Biało - czerwona Serie A: przepiękny gol Piątka

• Data publikacji: 23.12.2018, 13:37

Znowu na ustach całych Włoch jest Krzysztof Piątek. Polski napastnik zdobył przepiękną bramkę w samo okienko w starciu wygranym przez jego zespół 3:1 z Atalantą Bergamo i tym samym umocnił się na pozycji lidera w klasyfikacji najlepszych strzelców Serie A. Dobry występ zanotował także Mariusz Stępiński.

Karol Linetty (pomocnik, Sampdoria Genua) - do 86. minuty w wyjazdowym meczu z Empoli (4:2 dla Sampdorii)

Bartosz Bereszyński (obrońca, Sampdoria Genua) - poza kadrą meczową z powodu kontuzji na wyjazdowy mecz z Empoli (4:2 dla Sampdorii)

Dawid Kownacki (napastnik, Sampdoria Genua) - cały mecz na ławce rezerwowych w wyjazdowym spotkaniu z Empoli (4:2 dla Sampdorii)

Michał Marcjanik (obrońca, Empoli) - poza kadrą meczową na domowe spotkanie z Sampdorią Genua (4:2 dla Sampdorii)

Bartłomiej Drągowski (bramkarz, Fiorentina) - cały mecz na ławce rezerwowych w wyjazdowym spotkaniu z AC Milan (1:0 dla Fiorentiny)

Piotr Zieliński (pomocnik, Napoli) - 90 minut w domowym meczu ze SPAL (1:0 dla Napoli)

Arkadiusz Milik (napastnik, Napoli) - cały mecz na ławce rezerwowych w domowym spotkaniu ze SPAL (1:0 dla Napoli)

Thiago Cionek (obrońca, SPAL) - 90 minut i żółta kartka w wyjazdowym meczu z Napoli (1:0 dla Napoli)

Krzysztof Piątek (napastnik, Genoa) - 90 minut i gol w domowym meczu z Atalantą Bergamo (3:1 dla Genoi)

Arkadiusz Reca (obrońca, Atalanta Bergamo) - cały mecz na ławce rezerwowych w wyjazdowym meczu z Genoą (3:1 dla Genoi)

Łukasz Teodorczyk (napastnik, Udinese Calcio) - poza kadrą meczową z powodu kontuzji w domowym meczu z Frosinone (remis 1:1)

Bartosz Salamon (obrońca, Frosinone) - cały mecz na ławce rezerwowych w wyjazdowym spotkaniu z Udinese Calcio (remis 1:1)

Paweł Jaroszyński (obrońca, Chievo Verona) - od 46. minuty w domowym meczu z Interem Mediolan (remis 1:1)

Mariusz Stępiński (napastnik, Chievo Verona) - od 61. minuty i asysta w domowym meczu z Interem Mediolan (remis 1:1)

Łukasz Skorupski (bramkarz, Bologna) - 90 minut i czyste konto w wyjazdowym meczu z Parmą (remis 0:0)

Wojciech Szczęsny (bramkarz, Juventus) - 90 minut i czyste konto w domowym meczu z AS Roma (1:0 dla Juventusu)