Liga ASOBAL: Barcelona nie zwalnia tempa

• Data publikacji: 10.12.2018, 18:44

Hiszpańskie rozgrywki nabierają tempa - mecze rozgrywane są co trzy dni, a więc łatwiej o niespodzianki. Tak też było w spotkaniu Bidasoa Irun z La Rioją.

Spotkanie to rozpoczęło się od prowadzenia gości. Postawili oni trudne warunki w obronie, przez co gospodarze nie mogli poradzić sobie w ataku. Po kilkuminutowej niemocy, zespół Bidasoa przebudził się i zaczął odrabiać straty. Udało im się doprowadzić do remisu przed końcem pierwszej połowy. Po przerwie gra wyglądała podobnie. Jenak tym razem La Rioja nie pozwoliła sobie na utratę prowadzenia. Bardzo dobrze wykorzystywali swoje szanse w kontrach, przez co mogli cieszyć się z wygranej 32:30 z wyżej notowanym przeciwnikiem.

Barcelona Lassa pogrążyła swojego rywala Puente Genil. Już po pierwszych 30. minutach objęli 11-bramkowe prowadzenie (25:14). W drugiej części spotkania gra wyglądała bardzo podobnie, a hegemonowi ligi hiszpańskiej udało się łącznie zdobyć 46 bramek!