Piłka ręczna - ME: Polska - Hiszpania [ZAPIS LIVE]
Paweł Bejnarowicz - ZPRP

• Dodał: Miłosz Szade
  • Data publikacji: 07.11.2022, 22:04

Po nieudanym meczu inauguracyjnym z Niemkami, Biało-Czerwone zmierzą się z Hiszpankami w drugim spotkaniu na mistrzostwach Europy! Zadanie nie będzie łatwe, ale wierzymy w reprezentantki Polski. Zapraszamy na śledzenie naszej relacji LIVE od godziny 20:30!

Polska - Hiszpania [LIVE - godz. 20:30]

Relacja na żywo

Polska - Hiszpania 22:21 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE i zapraszamy na środowy mecz z reprezentacją Czarnogóry!

Polska - Hiszpania 22:21 Co za końcówka reprezentantek Polski! Biało-Czerwone walczyły do samego końca i zafundowały nam tonę emocji! Na szczęście ostatnie minuty sprzyjały naszej drużynie, dzięki czemu zdobywamy pierwsze punkty na tych mistrzostwach Europy!

Polska - Hiszpania 22:21 Polki obroniły ostatnią akcję i wygrywają to spotkanie!

Polska - Hiszpania 22:21 27 sekund do końca. Arne Senstad prosi o czas.

Polska - Hiszpania 22:21 Ich niemoc zostaje przełamana w kluczowym momencie.

Polska - Hiszpania 22:20 Hiszpanki bez bramki od dziesięciu minut!

Polska - Hiszpania 22:20 Mariola Wiertelak nie myli się z lewego skrzydła! Do końca meczu pozostały dwie minuty!

Polska - Hiszpania 21:20 Hiszpanki kompletnie pogubiły się w tej akcji! Piłka w rękach Polek!

Polska - Hiszpania 21:20 Trener Hiszpanek prosi o ostatni czas. Trzy minuty do końca.

Polska - Hiszpania 21:20 Łabuda finalizuje kontratak! Polki na prowadzeniu!

Polska - Hiszpania 20:20 Olek na remis! Co za moment naszej młodej obrotowej!

Polska - Hiszpania 19:20 Adrianna Płaczek daje wiatr w żagle całej drużynie!

Polska - Hiszpania 19:20 Aleksandra Olek rzuca bramkę kontaktową! Na 5 minut przed końcem Polki wracają do gry!

Polska - Hiszpania 18:20 Kobylińska z zimną krwią lobuje bramkarkę Hiszpanek!

Polska - Hiszpania 17:20 Przez najbliższe dwie minuty Polki zagrają z przewagą jednej zawodniczki.

Polska - Hiszpania 17:20 Kinga Achruk zmieściła piłkę przy krótkim słupku.

Polska - Hiszpania 16:20 Po dwudziestu minutach drugiej odsłony Biało-Czerwone rzuciły tylko 4 bramki, co znacząco przekłada się na aktualny wynik.

Polska - Hiszpania 16:20 Kochaniak-Sala rzuciła bramkę, ale chwilę później nieprzepisowo powstrzymała rywalkę, za co została zesłana na ławkę kar.

Polska - Hiszpania 15:19 Hiszpanki uciekają na plus 4. Każdy błąd Polek jest skrupulatnie wykorzystywany przez przeciwniczki.

Polska - Hiszpania 15:18 Po faulu Biało-Czerwonych w ataku Hiszpanki ponownie wykorzystują brak polskiej bramkarki.

Polska - Hiszpania 15:17 Hiszpanki trafiają na pustą bramkę Polek.

Polska - Hiszpania 15:16 Aneta Łabuda przełamuje drużynowy impas po świetnej akcji indywidualnej!

Polska - Hiszpania 14:15 Mercedes Castellanos zalicza trzy udane interwencje z rzędu!

Polska - Hiszpania 14:15 Obie drużyny grają bardzo twardo w obronie, przez co widzimy mało bramek w drugiej odsłonie. Polki nie mogą pokonać bramkarki rywalek od prawie ośmiu minut.

Polska - Hiszpania 14:15 Rosiak była zmuszona do rzutu z niewygodnej pozycji przez grę pasywną. Ta próba się nie udała.

Polska - Hiszpania 14:14 Arne Senstad reaguje na chwilową bezproduktywność Polek w ataku - przerwa na żądanie Norwega.

Polska - Hiszpania 14:14 Niestety, Natalia Nosek ponownie schodzi na ławkę kar w krótkim odstępie czasu.

Polska - Hiszpania 14:14 Monika Kobylińska przyspieszyła akcję, ale pomyliło się przy oddawaniu rzutu.

Polska - Hiszpania 14:13 Magda Balsam nie zawahała się przy rzucie karnym!

Polska - Hiszpania 13:13 Płaczek z szóstą skuteczną interwencją!

Polska - Hiszpania 13:13 Natalia Nosek z dwuminutową karą.

