Biało - czerwona Serie A: Milik bohaterem, czerwony Cionek

• Data publikacji: 04.12.2018, 12:00

W kończącym spotkaniu 14. kolejkę Serie A Atalanta Bergamo przegrała u siebie z Napoli 1:2. Zwycięską bramkę trzy minuty po wejściu na boisko strzelił Arkadiusz Milik. Mniej pozytywnych wspomnień mieć będzie z pewnością Thiago Cionek, którego SPAL zremisowało 2:2 z Empoli, a on sam otrzymał czerwoną kartkę.

Bartosz Bereszyński (obrońca, Sampdoria Genua) - 90 minut i żółta kartka w domowym spotkaniu z Bologną (4:1 dla Sampdorii)

Karol Linetty (pomocnik, Sampdoria Genua) - do 84. minuty, asysta i żółta kartka w domowym spotkaniu z Bologną (4:1 dla Sampdorii)

Dawid Kownacki (napastnik, Sampdoria Genua) - 90 minut na ławce rezerwowych w domowym spotkaniu z Bologną (4:1 dla Sampdorii)

Łukasz Skorupski (bramkarz, Bologna) - 90 minut w wyjazdowym spotkaniu z Sampdorią Genua (4:1 dla Sampdorii)

Bartłomiej Drągowski (bramkarz, Fiorentina) - 90 minut na ławce rezerwowych w domowym meczu z Juventusem (3:0 dla Juventusu)

Wojciech Szczęsny (bramkarz, Juventus) - 90 minut w wyjazdowym meczu z Fiorentiną (3:0 dla Juventusu)

Thiago Cionek (obrońca, SPAL) - do 49. minuty i czerwona kartka w domowym spotkaniu z Empoli (remis 2:2)

Michał Marcjanik (obrońca, Empoli) - 90 minut na ławce rezerwowych w wyjazdowym spotkaniu ze SPAL (remis 2:2)

Paweł Jaroszyński (obrońca, Chievo Verona) - poza kadrą meczową na domowy mecz z Lazio Rzym (remis 1:1)

Mariusz Stępiński (napastnik, Chievo Verona) - 90 minut na ławce rezerwowych w domowym meczu z Lazio Rzym (remis 1:1)

Krzysztof Piatek (napastnik, Genoa) - d0 30. minuty w wyjazdowym meczu z Torino (2:1 dla Torino)

Łukasz Teodorczyk (napastnik, Udinese Calcio) - poza kadrą meczową z powodu kontuzji na wyjazdowy mecz z Sassuolo (remis 0:0)

Bartosz Salamon (obrońca, Frosinone) - 90 minut na ławce rezerwowych w domowym meczu z Cagliari (remis 1:1)

Arkadiusz Reca (obrońca, Atalanta Bergamo) - 90 minut na ławce rezerwowych w domowym meczu z Napoli (2:1 dla Napoli)

Piotr Zieliński (pomocnik, Napoli) - od 77. minuty w wyjazdowym meczu z Atalantą Bergamo (2:1 dla Napoli)

Arkadiusz Milik (napastnik, Napoli) - od 82. minuty i bramka w wyjazdowym meczu z Atalantą Bergamo (2:1 dla Napoli)