Biało - czerwona Serie A: Milik z przepięknym trafieniem

• Data publikacji: 22.01.2019, 14:48

Po raz kolejny gol strzelony przez Arkadiusza Milika zapewnił komplet punktów Napoli. Zespół z Neapolu pokonał w hicie kolejki Lazio Rzym 2:1. Jak spisali się pozostali Polacy? Zapraszamy do przeczytania raportu z włoskich boisk.

Krzysztof Piątek (napastnik, Genoa) - poza kadrą meczową na domowe spotkanie z AC Milan (Polak szykuje się do transferu do Rossonerich) - (2:0 dla Milanu)

Wojciech Szczęsny (bramkarz, Juventus) - 90 minut na ławce rezerwowych w domowym spotkaniu z Chievo Verona (3:0 dla Jauventusu)

Mariusz Stępiński (napastnik, Chievo Verona) - od 65. minuty w wyjazdowym meczu z Juventusem (3:0 dla Juventusu)

Paweł Jaroszyński (obrońca, Chievo Verona) - od 66. minuty w wyjazdowym meczu z Juventusem (3:0 dla Juventusu)

Bartosz Salamon (obrońca, Frosinone) - 90 minut na ławce rezerwowych w domowym meczu z Atalantą Bergamo (5:0 dla Atalanty)

Arkadiusz Reca (obrońca, Atalanta Bergamo) - od 83. minuty w wyjazdowym meczu z Frosinone (5:0 dla Atalanty)

Bartłomiej Drągowski (bramkarz, Fiorentina) - 90 minut na ławce rezerwowych w domowym spotkaniu z Sampdorią Genua (remis 3:3)

Bartosz Bereszyński (obrońca, Sampdoria Genua) - 90 minut na ławce rezerwowych w wyjazdowym spotkaniu z Fiorentiną (remis 3:3)

Karol Linetty (pomocnik, Sampdoria Genua) - poza kadrą meczową z powodu kontuzji kostki w wyjazdowym meczu z Fiorentiną (remis 3:3)

Dawid Kownacki (napastnik, Sampdoria Genua) - poza kadrą meczową (Polak szykuje się do transferu) w wyjazdowym meczu z Fiorentiną (remis 3:3)

Thiago Cionek (obrońca, SPAL) - od 84. minuty i żółta kartka w domowym meczu z Bologną (remis 1:1)

Łukasz Skorupski (bramkarz, Bologna) - 90 minut w wyjazdowym meczu ze SPAL (remis 1:1)

Michał Marcjanik (obrońca, Empoli) - 90 minut na ławce rezerwowych w wyjazdowym meczu z Cagliari (remis 2:2)

Piotr Zieliński (pomocnik, Napoli) - 90 minut i żółta kartka w domowym meczu z Lazio Rzym (2:1 dla Napoli)

Arkadiusz Milik (napastnik, Napoli) - 90 minut i bramka z rzutu wolnego w domowym meczu z Lazio Rzym (2:1 dla Napoli)

Łukasz Teodorczyk (napastnik, Udinese Calcio) - poza kadrą meczową z powodu kontuzji na spotkanie z Parmą (2:1 dla Parmy)