Polska - Hiszpania 13:13 Dużo szczęścia po stronie reprezentacji Hiszpanek. Dwukrotnie udało im się zebrać piłkę po niecelnych rzutach i w końcu udało im się znaleźć drogę do siatki.

Polska - Hiszpania 13:12 Natalia Nosek popisuje się atomowym rzutem!

Polki rozpoczynają drugą połowę.

Obie reprezentacje powoli wracają na parkiet!

Polska - Hiszpania 12:12 Polki miały w tym meczu kilka słabszych momentów i prostych strat, ale ostatnie minuty pierwszej odsłony były dla nich małym powrotem zza światów. Zapraszamy na kilkunastu minutową przerwę.

Polska - Hiszpania 12:12 Hiszpanki pogubiły się w ostatniej akcji, a Polki z Moniką Kobylińska na czele trafiają na remis!

Polska - Hiszpania 11:12 Pierwsza połowa powoli zmierza do końca. Na ostanie kilkadziesiąt sekund o czas poprosił trener Hiszpanek.

Polska - Hiszpania 11:12 Łabuda po raz kolejny wykorzystała miejsce na prawym skrzydle.

Polska - Hiszpania 10:11 Kochaniak-Sala z trzecią bramką! Polki przetrwały słabszy moment i cały czas depczą Hiszpankom po piętach.

Polska - Hiszpania 9:11 Aneta Łabuda perfekcyjnie trafia z prawego skrzydła!

Polska - Hiszpania 8:9 Magda Balsam nie myli się z siódmego metra.

Polska - Hiszpania 7:9 Adriana Płaczek podaje swoim koleżanką butlę z tlenem! W zamian Daria Michalak poszła z rzutem z lewego skrzydła przy czym była faulowana i wysłała Hiszpankę na ławkę kar.

Polska - Hiszpania 7:9 Polki po raz kolejny świetnie dostrzegły Sylwię Matuszczyk, a ta bezbłędnie w pojedynku sam na sam z bramkarką.

Polska - Hiszpania 6:9 Arnse Senstad zaryzykował grę 7 vs. 6 na dwie obrotowe i to ryzyko się opłaciło. Kochaniak-Sala wykorzystała przewagę liczebną. W odpowiedzi Hiszpanki wykorzystały kolejny już rzut karny.

Polska - Hiszpania 5:7 Współpraca Kobylińskiej z Matuszczyk przyniosła bramkę numer 5!

Polska - Hiszpania 4:7 Gassama Cissokho udała się na ławkę kar. W rozegraniu Polek pojawiła się Natalia Nosek.

Polska - Hiszpania 4:7 Kolejne złe podanie Polek skutkuje skutecznym atakiem pozycyjnym Hiszpanek. Cabral na dwa razy pokonuje Barbarę Zimę.

Polska - Hiszpania 4:5 Cabral wywalczyła rzut karny a następnie zamieniła go na bramkę. Bardzo szybko odpowiedziała Kobylińska.

Polska - Hiszpania 3:4 Teraz to Hiszpanki zagrają w mniejszości. Polki nie wykorzystały przewagi w pierwszej akcji.

Polska - Hiszpania 3:4 Arnse Senstad poprosił o przerwę.

Polska - Hiszpania 3:4 Na parkiecie pojawiły się Aleksandra Rosiak oraz Sylwia Matuszczyk. Mimo tego atak Polek spalił na panewce, co zostało brutalnie wykorzystane przez Hiszpanki.

Polska - Hiszpania 3:2 Dwie minuty kary dla Karoliny Kochaniak-Sali.

Polska - Hiszpania 3:2 Adrianna Płaczek ponownie dała o sobie znać między słupkami! Po drugiej stronie Polki niestety znowu zgubiły piłkę po niecelnym podaniu.

Polska - Hiszpania 3:2 Póki co defensywa Polek wygląda bardzo obiecująco. Hiszpanki wykorzystały jednak błąd Biało-Czerwonych w ataku i zdobyły szybką bramkę po przejęciu piłki.

Polska - Hiszpania 3:1 Monika Kobylińska łatwo zgubiła rywalkę i pewnie wykończyła swoją akcję.

Polska - Hiszpania 2:1 Żółta kartka dla Aleksandry Olek za nieprzepisową walkę na kole w obronie.

Polska - Hiszpania 2:1 Karolina Kochaniak-Sala weszła bardzo pewnie w akcję indywidualną i umieściła piłkę w siatce!

Polska - Hiszpania 1:0 Adrianna Płaczek z pierwszą bardzo dobrą interwencją, a Monika Kobylińska jako pierwsza wpisuje się na listę strzelczyń!

Polska - Hiszpania 0:0 Zaczynamy widowisko! Przy piłce Hiszpanki.

Sędzinami dzisiejszego meczu będzie bośniacki duet: Tatjana Prastalo i Vesna Balvan.

Mecz startuje już za kilka minut! Czas na hymny obu drużyn.

Przypominamy, że w kadrze Hiszpanek zabraknie kapitanki Silvii Navarro. 43-letnia bramkarka nabawiła się urazu w meczu z reprezentacją Czarnogóry.