej Drągowski (bramkarz, Fiorentina) - cały mecz na ławce rezerwowych w meczu z Lazio Rzym (1:0 dla Lazio Rzym)

Arkadiusz Reca (obrońca, Atalanta Bergamo) - poza kadrą meczową na spotkanie z Sampdorią Genua (1:0 dla Sampdorii)

Bartosz Bereszyński (obrońca, Sampdoria Genua) - 90 minut i żółta kartka w meczu z Atalantą Bergamo (1:0 dla Sampdorii)

Karol Linetty (pomocnik, Sampdoria Genua) - do 83. minuty i żółta kartka w spotkaniu z Atalantą Bergamo (1:0 dla Sampdorii)

Dawid Kownacki (napastnik, Sampdoria Genua) - od 86. minuty w spotkaniu z Atalantą Bergamo (1:0 dla Sampdorii)

Mariusz Stępiński (napastnik, Chievo Verona) - 90 minut w meczu z AC Milan (3:1 dla Milanu)

Paweł Jaroszyński (obrońca, Chievo Verona) - od 77. minuty w spotkaniu z AC Milan (3:1 dla Milanu)

Krzysztof Piątek (napastnik, Genoa) - 90 minut, gol i żółta kartka w meczu z Parmą (3:1 dla Parmy)