Siatkówka - LSK: niedziela dniem tie-breaków

• Data publikacji: 18.11.2018, 18:49

Kolejne dwa spotkania czwartej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet zostały rozegrane w niedzielę. Oba zakończyły się dopiero po piątym secie.

W Łodzi zespół Grot Budowlani podejmował DPD Legionovię Legionowo. W pierwszym secie gospodynie pewnie wygrały do 15, natomiast w kolejnych dwóch po zaciętym boju przegrywały do 23. Czwarty set ułożył się po myśli Budowlanych, które zwyciężając 25:17 doprowadziły do tie-breaka. W nim nie dały rywalkom najmniejszych szans, przegrywając jedynie cztery akcje.

Grot Budowlani Łódź-DPD Legionovia Legionowo 3:2 (25:15, 23:25, 23:25, 25:17, 15:4)

MVP: Agata Babicz

Podział punktów był też w Bydgoszczy, gdzie Bank Pocztowy Pałac zmierzył się z Enea PTPS-em Piła. Po wygranych przez gospodynie dwóch pierwszych setach (do 15 i 20), pilanki odrobiły straty, zwyciężając w trzecim secie 25:17, a w czwartym 25:19. Nie udało im się jednak triumfować w całym meczu - tie-break zakończył się wygraną zawodniczek Pałacu 15:9, które w całym meczu wygrały 3:2.

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Enea PTPS Piła 3:2 (25:15, 25:20, 17:25, 19:25, 15:9)

MVP: Patrycja Polak-Balmas