LSK: pewne zwycięstwo E.Leclerc Radomki w zaległym meczu

• Data publikacji: 30.01.2019, 19:35

E.Leclerc Radomka Radom w łatwym stylu poradziła sobie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w zaległym meczu 13. kolejki LSK, i pewnie zwyciężyła w trzech setach do - 21, 18 oraz 11.

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku były gospodynie, które dodatkowo motywowała chęć rewanżu za porażkę w Ostrowcu Świętokrzyskim. Radomianki wywiązały się z tej roli znakomicie, choć w pierwszej odsłonie musiały nadrobić aż ośmiopunktową stratę do swoich rywalek. Jednak gdy już je dopadły, to zwyciężyły do 21. W kolejnych dwóch setach zbyt wielu emocji nie było. Prym na parkiecie wiodły Natalia Skrzypkowska oraz Renata Biała, która demolowała przeciwniczki potężną zagrywką. Efektem tego były gładkie wygrane do 18 i 11.

E.Leclerc Radomka Radom - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:21, 25:18, 25:11)

E.Leclerc Radomka: Grabka, Sakradzija, Kubacka, Szczepańska, Skrzypkowska, Bałucka, Drabek (libero) oraz Biała, Aabercrombie

KSZO: Geyko, Kucińska, Łyszkiewicz, Oktaba, Wojtowicz, Dorsman, Pauliukouskaya (libero) oraz Trach, Rdzanek

MVP: Natalia Skrzypkowska (E.Leclerc Radomka)