Siatkówka - LSK: pierwsze 3:0 w sezonie

• Data publikacji: 04.11.2018, 16:38

Po piątkowym 3:1 i trzech tie-breakach w sobotę kibice śledzący Ligę Siatkówki Kobiet doczekali się trzysetowego spotkania. Wygraną na Podpromiu odniósł Developres SkyRes Rzeszów.

W pierwszej kolejce rywalkami rzeszowianek była drużyna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Pierwsza partia była niezwykle zacięta - drużyna gości utrzymywała kontakt z faworyzowanymi przeciwniczkami i set rozstrzygnął się dopiero po grze na przewagi. Ostatecznie Developres triumfował w pierwszej odsłonie spotkania 30:28.

Drugi set wyglądał już inaczej - gospodynie szybko odskoczyły na kilka punktów, a swoją przewagę sukcesywnie powiększały. W efekcie w kontraście do pierwszosetowych męczarni odniosły gładkie zwycięstwo 25:13. W trzeciej partii obraz gry nie uległ znaczącej zmianie i podopieczne Loreno Miccellego postawiły kropkę nad i, wygrywając 25:18 i cały mecz 3:0.

Developres SkyRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (30:28, 25:13, 25:18)