Liga Mistrzyń: Łódź przegrywa kolejny mecz

• Data publikacji: 22.01.2019, 20:52

Trzecia kolejka siatkarskiej Ligi Mistrzyń. ŁKS Łódź zagrał z włoskim klubem Conegliano. Liderki tabeli wygrały z polskim zespołem 3:0.

Siatkarki z centralnej części naszego kraju mają do tej pory tylko jeden wygrany mecz. Dziś dołożyły drugą porażkę. To był mecz, w którym bez wątpienia prym wiodły Włoszki. To one od początku do końca trzymały rękę na pulsie.

W pierwszym secie łodzianki zdobyły najwięcej punktów, bo 20. W każdej kolejnej partii podopieczne słowackiego trenera Michała Maska nie miały nic do powiedzenia. Rywalki wychodziły na prowadzenie już na początku trwania drugiej i trzeciej odsłony, utrzymując sporą różnicę punktową. Drugiego seta przegrały do 15, ostatniego do 17. Obecnie zajmują ostatnie miejsce w grupie D.

ŁKS Łódź – Imoco Volley Conegliano 0:3 (20:25 15:25 17:25)

Składy zespołów:

ŁKS: Bidias (2), A. Wójcik (7), Bociek (13), Alagierska (6), Efimienko-Mlotkowska (4), M. Wójcik (2), Korabiec (libero) oraz Szczyrba (1) i Wawrzyńczyk
Imoco: De Kruijf (13), Danesi (5), Fabris (16), Wołosz (4), Hill (12), Sylla (5), De Gennaro (libero) oraz Bechis, Lowe (2) i Moretto