Mecz towarzyski U20: ekipa Magiery gromi Czechów

• Dodał: Szymon Frąckiewicz
  • Data publikacji: 11.10.2018, 21:30

Przygotowująca się pod okiem Jacka Magiery do przyszłorocznych, goszczonych przez Polskę, Mistrzostw Świata U20, juniorska reprezentacja, dała dziś zebranym w Łodzi kibicom powody do radości. Nasi piłkarze rozbili 3-0 Czechów.

Wynik tego meczu poznaliśmy szybko. Polacy rozpoczęli od mocnego uderzenia i prowadzenie 3-0 osiągnęli już po zaledwie 16 minutach. Wynik spotkania otworzył w 8. minucie Tymoteusz Puchacz. Kapitan wykorzystał podanie wzdłuż bramki i z najmniejszej odległości pokonał czeskiego golkipera. Kolejne bramki padły z rzutów karnych. W 11. minucie wynik podwyższył Adrian Łyszczarz, a 5 minut później nie pomylił się Jakub Moder. Obydwaj strzelili po ziemi, w lewy dolny róg bramki. Dalsza część meczu minęła "bez historii". Biało-Czerwonym udało się rozstrzygnąć jego losy w 8 minut.

Polska – Czechy 3:0 (3:0)

Bramki: 8' Puchacz, 11' Łyszczarz (k.), 16' Moder (k.)

Kartki: 25' Szota Ż, 27' Puchacz Ż – 15' Lingr Ż, 27' Soucek Ż