Tenist stołowy - WTT Feeder Dusseldorf: koniec turnieju dla Kubika
Igor Wasilewski

• Dodał: Dawid Lis
  • Data publikacji: 15.02.2023, 15:36

Maciej Kubik już po pierwszym meczu zakończył swój udział w WTT Feeder Dusseldorf. Polak prowadził w setach, ale ostatecznie przegrał z niżej rozstawionym rywalem.

Maciej Kubik jest jedynym Polakiem, który występował w pierwszym turnieju w Dusseldorfie rangi WTT Feeder. Nasz reprezentant w 1/32 turnieju spotkał się przy stole z Niagolem Stoyanovem z Włoch, który jest niżej w rankingu od Kubika.

Pierwszą partię gładko wygrał Włoch, ale w kolejnej dobrze prezentował się Maciej Kubik i doprowadził do remisu w meczu. W trzecim secie piłkę na zwycięstwo miał Niagol Stoyanov, ale na przewagi zwyciężył Polak, który prowadził już 2:1. Okazało się jednak, że w kolejnych partiach minimalnie lepszy był rywal, który wyeliminował Polaka z dalszego udziału.

Drugi turniej WTT Feeder w Dusseldorfie zaplanowany jest w terminie 21-24 lutego i tam ponownie powinniśmy oglądać zawodników z Polski.