• Dodał: Aliaksandr Morozau
  • Data publikacji: 12.04.2023, 10:00

Za nami kolejna pasjonująca noc z najlepszą hokejową ligą NHL. Najwięcej bramek, bo osiem padło w starciu pomiędzy New Jersey Devils i Buffalo Sabres.

New Jersey Devils 6:2 Buffalo Sabres

12' Boqvist, 22' Siegenthaler, 30' Wood, 48', 58' Tatar, 59' Hughes - 27' Skinner, 54' Samuelsson

Pewne już gry w fazie play-off New Jersey Devils pewnie pokonało u siebie ekipę Buffalo Sabres 6:2. Gospodarze objęli prowadzenie w 12. minucie, gdy do bramki trafił Jesper Boqvist. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej tercji, a na początku drugiej zrobiło się 2:0, po trafieniu Jonasa Siegenthalera. Pięć minut po tym goście złapali kontakt za sprawą bramki Jeffa Skinnera. Jednak jeszcze w tej tercji "Diabły" odzyskały dwubramkowe prowadzenie, gdy w 30. minucie trafił Miles Wood. W ostatniej odsłonie dubletem popisał się Tomas Tatar, a w międzyczasie straty zmniejszył nieco Matias Samuelsson. Ostatnie słowo należało jednak do Jacka Hughesa, który strzałem do pustej bramki ustalił wynik końcowy na 6:2.