Biało - czerwona Serie A: debiut Piątka, gol Stępińskiego

• Data publikacji: 29.01.2019, 12:18

Całe Włochy, lecz nie tylko, żyły wyczekiwanym debiutem Krzysztofa Piątka dla AC Milan. Polak, co prawda, nie znalazł się w wyjściowej jedenastce, ale i tak pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. Bramkę dla Chievo Verona strzelił Mariusz Stępiński, ale jego klub uległ Fiorentinie 3:4. Zapraszamy do przeczytania raportu z boisk włoskiej Serie A.

Bartosz Bereszyński (obrońca, Sampdoria Genua) - 90 minut w domowym meczu z Udinese Calcio (4:0 dla Sampdorii)

Karol Linetty (pomocnik, Sampdoria Genua) - 90 minut i gol w domowym meczu z Udinese Calcio (4:0 dla Sampdorii)

Dawid Kownacki (napastnik, Sampdoria Genua) - od 85. minuty w domowym meczu z Udinese Calcio (4:0 dla Sampdorii)

Łukasz Teodorczyk (napastnik, Udinese Calcio) - poza kadrą meczową na wyjazdowy mecz z Sampdorią Genua (4:0 dla Sampdorii)

Krzysztof Piątek (napastnik, AC Milan) - od 71. minuty w domowym meczu z Napoli (remis 0:0)

Arkadiusz Milik (napastnik, Napoli) - 90 minut w wyjazdowym meczu z AC Milan (remis 0:0)

Piotr Zieliński (pomocnik, Napoli) - 90 minut w wyjazdowym meczu z AC Milan (remis 0:0)

Mariusz Stępiński (napastnik, Chievo Verona) - do 78. minuty i gol w domowym meczu z Fiorentiną (4:3 dla Fiorentiny)

Paweł Jaroszyński (obrońca, Chievo Verona) - 90 minut w domowym meczu z Fiorentiną (4:3 dla Fiorentiny)

Thiago Cionek (obrońca, SPAL) - poza kadrą meczową z powodu nadmiaru żółtych kartek w wyjazdowym meczu z Parmą (3:2 dla SPAL)

Łukasz Skorupski (bramkarz, Bologna) - 90 minut w domowym meczu z Frosinone (4:0 dla Frosinone)

Bartosz Salamon (obrońca, Frosinone) - 90 minut i żółta kartka w wyjazdowym meczu z Bologną (4:0 dla Frosinone)

Arkadiusz Reca (obrońca, Atalanta Bergamo) - 90 minut na ławce rezerwowych w domowym meczu z AS Roma (remis 3:3)

Wojciech Szczęsny (bramkarz, Juventus) - 90 minut w wyjazdowym meczu z Lazio Rzym (2:1 dla Juventusu)\

Michał Marcjanik (obrońca, Empoli) - 90 minut na ławce rezerwowych w domowym meczu z Genoą (3:1 dla Genoi)

Bartłomiej Drągowski (bramkarz, Empoli) - 90 minut na ławce rezerwowych w domowym meczu z Genoą (3:1 dla Genoi)