Siatkówka - LSK: czołówka nie zawiodła

• Data publikacji: 08.12.2018, 23:49

Trzy mecze Ligi Siatkówki Kobiet rozegrano w sobotę. Miejsca w czołówce tabeli zachowały ŁKS i Developres.

W Łodzi ŁKS Commercecon podejmował BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Pierwszą partię gospodynię wygrały do 20, a drugą do 22. W trzeciej bielszczanki były blisko odwrócenia losów spotkania, ale ostatecznie przegrały na przewagi 27:29, ulegając ŁKS-owi w całym meczu 0:3.

ŁKS Commercecon Łódź-BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:22, 29:27)
MVP:
Aleksandra Wójcik

Na Podpromie zawitała drużyna Enea PTPS Piła. Pierwszego seta Developres wygrał wysoko, do 15, jedna w drugim i trzecim to pilanki były górą, zwyciężając do 20 i 22. Rzeszowianki zdołały doprowadzić do tie-breaka, wygrywając w czwartej partii 25:18, a w decydującym secie triumfowały 15:9, zgarniając dwa punkty za zwycięstwo.

Developres SkyRes Rzeszów-Enea PTPS Piła 3:2 (25:15, 20:25, 22:25, 25:18, 15:9)
MVP:
Michaela Mlejnkova

Legionovia w ostatnim meczu dnia podejmowała #VolleyWrocław. Pierwszą partię wrocławianki wygrały do 20, natomiast w kolejnych dwóch wygrywały gospodynie - najpierw do 18, potem do 21. Drużyna gości wyrównała stan meczu, zwyciężając w partii czwartej do 17, a w decydującym secie po krótkiej grze na przewagi wygrały 16:14, wywożąc z Legionowa dwa punkty.

DPD Legionovia Legionowo-#VolleyWrocław 2:3 (20:25, 25:18, 25:21, 17:25, 14:16)