Biało-czerwona Serie A: przełamanie Milika

• Data publikacji: 05.11.2018, 16:56

Od 6. kolejki Serie A i starcia z Parmą czekał Arkadiusz Milik na trafienie dla Napoli. Tym razem napastnik reprezentacji Polski zdobył bramkę w wygranym meczu 5:1 z Empoli. Jak zagrali pozostali Polacy? Zapraszamy do przeczytania raportu.

Thiago Cionek (obrońca, SPAL) - od 46. minuty i żółta kartka w wyjazdowym meczu z Lazio Rzym (4:1 dla Lazio)

Paweł Jaroszyński (obrońca, Chievo Verona) - 90 minut w domowym spotkaniu z Sassuolo (2:0 dla Sassuolo)

Mariusz Stępiński (napastnik, Chievo Verona) - 90 minut w domowym spotkaniu z Sassuolo (2:0 dla Sassuolo)

Bartosz Salamon (obrońca, Frosinone) - na ławce rezerwowych w wyjazdowym meczu z Parmą (remis 0:0)

Bartosz Bereszyński (obrońca, Sampdoria Genua) - 90 minut w domowym meczu z Torino (4:1 dla Torino)

Karol Linetty (pomocnik, Sampdoria Genua) - od 14. minuty w domowym meczu z Torino (4:1 dla Torino)

Dawid Kownacki (napastnik, Sampdoria Genua) - od 79. minuty w domowym meczu z Torino (4:1 dla Torino)

Łukasz Skorupski (bramkarz, Bologna) - 90 minut w domowym meczu z Atalantą Bergamo (2:1 dla Atalanty)

Arkadiusz Reca (obrońca, Atalanta Bergamo) - poza kadrą meczową na wyjazdowy mecz z Bologną (2:1 dla Atalanty)

Łukasz Teodorczyk (napastnik, Udinese Calcio) - poza kadrą meczową z powodu kontuzji na domowy mecz z Milanem (1:0 dla Milanu)

Krzysztof Piątek (napastnik, Genoa) - od 51. minuty w wyjazdowym meczu z Interem Mediolan (5:0 dla Interu)

Bartłomiej Drągowski (bramkarz, Fiorentina) - na ławce rezerwowych w domowym meczu z AS Roma (remis 1:1)

Wojciech Szczęsny (bramkarz, Juventus) - 90 minut w domowym meczu z Cagliari (3:1 dla Juventusu)

Piotr Zieliński (pomocnik, Napoli) - do 83. minuty w domowym meczu z Empoli (5:1 dla Napoli)

Arkadiusz Milik (napastnik, Napoli) - od 83. minuty i gol w domowym meczu z Empoli (5:1 dla Napoli)

Michał Marcjanik (obrońca, Empoli) - na ławce rezerwowych w wyjazdowym spotkaniu z Napoli (5:1 dla Napoli)