NHL: Capitals ponownie zwycięscy

• Data publikacji: 01.12.2018, 11:54

Drugą porażkę z rzędu po serii dziesięciu zwycięstw zanotowali minionej nocy hokeiści Buffalo Sabres. Podopieczni Phila Housley'a ulegli po dogrywce Florida Panthers 2:3. Serię zwycięstw kontynuują natomiast Washington Capitals.

Sabres dwukrotnie w tym spotkaniu prowadzili - najpierw po bramce Jeffa Skinnera, następnie po trafieniu Sama Reinharta. Za każdym razem Panthers wracali jednak do gry i ostatecznie zwyciężyli, po golu Aleksandra Barkowa w trzeciej minucie dogrywki.

Aż dziewięć bramek oglądali kibice w Waszyngtonie, gdzie miejscowi Capitals zwyciężyli 6:3 New Jersey Devils. Gospodarzy do siódmego zwycięstwa z rzędu poprowadził Niklas Backstrom. Szwed trzykrotnie wpisał się na listę strzelców i raz asystował.

Na sześciu zatrzymał się licznik zwycięskich spotkań z rzędu Colorado Avalanche. Hokeiści z Denver ulegli minionej nocy po dogrywce St. Louis Blues. Bohaterem zespołu trenera Craiga Berube został obrońca Colton Parayko, który w drugiej minucie dogrywki ustalił wynik spotkania na 3:2.